yavrularımın beni zehirlemesinden korkuyorum...

içmiyomkiben

Yeni üye
ilk mantar hasatımı aldım kuruttum herşeyi hazır ve limon suyunda bekliyorlar olası bir zehirleme yapar mı yaparsa yapmam gereken ne
dipnot: daha önce denedim

Ratata

Kıdemli Üye
Teknik olarak zaten zehirleyecek kanka, eğer çekincen varsa düşük dozaj dene kafadan çok fiziksel etkisini öğrenirsin öncelikle. Zehirlenme yaşarsan en temiz yöntem tabi ki kusmak ve üzerine bol bol yoğurdu kaktır gitsin

K
ilk mantar hasatımı aldım kuruttum herşeyi hazır ve limon suyunda bekliyorlar olası bir zehirleme yapar mı yaparsa yapmam gereken ne
dipnot: daha önce denedim
Kanka öyle çok zehirlenme ihtimali çok yok yani sen temiz bir ortamda büyüttüysen ha midem bulanır diyorsan az zencefil at mide bulantısını önler, onun dışında ha zehirlendin diyelim kus Ratata'nın dediği gibi yoğurdu daya ha hala geçmedi kötü hissediyorsun git acile

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready* *** ******** ****** ******* ******
  • Brother Brother:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **** ***** *** *** dready** *** ********** dready* *** ******** ****** ******* ******
    +1
  • Brother Brother:
    dready* ***** ****** ******* dready
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ****** ******* *********** *** ***** ***** ** *********** ********** ******** ********* ********* **** dready*** *********** **********
  • kralartur01 kralartur01:
    +1
  • Brother Brother:
  • B Bomberx:
    ********** ****** ** **** ***** *** **** **** ******** *********** **** ***** ***** *****
    +1
  • Brother Brother:
    **** ***** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* ******** ******* ********* **** ** ********* ******** dready ********* ******* ***** **** ******* *** ********** ***** ** ****** *********** ****** ******* ******* *********** ****** dready*
  • Brother Brother:
    *** **** ****** *** ****** dready**** **** ** ******* ******** ******* ********* **** ** ********* ******** dready ********* ******* *****
  • Night owl Night owl:
    dready* ******** ******* ***** dready** ***** *** dready *
  • Brother Brother:
    ****** ********** *********** *** ***** ******* ******* ***** dready*
    +1
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ** ********* **** ****** ***** ****** ******** *** dready ***** ******** ***** ***** **** *****
  • Brother Brother:
    ***** ******* dready**** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ***** ***** * *** ** ******** * *** ***** ********* dready* ***** ****** ******* dready
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B Bomberx:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ** **** dready* dready *** ***** **** ****** ******** ******* ***** ****
    Nazim_Red Nazim_Red: ****** ** **** dready* dready *** ***** **** ****** ******** ******* ***** ****