Yarasa gübresi

iLovemyseLf

Yeni üye
yarasa gübresi hakkında bilgisi olan varmı bi arkadaşım bitkilerine yarasa gübresi kullandığını ve iyi sonuçlar aldığını söyledi sizin görüşürünüz nedir

reaL

Üye
gelişim dönemi için solucan gübresi,çiçeklenme için yarasa güzel sonuçlar aldım outdoor tavsiye ederim.

hakan01

Yeni üye
İlk groowumu sadece sıvı ve katı yarasa gübresiyle yapmıştım yeterli gelmediğini söyleyebilirim. Ama sonuna kadar idare etmişti kızlarımı.

tohumdan hasata sadece yarasa gübresi kullanarak, üstelik toprakta bahçe toprağı, toplamda 6 saat güneş gören bir outdoor mahalde 22gr kuru sömek elde etmiştim. 

realim nasılsın :)

Ü

Üye silindi 24524

Guest
tohumdan hasata sadece yarasa gübresi kullanarak, üstelik toprakta bahçe toprağı, toplamda 6 saat güneş gören bir outdoor mahalde 22gr kuru sömek elde etmiştim.

realim nasılsın :)
ToZ yarasa gübresi kullanımı hakkında bilgi verebilirmisin usta çiçeklenme yeni başladı büyük saksıya alıcam

higthead

Jolly Green
Suana kadar bu markanın mıkron toz yarasa gubresını kullandım gayet basarılı. photo bloom donemındeyım son 2 haftam falan var yaklasık 2 hafta once yarım su bardagı yarasayı topragın ustunu haff eşeleyip topraga doktum ustten hafıf karıstırdım duzledım. Her sulamada aktıflesıyor bıtkı yanma vs durumu yok an connoisseur bloom ıle kullanıyorum.Hatta salonumda ıc mekan sus bıtkılerımede kullandım şaha kalktılar.

Aslında yanmıs koyun gubresı ıle kullanıcaktım ama koyun gubresı gelmedı bende ıptal ettım sadece yarasa ılave kullandım tabı an serısının tum yan urunlerınıde beraberınde kullanıyorum sıkıntı yok.

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Suana kadar bu markanın mıkron toz yarasa gubresını kullandım gayet basarılı. photo bloom donemındeyım son 2 haftam falan var yaklasık 2 hafta once yarım su bardagı yarasayı topragın ustunu haff eşeleyip topraga doktum ustten hafıf karıstırdım duzledım. Her sulamada aktıflesıyor bıtkı yanma vs durumu yok an connoisseur bloom ıle kullanıyorum.Hatta salonumda ıc mekan sus bıtkılerımede kullandım şaha kalktılar.

Aslında yanmıs koyun gubresı ıle kullanıcaktım ama koyun gubresı gelmedı bende ıptal ettım sadece yarasa ılave kullandım tabı an serısının tum yan urunlerınıde beraberınde kullanıyorum sıkıntı yok.

Dostum sağol ne sıklıkla kullanıyorsun Benim aldığım mikron değil toz yarasa gübresi yazıyor sadece sıkıntı olur mu ki

higthead

Jolly Green
Dostum sağol ne sıklıkla kullanıyorsun Benim aldığım mikron değil toz yarasa gübresi yazıyor sadece sıkıntı olur mu ki
yok bro sıkıntı olmaz 3 haftada 1 yarım su bardagı aynı sekılde verıyorum. Zaten bloom evresınde mak 2 vermıs olursun. Ben suan 1 verdım 2 . vermeyı dusunmuyorum sona yaklastıgım ıcın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** hahahaha** hahahaha **** *** hahahaha* ***** ***
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** hahahaha**** ** ********* ***** ******** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ** ******* ******** ********** hahahaha**
  • muadip muadip:
    **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** *** hahahaha ******** ******** ********* ****
    +2
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ***** ***** ****** ****** ****** ** ***** ***** hahahahahahahaha *** *** hahahaha ******** ******** ********* ****
    +1
  • istr istr:
    ******** hahahaha* hahahaha
  • istr istr:
    ****** ****** * ** ***** hahahaha ***** **
  • muadip muadip:
    ****** hahahaha ** ****** *** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ****** ******** * ********** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • istr istr:
    ********* ********* ***** hahahaha* ****** hahahaha ** ****** *** ****** **