YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR

Abelard

Yeni üye
Herkese selam ben 20 li yaslarinda 1g sigara yüzünden denetim yemis bir kardesinizim. 2023 mart da denetim sürecim başladı ve bu süreç başladıktan bir kaç gün sonra da sigarayı bıraktım. İlk idrarımı vermeden 1 gün önce esrar içtim 1 hafta önce de ayda yılda bir tukettigim line ortamına girdim arkadaslarla gırgır şamata takıldık, tabi idrar sonucu geldiğinde kanımda amfetaminden skunk a, kokainden marijuanaya kadar her şey çıktı ne yaptıysam işe yaramadı ve ilk idrarımı pis verdim, ikinci de muhtemelen temiz çıkmayacak. Ne kadar üzülsem de bu dalgayı bıraktım ama 3. Idrarim da pis cikarsa basim ciddi belaya girecek ve yasamak istemedigim bir surecle karsi karsiya kalacagim. Aktif spor yapan biriyim, idrarımı 25 gun içinde en hızlı şekilde temizlemem lazım, detox suyu, çay, idrar söktürücü, ilaç, supplement, her türlü önerinize ihtiyacım var bugün 4. Günüm ve sürecin ciddiyeti yuzunden 1 sene boyunca icmemeye yemin ettim, kafamda bitti. Daha önce bu durumu yaşamış, tecrübe sahibi insanların fikrine gerçekten ihtiyacım var ve internette ciddi bir bilgi kirliliği var. Yaklaşık 4 yıldır düzenli kullanıcıyım ve düzenli kullanıcıların 4-6 hafta da atiyormus vucudu benim 6 hafta zamanım kalmadı ve en hızlı şekilde vucudumdan atmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

harmangenc

Kıdemli Üye
Geçmiş olsun kanka şu an sürecin başlangıcındasın. İlk 3 idrar testinde genellikle senin vücudunda düşüş olup olmamasına bakıyorlar bu testlerde 1 kereye mahsus pis verme hakkın oluyor, eğer o pis ise seni 6 kerelik idrar programına yerleştiriyorlar. Süreç en baştan başlıyor ve 6 kez idrar veriyorsun. Yine bildiğim kadarıyla bu 6 testte ilk seferde pis verme hakkın var ama diğer 5'inde düşüşe rastlanması lazım tabii bu 6 idrarlık programda ayrıca seminerler oluyor. Eğer çok sık ve yoğun ot tüketmiyorsan ve vücut yağ oranınla kilon çok fazla değilse diüretik besinler kullanarak bu süreci daha da hızlandırabilirsin. Mümkün olduğunca kahve, bira, maydanoz suyu, marul, sirke, yoğurt vb asidik şeyler tüket ve bol bol su iç. Ayrıca bu süreci hızlandırmak için Lasix isimli diüretik ilacı da kullanabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J joojoo:
    hahahaha** *** ****** **
    +1
  • D Dr.Organic:
  • J joojoo:
    hahahaha** *** ****** **
  • clackster clackster:
    ********** *** ****** ****** ** *** *** ** ***** ****** **** **** *** ***** ** **** ****** ****** *** *** ***** ******* **** ********* ***** ******** * ******** ** **
  • J joojoo:
    ** ****** * *** ****** **** ****** * **
    +1
  • clackster clackster:
    ******* ******* *** *** ********* **** ******* ******* ********* ******** **** ***** ******* ***
  • J joojoo:
    ****** ** ********* **** hahahaha* ******* ********** **** ****** *******
    +1
  • D Dr.Organic:
    * ********** ******** ** **** ******** **** hahahaha* ******* ** ***** ****** ****** ****** **
  • Kömür Kömür:
    ******* *** ******* ***** ****** hahahaha**** ***
    +1
  • D Dr.Organic:
    **** ****** ***** *** *** ***** ******** ** **** ******** ******* ******* ******** ********* **** *** ********* ********** *****
  • clackster clackster:
    *** ** ***** ********** **** ***** ******** ********* ** ****** ****** ******* ********
    +1
  • J joojoo:
    +1
  • D Dr.Organic:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Kömür Kömür:
  • D Dr.Organic:
    ***** **** hahahaha ****** *** ** hahahaha**** ** ** **** hahahaha******* **** ****** ****** ******* hahahaha **
  • J joojoo:
    ********** ****** ********** ********* ***** ******* *** ********* **
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ********* *** **** ******* ******* *** ** ***** ********** **** ***** ******** ********* ** ****** ****** ******* ********
  • D Dr.Organic:
    ****** ******* *** ********* ***** ******* *** **** hahahaha **** ****** ******** ********** hahahaha* ******* hahahaha** *********
  • Kömür Kömür:
    hahahaha ****** ***** ******** ******** *** ******* ********* ******* *** ** hahahaha ******** *** ******* *** *** ******** ***** ******** ******** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ** ******* ***** ********* ******** ******** ****** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    ******* ********** *** ******** ****** *** ****** ****** ***** ******* *** **** ****** hahahaha* hahahaha ****** ***** ******** ******** *** ******* ********* ******* *** ** hahahaha ******** *** ******* *** *** ******** ***** ******** ******** **** ********
  • clackster clackster:
    ***** ****** ********* *** **** ******* ******* *** *** ******* *** ******** ***** **
  • Kömür Kömür:
    ******** ***** hahahaha******
  • D Dr.Organic:
    * ***** ******* **** * ** *** ***** * ** **** **** * ** ******* * ** ***** ***** * ** ******** ** ********* ****** * ***** ******** *** ***** ******* * **** ********** *********
    D Dr.Organic: * ***** ******* **** * ** *** ***** * ** **** **** * ** ******* * ** ***** ***** * ** ********...