Yardım 25/30 gun arası

Bager34

Yeni üye
Bitkiler 25/30 günlük şimdiye kadar hiç ellemedim lst yada toping yapmadim sizce yapmam gereken önerebileceginiz bisiler varmi yada budasam ne olur ? Yada hiç ellemesem ?9B78AC84-304A-4811-991C-CC383CBB3FAC.jpeg88E325DF-E514-49B2-9564-CD013F09F861.jpegF07C34FF-10BD-4102-8321-AAB1FC2594FE.jpeg73D9160E-0D1A-48BF-A86B-9C3D1501BE58.jpeg0C966EDE-B72D-405A-B1F5-CF6C4E19D03B.jpeg

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kanka selam,

kabinin kücük gördügüm kadarıyla. lst yapmanı tavsiye ederim

sativasever

Müptezel
Eğer hiç ellemezsen o bitki boya gider bir süre sonra baş edemezsin. Lst seni şuan biraz yorsa da ileride çok büyük streslerden kurtaracak.

sativasever

Müptezel
kanka boya giderse bir tane 20 gramlık kafa olur alt dallar ufak ufak olur. Ama sağlam bir lst eğitimi ile bütün dallardan 10ar gram alırsın. Hasatını %50 arttıracaktır. Auto mu photo mu ? Veg dönemde çok sağlıklı değil kanka budama yapmak. Lst yaptığında fan yaprakları altta kalacak zaten. Veg dönemin sonunda yada daha da iyisi çiçeklenmenin ikinci haftasında budama yapmak daha sağlıklı stesi azaltır. Photo ise bir anda yapabilirsin auto ise 2-3 yaprak her seferinde alarak 2 haftaya yayabilirsin

Bager34

Yeni üye
kanka boya giderse bir tane 20 gramlık kafa olur alt dallar ufak ufak olur. Ama sağlam bir lst eğitimi ile bütün dallardan 10ar gram alırsın. Hasatını %50 arttıracaktır. Auto mu photo mu ? Veg dönemde çok sağlıklı değil kanka budama yapmak. Lst yaptığında fan yaprakları altta kalacak zaten. Veg dönemin sonunda yada daha da iyisi çiçeklenmenin ikinci haftasında budama yapmak daha sağlıklı stesi azaltır. Photo ise bir anda yapabilirsin auto ise 2-3 yaprak her seferinde alarak 2 haftaya yayabilirsin
Anladim kanka Yeniyim işte ogrenmeye çalışıyorum Automu photomo bilmiyorum arkadastan aldim Birde auto olursa lst yada toping yapmaya gerek varmi çünkü sponsordan auto bluedream sipariş etmiştim bunlar bitince ona başlıcam

sativasever

Müptezel
Auto da olsa photo da olsa lst yapıcan kanka yoksa dert. Toping ilk growunda yapma boşver stressiz erken hasat al. Bir sonrakinde dilersen denersin auto gen daha hassas toping işlemini dikkatli yapmak gerek. Işık süren şu an ne?

Bager34

Yeni üye
Auto da olsa photo da olsa lst yapıcan kanka yoksa dert. Toping ilk growunda yapma boşver stressiz erken hasat al. Bir sonrakinde dilersen denersin auto gen daha hassas toping işlemini dikkatli yapmak gerek. Işık süren şu an ne?
Tamam kanka ışık suresi 18/6 1 ay sonra ciceklenmeye girerse 12/12 yapcam işte

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********