Yarasa gübresi kullanımı

CahilKush

Müptezel
Hadi yaa daha önceki açtığım konuda sıvı al daha iyi olur denmişti ondan sıvı aldım
Daha hızlı etkiler kanka bitkiyi bu yandan iyi ama hata yapma olasılığın azalıyor çünkü dozu fazla verirsen bitki sürekli ve hızlı bir şekilde alicak bugün minaral ve vitamileri o açıdan dedim yoksa hangisini kullanmak sana kalmış üstadlardan yorum gelmeden bi uygulama yapma derim.

Crf45

Üye
Daha hızlı etkiler kanka bitkiyi bu yandan iyi ama hata yapma olasılığın azalıyor çünkü dozu fazla verirsen bitki sürekli ve hızlı bir şekilde alicak bugün minaral ve vitamileri o açıdan dedim yoksa hangisini kullanmak sana kalmış üstadlardan yorum gelmeden bi uygulama yapma derim.
Tamam kankacım bekleyecegim artık ustaları

aras

Üye
1 lt 4 ml kadar çıkabilirsin, çiçeklenme zamanı vermen hem diğer gübreleri daha az kullanmanı hemde organik materyal vermen açısından daha iyi bir şey.
ustadım bende katı solucan gübresi var biobiz bloom biobiz topmax Dr su fer npk Dr sufer ikincil ve iz elment katkılı gübreler var açıkçası solucanıda vermek istiyordum ama korktum sence katı solucanıda ekleyimmi yoksa katı solucanı verirken bunlardanbir kaçını vermeyi keseyimmi saygılar

S

silas

Guest
ustadım bende katı solucan gübresi var biobiz bloom biobiz topmax Dr su fer npk Dr sufer ikincil ve iz elment katkılı gübreler var açıkçası solucanıda vermek istiyordum ama korktum sence katı solucanıda ekleyimmi yoksa katı solucanı verirken bunlardanbir kaçını vermeyi keseyimmi saygılar
Onuda ver içinde kalmasın kanka :) orjinal bir şeyse sollucan gübresi yakmaz zaten bitkiyi zararı olacağını düşünmüyorum

CahilKush

Müptezel
@silas @Aguş @CahilKush ve diğer arkadaşlar hepinize teşekkür ederim gerçekten kral insansınız bu forum siz ve diğerlerine minnettardır :D
Saçmalama kanka minnete gerek yok zaten forum da nerdeyse her bilgi var ben şahsen daha indoor da ilk growu yapicam outdoor deyimlerim var ama okumak bilmenin yarısıdır kankalar girin her konuları araştırın bulamıyorsanız sorun ve sadace bu forum a çakılı kalmayın başka yerlerde de efsane makale ve konular var onlarada bakarsın hataları min. Indirirsin