Yaza giriş çerez grow

Bar

Kıdemli Üye
Kanka şeker gübresi ne işe yarıyor. Hem nasıl yapıyosun onu aydınlatır misin beni.
Çok güzel sigaralarin var valla özeniyorum kanka maasalalh

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kanka şeker gübresi ne işe yarıyor. Hem nasıl yapıyosun onu aydınlatır misin beni.
Çok güzel sigaralarin var valla özeniyorum kanka maasalalh
Gardasim daha iyisi senin olsun , şeker gübresi de ekseri büyüme döneminde verilen gubrelerdendir , Burada asıl mevzu bu ağaçların gün doğup batana kadar güneş görmeleridir, Gübre mevzusu boş demiyorum yüzde 70 güneştir ama emin ol ,Bak aynı tohumlari Trabzona bir arkadaşa yolladım bunların yarısı kadar olmadılar ki o benden evvel patlamıştı ışıkta ilk 10 15 gün sonra dışarı aldı , Hatay sigaralarinin tr de nam yapma sebepleri tepsi kebabı , künefe , biberli ekmek , humus , lagos , Jumbo karides sayesinde değildir , İklim sayesindedir iklim aslında Akdeniz ikliminde neresi olursa olsun tr de tokatlamayacagi yer yok bu net emin olabilirsin.

Bar

Kıdemli Üye
Gardasim daha iyisi senin olsun , şeker gübresi de ekseri büyüme döneminde verilen gubrelerdendir , Burada asıl mevzu bu ağaçların gün doğup batana kadar güneş görmeleridir, Gübre mevzusu boş demiyorum yüzde 70 güneştir ama emin ol ,Bak aynı tohumlari Trabzona bir arkadaşa yolladım bunların yarısı kadar olmadılar ki o benden evvel patlamıştı ışıkta ilk 10 15 gün sonra dışarı aldı , Hatay sigaralarinin tr de nam yapma sebepleri tepsi kebabı , künefe , biberli ekmek , humus , lagos , Jumbo karides sayesinde değildir , İklim sayesindedir iklim aslında Akdeniz ikliminde neresi olursa olsun tr de tokatlamayacagi yer yok bu net emin olabilirsin.
Anladım knka çatı çok güneş görüyor da güvenlik sebebiyle koyamiyorum oraya

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Bu sezonun ilk hasati aldık hayırlı uğurlu olsun , sigaralar felaket bir koku bu durban da fena kokuyormus , süper skunk zaten biliyorduk da durban da fena değil , 2 ağaç evin içini komple kokuttu herkese bol şans!

Diğer grow için toprak dama serildi , ayrıca ben güvercinde besliyorum damda kümeste var güvercin gübreli toprakla karıştırıyorum ve güvercinleri bırakıyorum bu topraga eşiyorlar siciyorlar deşiyorlar yüzde yüz organik birşeyler oluyor en son güneste yanıyor toprak ve öyle saksıya giriyor

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Bu sezonun ilk hasati aldık hayırlı uğurlu olsun , sigaralar felaket bir koku bu durban da fena kokuyormus , süper skunk zaten biliyorduk da durban da fena değil , 2 ağaç evin içini komple kokuttu herkese bol şans!

Diğer grow için toprak dama serildi , ayrıca ben güvercinde besliyorum damda kümeste var güvercin gübreli toprakla karıştırıyorum ve güvercinleri bırakıyorum bu topraga eşiyorlar siciyorlar deşiyorlar yüzde yüz organik birşeyler oluyor en son güneste yanıyor toprak ve öyle saksıya giriyor

Afiyet olsun kankam sen organik konusunda üniversite de ders verecek adamsın.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Cidden kanka hiç suya sabuna dokunmadan bir çok kişiyi hayran bırakan bitkiler yetiştiriyorsun. Yıllarca hem içimini hem üretimini hem satışını yapmış adamlarla oturdum konuştum daha bı tanesinde şöyle güzel bitki görmedim yakın olanları da ya erken hasad ettiler ya da sömekleri bitki üzerinde kurutup mundar ettiler. Kaldı ki adama kurutmayı anlatırken sen bizden iyi mi bilicen olm diyip arıza çıkardılar. Bol sömekli zehir sigaraların olsun. Yeşil kal.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Cidden kanka hiç suya sabuna dokunmadan bir çok kişiyi hayran bırakan bitkiler yetiştiriyorsun. Yıllarca hem içimini hem üretimini hem satışını yapmış adamlarla oturdum konuştum daha bı tanesinde şöyle güzel bitki görmedim yakın olanları da ya erken hasad ettiler ya da sömekleri bitki üzerinde kurutup mundar ettiler. Kaldı ki adama kurutmayı anlatırken sen bizden iyi mi bilicen olm diyip arıza çıkardılar. Bol sömekli zehir sigaraların olsun. Yeşil kal.
Kanka baktığın zaman esrar büyütmek çok zor bişey değil , burada ki bazı kankalar görüyorum heves heyecandan da olabilir çok üzerine titriyorlar bitkinin en ufak değişimine öldük bittik acil yardım vs diyorlar bu iş tamamen bire bir tecrübeyle kafaya oturacak mevzu , eminim benim şartlar sizlerde olsun sizler benden daha güzel işler çıkarirsiniz.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
En son bir tane bücürik bir süper skunk vardı onunda hasati geldi 2 güne filan hasat edilecek, ayrıca yerli genetigimiz de çok güzel oldu oda somege bindi , o değilde ufakligin tipi hani böyle minyon kizlar olur ya fırıldak olur aynı o hesap gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** **** **** hahahaha*** *** ***** ** ********* *** ***** ********* ***** ***** **** * ***** **** ******* hahahaha ***** ********** ****** ******** ********
  • A ax-b:
    ****** *** ******** **
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** ******* *** ****** ******* ** ********** ****** ******* hahahaha** *** *********
  • the imam the imam:
    ***** ********** ********* *** ***** ****** ****** ****** hahahaha****** ****** ******* hahahaha*** ******* *****
  • A ax-b:
    * **** *** **** hahahaha** **** ***** ******* **** hahahaha**** ******** ******* *** ****** ******* ** ********** ****** ******* hahahaha** *** *********
  • A ax-b:
  • the imam the imam:
    ***** **** **** hahahaha*** *** ***** ** ********* *** ***** ********* ***** ***** **** * ***** **** ******* hahahaha ***** ********** ****** ******** ******** hahahaha**** ****** ***** ******* *** ****** *** ******* ***** **** ***** ********* ******* ********* **
  • A ax-b:
    ***** ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha**** *** ***** ******** ***** ********* ********** ****** ******** ******** *** hahahaha***** hahahaha******* hahahaha***** **** hahahaha* *** ********** hahahaha********* ******** *****
    ***** ****** *** ******** ********* hahahaha** ****** hahahaha***
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ****** ** ******** ******* ****** ****** *** ****** *** ******** ******* *** ****** ******* ** ********** ****** ******* hahahaha** *** *********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ****** ****** ******* ***** ******** ********* **
  • Mordecai Mordecai:
    *** **** **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    +1
  • A ax-b:
    ***** ********** hahahaha ********* ** **** *** hahahaha hahahaha**** ** * *** ****** hahahaha* hahahaha**** ****** ***** ******* ****** ** ******** ******* ****** ****** *** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahahahahahaha*********
    ** ** ** hahahahahahahahahahahaha*********
  • Mordecai Mordecai:
    ***** hahahaha ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** **** ********* *** hahahaha** *** ******* ** ******* * ***** hahahaha* ** **** **** ********* ****** ***** ******* ******* * ***** ********* hahahahahahahahahahahaha*********
    TabldotLife TabldotLife: *** **** ********* *** hahahaha** *** ******* ** ******* * ***** hahahaha* ** **** ****...