Yardima ihtiyacim var arkadaşlar

Insomnia2

Yeni üye
Selamlık aleyküm dumanınız bol olsun arkadaşlar, Auto diye aldığım bitkim şu an 63. Günde çiçeklenmeye gireli bir hafta oldu, sizce durumu nasıl, nasıl bir yol izlemeliyim, ilk deneyim olduğu için planlar da auto diye yapıldığı için baya stres yaşattım bitkiye ,saksı 15 litre, biobizz serisiyle devam ediyorum hiç flush atmadım, ustalar ne tavsiye edersiniz?

OttoMan347

√SEFİR√
Çiçeklenmenin 1. Haftası gayet güzel herhangi bir sorun yok sağlıklı da. Yanlız auto diye nasıl stres yaşattın autolara zaten olabildiğince az stres yaşatmak gerekmiyor mu

Ü

Üye silindi 26240

Guest

Insomnia2

Yeni üye
Geç gibi girmiş kanka bu dönemlerde ciceklemenin 2. 2.5 haftası olması lazm
Selam kanka ben auto diye aldım ama bitki foto çıktı. 24 mayıs doğum günü. 55. Günden sonra çiçeklenme başladı? Bu bitki auto ise ne olacak çünkü ben 12 12 devam ediyorum, 12 saat de auto için yetersiz.

Insomnia2

Yeni üye
Çiçeklenmenin 1. Haftası gayet güzel herhangi bir sorun yok sağlıklı da. Yanlız auto diye nasıl stres yaşattın autolara zaten olabildiğince az stres yaşatmak gerekmiyor mu
Kanka ben auto diye aldım sponsordan ama 55 gün boyunca çiçek belirtisi olmadı, burda bazı arkadaşlar o kadar sürede çiçeğe girmediyse fotodur dediler. Stresi ilk deneyimim olduğu için yanlış uygulamalarla yaşattım bir de ısı ve nem sorunu oldu malum havalar sıcak, benim derdim bu bitki kesin olarak ne? Auto mu Foto mu ?

OttoMan347

√SEFİR√
Ne 55i 63 gün olmuş daha girmemişse photodur tabi kanka :) çalı gibi kalmış ama sana çok sorun yaşatacak

Selamlık aleyküm dumanınız bol olsun arkadaşlar, Auto diye aldığım bitkim şu an 63. Günde çiçeklenmeye gireli bir hafta oldu, sizce durumu nasıl, nasıl bir yol izlemeliyim, ilk deneyim olduğu için planlar da auto diye yapıldığı için baya stres yaşattım bitkiye ,saksı 15 litre, biobizz serisiyle devam ediyorum hiç flush atmadım, ustalar ne tavsiye edersiniz?
Knka bence gayet iyi gidiyolar .
İzlemeye takibe devam .

Kanka bitki 12 haftalık sour Diesel bunlar daha çiçeklenmeye gitmediler hiç bir belirti yok bakarmisin ne yapmam gerekli balkonda yetiştiriyorum

Bitkin hala vegde knka izlemede kal.
Yarasa gubren varsa 2,5 litreye 125 ml turkuaz sıvı yarasa gübresi ver.
Ph ayarlı olsun ama yada yağmur suyu biriktirme şansın varsa onla karıştır.

Insomnia2

Yeni üye
Kanka bitki 12 haftalık sour Diesel bunlar daha çiçeklenmeye gitmediler hiç bir belirti yok bakarmisin ne yapmam gerekli balkonda yetiştiriyorum

Kardeş gidip başlık açıp sorsan daha iyi olmaz mı? Burdaki arkadaşlar sana mı cvp veriyor bana mı anlayamadım.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka su alttan alıyor çıkıyor yani, benim sıkıntım şu; ya bu bitki auto ise ve ben auto bitkiye 12 saat ışık verip growun sonunda hüsrana uğrarsam, ama ben 12 12 yaptığım döneme denk geldi çiçeklenmesi, ilk beyaz pestiller çıktı aldım 12 12ye
Kanka autoda pistil verince ışık döngüsü değişmez photo için geçerli o belki de oyüzden strese girdi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mr. Unknown:
    ******* hahahaha ********
  • M Mr. Unknown:
    ******* ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
  • M Mr. Unknown:
  • Ç Çağatay.:
    hahahaha ******* ***** ****** ** *** ***** ***** ****** ****** *** * **** ****** ***** ***** **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ***** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
  • A ax-b:
    ********* ***** ****** **** *** **** *** ********* * *** ** ****** hahahaha** ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
  • A ax-b:
    hahahaha*** **
  • K Kene:
  • K Kene:
    ********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
  • K Kene:
    ***** ***** ******** ******* ** ****** ********* ******** ********** ** ******* ********* * * * ******
    ***** ***** ******* hahahaha **** ****** ********* hahahaha hahahaha** **** ********* hahahaha********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
    hahahaha* ***** ** ** * ** ****** ****** *** ******
  • A ax-b:
    ****** ********** **** ******* ********** * ********* **** *** *** **** ********* ******** * * **** ***** hahahaha* ***** **** ** ****** hahahaha
  • M Mr. Unknown:
    * *** ***** ****** hahahaha ********* ***** * hahahaha ****** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
    **** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    ****** ****** *** hahahaha**** ***** *******
  • M Mr. Unknown:
    ****** ********** ** * ***** *** ** ********* ********* ***** * ****** ********* ******* ******** hahahaha** hahahaha*** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ****** ******