Yaza giriş çerez grow

Ü

Üye silindi 19785

Guest
En son bir tane bücürik bir süper skunk vardı onunda hasati geldi 2 güne filan hasat edilecek, ayrıca yerli genetigimiz de çok güzel oldu oda somege bindi , o değilde ufakligin tipi hani böyle minyon kizlar olur ya fırıldak olur aynı o hesap gibi

Çen bijim kafamıjı mı yapçen bakem ahahahhaa kanka çok sevimli

BMW

Üye
Gardasim daha iyisi senin olsun , şeker gübresi de ekseri büyüme döneminde verilen gubrelerdendir , Burada asıl mevzu bu ağaçların gün doğup batana kadar güneş görmeleridir, Gübre mevzusu boş demiyorum yüzde 70 güneştir ama emin ol ,Bak aynı tohumlari Trabzona bir arkadaşa yolladım bunların yarısı kadar olmadılar ki o benden evvel patlamıştı ışıkta ilk 10 15 gün sonra dışarı aldı , Hatay sigaralarinin tr de nam yapma sebepleri tepsi kebabı , künefe , biberli ekmek , humus , lagos , Jumbo karides sayesinde değildir , İklim sayesindedir iklim aslında Akdeniz ikliminde neresi olursa olsun tr de tokatlamayacagi yer yok bu net emin olabilirsin.
Diyarbakırı es geçmemek lazım

oturanboga35

Müptezel
Sene 2016 üniversitedeyim. Daha yeni başlamışiz. Sigaralar çok çok pahalı okuduğumuz yerde. Hatayli bir ev arkadaşım vardı. İçmediği halde yarıyıl tatilinde ben size getircem Hatay'ın sigarası meşhurdur dedi. Dediğini de tuttu. Zamanın parasıyla 60 liraya nereden baksan 25 Gr sigara getirdi. Ama ne sigara.. ilk baktığımda bunu buzlugami attınız dedim. Bembeyaz thc.. diğer ev arkadaşlarım da Çanakkale ve Çorumlu hepsi ilk kez deneyeckler. Sakiligi ben yaptım kıdemli olarak o zamanlar bile nereden baksan 6-7 yıldır içiyordum. Ama öyle sürekli değil ayda bir iki ayda bir falan. İlk gece hatayliyi hastaneye götürdük bad tripten :D (psikolojik sıkıntılı bir çocuktu) geri kalan mali 2 hafta boyunca üç kişi gece gündüz demeden içtik. Gülmekten artık çene kaslarım öyle bir ağrıyordu ki yediğim yemekler ağzımda çoğalıyordu sanki. Bahsettiğim zamanlarda tabi böyle genetik sigaralar yoktu. Boklu dere sigaralarınin yanında Hatay haze 5 kupa almış genetik gibiydi. O güzel topraklara ne gidebildim. Nede birdaha sigarasindan içmek nasip oldu.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kankalar yerli genetigimiz çiçeklenme de arkasına 5 auto gelato vurduk onlarda geliyor son durumlar böyle

kralkobraa

Kıdemli Üye
Kankalar yerli genetigimiz çiçeklenme de arkasına 5 auto gelato vurduk onlarda geliyor son durumlar böyle
maşallah kanka bende sana yakın yerde grow yapıyorum bizim buranın sigarasıyla kardeş gibiler ama hataya her gittiğimde bizim minnina kankalardan biraz alıyorum arada değişiklik oluyor bol hasatlar olsun kankam

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Sene 2016 üniversitedeyim. Daha yeni başlamışiz. Sigaralar çok çok pahalı okuduğumuz yerde. Hatayli bir ev arkadaşım vardı. İçmediği halde yarıyıl tatilinde ben size getircem Hatay'ın sigarası meşhurdur dedi. Dediğini de tuttu. Zamanın parasıyla 60 liraya nereden baksan 25 Gr sigara getirdi. Ama ne sigara.. ilk baktığımda bunu buzlugami attınız dedim. Bembeyaz thc.. diğer ev arkadaşlarım da Çanakkale ve Çorumlu hepsi ilk kez deneyeckler. Sakiligi ben yaptım kıdemli olarak o zamanlar bile nereden baksan 6-7 yıldır içiyordum. Ama öyle sürekli değil ayda bir iki ayda bir falan. İlk gece hatayliyi hastaneye götürdük bad tripten :D (psikolojik sıkıntılı bir çocuktu) geri kalan mali 2 hafta boyunca üç kişi gece gündüz demeden içtik. Gülmekten artık çene kaslarım öyle bir ağrıyordu ki yediğim yemekler ağzımda çoğalıyordu sanki. Bahsettiğim zamanlarda tabi böyle genetik sigaralar yoktu. Boklu dere sigaralarınin yanında Hatay haze 5 kupa almış genetik gibiydi. O güzel topraklara ne gidebildim. Nede birdaha sigarasindan içmek nasip oldu.
Herkesin bir hatırası vardır bizim buranın sigaralardan gardasim , gelirsin yine yersin içersin herşey gönlünce olsun

zehir0t

Üye
Bu growda katı olarak var , onun için şerbet olarak vermek manasız, zaten her sulamada kökler emiyor , Bu sefer çok karışık bu toprak dama serip güvercin, tavuk , keçi, inek, solucan hepsini döküp karıştırıp o çatır güneşin altında iyice kavruldular , sağlıklarında herhangibi bişe yok , hatta iki avuç buyuklugunde 5 yapraklar vardı onları kopardım , velhasıl o kadar karışık gübreye rağmen maşallahlari var
Kardesm güvercini katı olarak nasıl verdin saksıya herkez yakar diye isyan ediyordu sen bunu başarmışsin aynısını yapmak istiyorum ne kadar verdin saksı başına saksin kaç litrelik biraz bahseder misin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bandaleros:
    hahahaha****** * **** hahahaha* ******* **
  • SariTursu SariTursu:
  • B bandaleros:
    hahahaha ***** ****** *********
  • elonmusk elonmusk:
    hahahaha*** * ** ****** *******
  • elonmusk elonmusk:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * *** **
  • kralartur01 kralartur01:
    ** ***** ***** ********* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha*
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** **** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** **** ***** hahahaha*** ***** ***** ***** * ********** ****** ******* ******* ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **
  • elonmusk elonmusk:
    *** *** hahahaha***** **** **** ***** ***** ****** **********
  • İstanbul İstanbul:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • elonmusk elonmusk:
    ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
    elonmusk elonmusk: ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** *********...