Destek lazım beyler

WindySideTR

Yeni üye

John Snow

Doktor
Beyler sponsordan aldığım tohumları ektim fakat böyle oldu büyük ihtimalle öldüler veya ölmeye çok yakınlar geri dönüş mümkün müdür neden böyle oldular

Toprağın yanlış toprak gibi geldi bana Bir de o bardağın 100 yerinden delmen lazım altından sağından solundan her yerinden ve kesinlikle kurumadan sulama yapmamalısın bu kadar net söylüyorum kurtarabilirsin yaşayabilir bunlar çok güçlü bitkilerdir acilen o toprağın hava alması lazım bitkinin köklerine zarar gelmeyecek şekilde o bardağı delik deşik et

WindySideTR

Yeni üye
Toprağın yanlış toprak gibi geldi bana Bir de o bardağın 100 yerinden delmen lazım altından sağından solundan her yerinden ve kesinlikle kurumadan sulama yapmamalısın bu kadar net söylüyorum kurtarabilirsin yaşayabilir bunlar çok güçlü bitkilerdir acilen o toprağın hava alması lazım bitkinin köklerine zarar gelmeyecek şekilde o bardağı delik deşik et
Direkt outdoor yapıcam o yüzden bardağa etmiştim dışarı büyük saksıya veya direkt toprağa ekicem mantıklı mı öyle yapmam cocopeat ve perliti ile karıştırıcam saksı için

John Snow

Doktor
Outdoor yapıcam direkt yere mi dikeyim bunları yoksa saksıya ekip dışarı mı koyayım (saksı toprağı için cocopeatve perliti karıştırıcam)
Bahçeye ekmeğinden ziyade ben şimdi sana hangi tip saksı kullanacağını resim ile atacağım neden bu saksıyı tercih etmelisin bunu da anlatacağım bez saksı ya da Air saksi

WindySideTR

Yeni üye
Bahçeye ekmeğinden ziyade ben şimdi sana hangi tip saksı kullanacağını resim ile atacağım neden bu saksıyı tercih etmelisin bunu da anlatacağım bez saksı ya da Air saksi

Tamamdır kanka az çok biliyorum bez saksıyk neden tercih edildiğini, direkt durumları bu şekilden saksıya eksem bir sorun olur mu

John Snow

Doktor
Tamamdır kanka az çok biliyorum bez saksıyk neden tercih edildiğini, direkt durumları bu şekilden saksıya eksem bir sorun olur mu
Şimdi kardeşim bu saksıya aldın diyelim Bu bez saksı ucuzdur bunu toprağı da eksen dışarıya ya da saksıya ekip devamlı güneşin aldığı yerlerde saksıyı gezdirmek daha kolay olur çünkü baştan sona Güneş alması gereken bir bitki bu şimdi ben sana hangi toprağı alacağını da göstereceğim resim atacağım

WindySideTR

Yeni üye
Şimdi kardeşim bu saksıya aldın diyelim Bu bez saksı ucuzdur bunu toprağı da eksen dışarıya ya da saksıya ekip devamlı güneşin aldığı yerlerde saksıyı gezdirmek daha kolay olur çünkü baştan sona Güneş alması gereken bir bitki bu şimdi ben sana hangi toprağı alacağını da göstereceğim resim atacağım
Bekliyorum hocam

John Snow

Doktor

ELZero777

Yeni üye
Ne kullanmak lazm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z zivanadançıkan:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Z zivanadançıkan:
    ***** ******* **** ******** * **** ******* ***** **** *** ***** hahahaha **** ******* **** ** ****** ****** ********
  • E eagle54:
    hahahaha***** *** *********
  • Z zivanadançıkan:
    Z zivanadançıkan: ******** *****