Yasallaşır mı?

Sizce bu gelişmeler yasallaşmaya zemin hazırlar mı?

• Evet

Kullanılan: 24 25.8%
  • Hayır

Kullanılan: 63 67.7%
  • Fikrim yok

Kullanılan: 6 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    93
K

kanka

Guest

mrhnuyl22

Yeni üye
esrarın yasal olmasının imkanı yok. sigaranın vergi oranlarına bakın %80-%90 ülke geçimini sigaradan sağlıyor :D  :D 
esrar yasal olursa esrar her koşulda yetiştirildiği için insanlar tütünü bırakıp hep esrar içer...

halil1q

Yeni üye
olması mantıklı akp şöyle düşünmüş olabilir biz bunu yasallaştıralım milletin kafasını uyuştururuz böylelikle bize oy vermeye devam ederler diye düşünmüş olabilir bakalım görücez inşallah yasal olur ne diyelim

kbaransonmez

Yeni üye
Cvp: Yasallaşır mı?

halil1q' Alıntı:
olması mantıklı akp şöyle düşünmüş olabilir biz bunu yasallaştıralım milletin kafasını uyuştururuz böylelikle bize oy vermeye devam ederler diye düşünmüş olabilir bakalım görücez inşallah yasal olur ne diyelim

din varken buna ihtiyac oldugunu dusunmuyorum kafa uyusturmak icin.

EJDEERYAAA

Yeni üye

kbaransonmez' Alıntı:
halil1q' Alıntı:

O zaman burda olmamalisin dostum :)

Vedoo

Kıdemli Üye

önce ilaç medikal içşn yasallaştırılır "Eğer olursa" sonradannkeyfi kullanım için az buçuk yasallaşır bence.  CBD Cannabidiol için burada çok kişi bu Cannabis i Esrarı gayet ürete bilir bunun için devlet Teşvikine bile gerek yok. Şunu düşün normal erkek Hintkeneviri için insanlara ekecek olanlara eğitim ver bile denildi halkeğitim merkezinde. bir yokla Ağzını dedim yetkili kişinin... Yetkili ziraatçi ile  Konuştuğun da dişi kenevir için öyle bir şey söz konusu Değil "erkek için düşüne biliriz Eğer ki yeterli ekecek kişi olduğunda" denilmiş. bizim o ilgimizi çekmiyor zaten hiç denemedim onuda öyle Deyince arkadaş vazgeçtim. Bu güzel devletimiz sadece cbd cannabidiol için üretse medikal olarak çook çok faydasını görür. Ben esrar içip ölen Hastalanan kavga eden eşine şiddet uygulayan Kimseyi görmedim.
Aslında esrar adı altında satılan kimyasal sentetik Bonzai skunk vs gibi şeyler, esrar hakkında Bilinçsiz vatandaşları esrardan çok soğutuyor,
insan olarak araştırmıyoruz.
kim ne derse kanıyoruz. aslında esrar bulunmaz bir nimettir sadece esrar cannabis içinde 
[font=Roboto, HelveticaNeue, Arial, sans-serif]"Tetrahidrokannabinol veya kısaca THC, Hint Keneviri bitkisinde Esrar cannabis weed marijuana artık ne dersen doğal olarak bulunan analjezik Madde..."[/font]
[font=Roboto, HelveticaNeue, Arial, sans-serif]Kulunç ağrıma diş ağrıma kaslarımdaki ağrılara Gerçekten iyi gelen bir şey aslında. ilkten zevk için içtim sonra bunları farkettiğimde gerçekten çok çok sevdim şifalı olduğunu anladım. biz tadını Kaçırıp gece gündüz içiyoruz ot bitince de sıkıntı Yaşıyoruz aslın şunu farkettim bağımlı olduğum için değil o rahatlığı huzuru içsel sevinci Bulamadığım için canım istiyormuş... yoksa Alkol gibi sigara gibi şükür bir bağımlılığına rastlamadım. Haram olayına gelince her istediğini Çok çok yemek de haram vucuda zararı olan Herşey haramdır çok su içmek çok yemek yemek Senin vücuduna darlık veriyorsa metabolizmayı Olağan dışı çalıştırıp yoruyorsa bu haram. Kim ne Derse desin Ülke kendi geleceğini bekasını Düşünmek için yağını çıkartıp satmalı diyorum. Herkesin görüşüne sayğım var... Bu da benim görüşüm. [/font]

Escop952

Yeni üye
Bencede olmaz bu iş kankalar başta chp olsa bi nebze ama lamba yapmaz böyle bişey 
Zaten erkek ekimi oluyor kankalar yasallaştı biliyorum haberler gördüm türkiye bu hasatı bekliyoe boyları 5 metreyi geçti vs diye tayyip yasak ettiler ama kendileri cayır cayır kenevir ektiler dedi felan?

knifemaker

Yeni üye

kbaransonmez' Alıntı:
halil1q' Alıntı:

Kesinlikle ...

Hakan-Batur

Yeni üye

Yasallaşma çok iyimser bir yaklaşım. Son af teklifinde eroin laboratuvarı olanla evinin önünde 1 saksı sigara yapanlar aynı kefeye koyuldu. İkisi de aftan yararlanamadı. Türkiye’de bir tane bile legalize hareketi yok.

formlu99

Yeni üye
Şuan ki yönetimde imkansız. Hadi diyelim başka bir yönetim geldi yine imkansız. Bunun kişi ve siyasi partilerden daha çok toplumla alakalı bir durum. Şuan buradaki çoğu kişi batı illerinde ikamet eden veya etmese bile belli bir seviyede bu kültürü bilen insanlarız. Kendi arkadaş çevremiz veya forumda sanalda baktığımız zaman %70'inin yeşil ışık yaktığını görüyoruz. Fakat en basitinden en yakın dostumuzun ailesi bile '' allah çoluğumdan çocuğumdan korusun o pislikleri !?!?!?! '' tarzı yorum yapıyor. Neden? bilmiyorlar, bilmek istemiyorlar veya ilgilenmiyorlar. Böyle bir konu için insanlar bilmiyor öğrenmiyor diye de kızmak saçma olur. Herşeyden öte bu keyif işi. Ayda 200-300 lira köşeye ayrılsa bile '' keyif '' için gayet yeterli para. Hadi ben para vermek istemiyorum deseniz 300 lira vermek verine bir kaç ay bekler 600 liraya alamayacağınız eşyayı evde rahatça yetiştirirsiniz. Gibi gibi böyle uzar gider. Pek de aman aman isteğim yok ama tabii ki keyifçi olarak olsun isterim. Lakin hayal dünyasından çıkarsak a partisi yerine c partiside gelse kim olursa olsun böyle bir topa giremez. Bizim ülkemizde kahraman olmak da 5 dakika, aptal veya hain olmak da :)

grower07

Üye
Öncelikle kimyasal ürünlerle beraber "uyuşturucu" adı altında anılmasından kamuoyunca vaz geçilmesi gerekiyor. Daha sonra boş sigaranın esrara oranla kat kat zararlı esrar maddesinin gerçek faydalarından bahsedilmeli. Elbette dumanının solunması ya da içe çekilmesinin solunum yollarına bir zararı var fakat normal sigaraya oranla gerçekten melek sayılır..

Önüne geçemediği için vergiye tabi tutacaktır. Tüketmek isteyen kayıt yaptırıp iznini alıp belli miktarlarda belli bölgelerde tükletebilir. Taşımak satmak ve yetiştirmek daha sonra serbest kalır diye düşünüyorum. 10 yıl içerisinde bu popülasyon tüm dünya ülkelerine yayılacağı için erken bi atak yapıp turist cennetine çevirebilir.

nasa

Doktor
şaka gibi 2 sene önce bunları konuşuyorken şimdi iktidarın her fırsatta alkolün yasaklamaya çabalamasını konuşuyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
    A AmanBee: dready**********