Yaza giriş çerez grow

Legend86

Müptezel
Çok şükür bende ve ailemde bişe yok , deprem olduğu gibi zipladim ben kalktim yatağın üzerine koca beton düştü, oradan koştuk kapıya doğru kapının üzerine Karşı duvar patlamış açamadık , diger odanın yan duvarı patladı oradan yan daireye geçtik aşşagi indik , hayatımda gördüğüm en büyük deprem buydu, bitmedi resmen , 2 metre ileri gidemedik hala gibi cirpti ,biraz yavaşlar gibi oldu öyle koştuk ,kurtulmak inan mucizeyde çok canlar gitti ne aileler yok oldu içimiz kan ağladı
Sevindim valla, aylar sonra öyle bir gireyim dedim, girince sen geldin aklıma, çok muhabbetliğimiz yok, paylaşımlarını okuyordum, Allah beterinden korusun, Allah sabırlar versin Ölenlere Rabbimden rahmet diliyorum

Legend86

Müptezel
Çok şükür bende ve ailemde bişe yok , deprem olduğu gibi zipladim ben kalktim yatağın üzerine koca beton düştü, oradan koştuk kapıya doğru kapının üzerine Karşı duvar patlamış açamadık , diger odanın yan duvarı patladı oradan yan daireye geçtik aşşagi indik , hayatımda gördüğüm en büyük deprem buydu, bitmedi resmen , 2 metre ileri gidemedik hala gibi cirpti ,biraz yavaşlar gibi oldu öyle koştuk ,kurtulmak inan mucizeyde çok canlar gitti ne aileler yok oldu içimiz kan ağladı
2. Depremde ben samsunda 4. Katta çalışıyordum, sarsıntı oldu, Bayan arkadaşıma dedim sallanıyor bina dedim, ufak panik sonrası, durun bu deprem değil, maraşta büyük deprem oldu kesin onun etkisi olabilir, indik aşağı Samsun sokaklarda kandilliye baktık 7.6 olmuş, sabaha karşı olanı hissetmedik, aslında 2. Gibi sallanmış ama uykudan anlayamadık, depremin büyüklüğünü buradan anlıyorum Samsun maraş arası 660 km

Legend86

Müptezel
Hatay çok kötü olmuş ya dümdüz diyolar, izlediklerimize bakarak da öyle görünüyor
Deprem ile alakalı konu açıldı mı, var mı aramızda 10 ilden birisi kanka @Kanka

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
2. Depremde ben samsunda 4. Katta çalışıyordum, sarsıntı oldu, Bayan arkadaşıma dedim sallanıyor bina dedim, ufak panik sonrası, durun bu deprem değil, maraşta büyük deprem oldu kesin onun etkisi olabilir, indik aşağı Samsun sokaklarda kandilliye baktık 7.6 olmuş, sabaha karşı olanı hissetmedik, aslında 2. Gibi sallanmış ama uykudan anlayamadık, depremin büyüklüğünü buradan anlıyorum Samsun maraş arası 660 km
Koca bina bir o yana bir bu yana gittiğini gördüm, ben dedim zaten herşey buraya kadarmış , koca koca adamların çocuk gibi ağladığını gördüm, yan bina , karşı bina hep çöktü, cigaraya vurup balkona çıkardım karşı binada bir ufak çocuk vardı hiç tanımama rağmen dedesinin kucağında, el sallardim oda bana el sallardi gitti binadan bir tane sağ çıkan olmadı.
Diyorum sana böyle bir şiddetli deprem görmedim Allah bir dahada yaşatmasın.

Legend86

Müptezel
Koca bina bir o yana bir bu yana gittiğini gördüm, ben dedim zaten herşey buraya kadarmış , koca koca adamların çocuk gibi ağladığını gördüm, yan bina , karşı bina hep çöktü, cigaraya vurup balkona çıkardım karşı binada bir ufak çocuk vardı hiç tanımama rağmen dedesinin kucağında, el sallardim oda bana el sallardi gitti binadan bir tane sağ çıkan olmadı.
Dünya da böyle bir şey görülmemiş ihtimali varmış ama görülmemiş

Legend86

Müptezel
Amin inşallah

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Epeydir forumda görmüyordum seni depremden beridir de anca cesaret edip girdim verilmiş sadakanız varmış. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın halkımıza...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********