Yardımcı olursanız sevinirim?????

sanderos911

Yeni üye
Arkadaşlar ben bu mereti kullanıyorum ve artık buna çalışmaktan sıkıldım. Malumunuz birisinden temin ettiğinizde en az 1 lira paranız gidiyor. Bundan kurtulmak istiyorum ve kendime 2-3 kök yapmak istiyorum. Elimde resimde görülen IŞIK var(işimi görür mü?) ve geri kalan hiç bir şeye sahip değilim 20-25 k bütçem var. Koku olmaması vs olmaması gerekiyor. Tohumu nerden almalıyım? Bu bütçeyle en iyi beni sıkıntıya sokmayacak bi sistemi nasıl kurarım? Yardımcı olursanız sevinirim. Dumanınız bol olsun o_O

Işıkta 8 tane yer yanıyor 8 tane yanmıyor içerisinde bir kablo kopuk onu yapıcam ufak bi problem. Buna takılmayın

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Dostum bu isigi es geciyorsun hicbir faydasi dokunmaz. 2 bitki yapabilcegin 80*80 kabin

Kabin
Toprak ve sudan misafir girisi ile subede nakit odeme yap subede nakit ode jafan rahat olsun.

Havalandrma

Girisin

İsik

Sicaklar olmasa cobled yap dicem ama ona odaya klima lazim.

3 ana demirbasin bunlardir. Geri kalani gubre tkprak vs automu photomu dusunuyosun?

sanderos911

Yeni üye
Dostum bu isigi es geciyorsun hicbir faydasi dokunmaz. 2 bitki yapabilcegin 80*80 kabin

Kabin
Toprak ve sudan misafir girisi ile subede nakit odeme yap subede nakit ode jafan rahat olsun.

Havalandrma

Girisin

İsik

Sicaklar olmasa cobled yap dicem ama ona odaya klima lazim.

3 ana demirbasin bunlardir. Geri kalani gubre tkprak vs automu photomu dusunuyosun?
Merhaba kral 2-3 gündür senin konuların yarısını okudum. Akşam kendi kafamda ve forumdaki insanların yorumlardın yola çıkarak kaba taslak bi hesap yaptım. Ama bu hesaba ışığı hiç katmamıştım işimizi görür diye. İlk defa yapacağım ve değsin istiyorum bir hata yaparsak geri dönüşü olsun istiyorum. Uzun dönem düşünüyordum sence auto mu yapmayalıyım. Biri sorumda Işık hiç bir işe yaramaz mı arkadaşım önceden bunu kullanıyordu uzun süredir bıraktı boşta duruyor diye bunu tamir edip koyucaktım. Birazda masraftan kurtulmak için en azından şimdi elimdeki bütçeye göre bişiler uydurmaya çalıştım. Görsel olarak yüklüyorum + - nedir?
Kendi kafamda bunları kurdum.

Gübreleri bu şekilde yazdım ama arkadaşım https://magicplant.net/hesi/10-hesi-starter-kit-toprak-icin-ozel-sivi-gubre-seti.html
bu seti de kullanabilecegimi söyledi bunun yanında big bud ekle tamam ben böyle yaptım dedi.(Biraz bütçeyi düşürmek için)
çok fazla okuyorum forumda kafam çok karışıyor en güzeli start verip yol nereye giderse gitmek diye düşünüyorum yorumlara bakarak hareket etmicem.

Teşekkür ederim şimdiden

higthead

Jolly Green
Dostum yazdiklarin efsane cok guzel grow olur guzel grow setup in olur.cok fazla arastrma kafan karisir. 3 ana demirbasini kur gubreni saksini vantini ph olcerini buhar makinani topragini al is tamamdr bukadar. uzun donem.photo yap cunku auto hata kaldirmaz photo yap. 2 adet 20 lt guzel olur 80*80 alana. İsigini bence kullanma ama yine en bilirsin. Zayif eksik isik hasati cok etkiler gelisimi vs

sanderos911

Yeni üye
Dostum yazdiklarin efsane cok guzel grow olur guzel grow setup in olur.cok fazla arastrma kafan karisir. 3 ana demirbasini kur gubreni saksini vantini ph olcerini buhar makinani topragini al is tamamdr bukadar. uzun donem.photo yap cunku auto hata kaldirmaz photo yap. 2 adet 20 lt guzel olur 80*80 alana. İsigini bence kullanma ama yine en bilirsin. Zayif eksik isik hasati cok etkiler gelisimi vs
Tamamdır kral sağol. Isık dedigim gibi suan arızalı göründüğünden baya büyük tamirini yapıp öyle kullanıcam oldugu kadar artık :)
Tohum önerin nedir ilk yapan için White widow ve Critical düşündüm ama şu daha iyi olur dediğin önerin varsa son olarakta bunu cevaplarsan kapatalım konuyu :)+ olarak bu site güvenilir sıkıntı yaşamazsın sağlam genetik falan filan

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Carl Carl:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • T tqual:
  • Tokarev Tokarev:
  • Tokarev Tokarev:
    hahahahahahahaha
  • Tokarev Tokarev:
    ***** *** hahahahahahahaha******
  • T tqual:
  • T tqual:
  • Tokarev Tokarev:
  • Tokarev Tokarev:
    ***** **** ***** *** ***** **** ******* hahahaha *** ******
  • İ İzmir grower:
    **** ***** *** ****** *** ******* hahahaha ******* ****** ******* ********** ******* ****** ****** ********* **** ********* *** ******* ***** ******** ******** *********
  • D Duman2769:
    hahahaha** ******* hahahaha
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
    ******* **
  • İ İzmir grower:
    hahahaha* *** **********
  • İ İzmir grower:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ***** ****** ******** ******** hahahaha* ***** *** hahahaha
  • ax-b ax-b: