Yapraklarda sararma

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka cok konu actim önceleri ve arada proflar cikip canimi siktilar, ondan dolayi acmiyorum artik konu, Buradan kisisel tavsiyelerde bulunmayi tercih ediyorum. Istersen sana en bastan coco da yetistirmene de yardimci olurum, coco nun cok büyük avantajlari var topraga göre tek dezavantaji hergün sulamak

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka ben biraz bu konularda terimler den yana cahil kaldım af buyur. Coco ne oluyor oradan başlayabiliriz :)

OttoMan347

√SEFİR√
Bende 6 tane bitki var şuan balkonda bakıyorum çok kıyak bi tarla otundan alıp sakladığımız tohumları ektim onlara bakıyorum biraz yavaş da olsa sağlıklı gidiyorlar daha bebeler fotolayayım istersen coco dediğimiz olay bunlara yapılırsa uygulayalım zaten öylesine ektim tecrübe amaçlı

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka sen simdi öyle devam et simdilik takma kafana coco yu. Ben sen daha yeni basliyacaksin zannetim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Eline saglik cok güzel olmus bol bol dumanin olacak.:) Bir dahakine gel berber daha iyisini yapalim. :)

OttoMan347

√SEFİR√
Eyvallah kanka var ol :) bu bitti bile geçen sezonun outdoor hasatı. Ben seni takip ediyorum Burdan aga şimdiki bitkilerimi yetiştirirken yardımcı olursan çok hayır duası alırsın :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Elimden geleni ardina koymam kanka yaz buradan sikinti oldukca. Bol duman ve keyif dilerim sana. :)

Сука

Yeni üye
Kanka cok konu actim önceleri ve arada proflar cikip canimi siktilar, ondan dolayi acmiyorum artik konu, Buradan kisisel tavsiyelerde bulunmayi tercih ediyorum. Istersen sana en bastan coco da yetistirmene de yardimci olurum, coco nun cok büyük avantajlari var topraga göre tek dezavantaji hergün sulamak
Evet suyu hiç tutmuyor. Sulayıncada saksının altından bütün su akıyor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka o zaman toprakta bir sikinti var, cocomix cok iyi su tutar. Su topragin bir fotosunu koysana. Ayni topragi daha önce kullandin mi yoksa ilk grow mu o toprakta.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka sen cocoyu hazirlarken cal-mag koydun mu suyun icine. Topraklarda bir sikinti görünmüyor. Zaten su anda fazla su vermene gerek yok sadece bitkilerin dibine, cevresine ve hergün su vermelisin, su anda en önemli konu nem biliyorsun kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** *** ***