Yapraklarda sararma

Harmann

Yeni üye
Plagron allmix toprağa geçeli 5 gün oldu sorun nedır acaba hızlıdan bı yardım edın dostlar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yetistirme isigini kapat sadece flas ile foto yükle kanak ki detaylari görebilelim.

Harmann

Yeni üye

Ü

Üye silindi 25603

Guest
KAnka saridan baska bir sey görünmüyor,

Harmann

Yeni üye

Harmann

Yeni üye
Ph ayarlanmış sudan başka hiç birsey vermedım 15 10 günlük arası bitkiler alt yapraklar sararmıştı uçlarından kestim sadece

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka nem orani kac? Bitkilerinde mantar var hemen ilaclamalisin. 3. resimde yaprakta cürüme baslamis bile.

OttoMan347

√SEFİR√
Eğer bitkiye ellerini yıkamadan sık sık dokunuyorsan, sigara da içiyorsan zarar verir. Mantar da elinden veya elbiseden bulaşır en acilinden ilaçla

OttoMan347

√SEFİR√
Mantara benziyor eğer yapraklar aynı renkde çürümeye devam ederse kesinleşir şahsım olarak şuan net bişey diyemem Nargile kanka daha tecrübeli. Başlangıca benziyor emin değilim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka nem düsük bitkilerin daha cok kücük ve ihtiyaci olan suyu havadaki nemden yapraklari sayesinde alacak. Kizlari rahatsiz etme. Evet kanka sana gördüklerimi yazdim kesinlikle icitigin sigara veya baska bir nedenden degil o beyaz noktalar ve 3. resindeki sarilasmis cürüme, onlar mentar belirtisi. Ama yazdiklarima inanir misin inanmaz misin senin kararin

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka nem düsük bitkilerin daha cok kücük ve ihtiyaci olan suyu havadaki nemden yapraklari sayesinde alacak. Kizlari rahatsiz etme. Evet kanka sana gördüklerimi yazdim kesinlikle icitigin sigara veya baska bir nedenden degil o beyaz noktalar ve 3. resindeki sarilasmis cürüme, onlar mentar belirtisi. Ama yazdiklarima inanir misin inanmaz misin senin kararin
Kanka yanlış anlaşılmasın ben sigaradan kaynaklı demedim onun da zararlı olduğunu anlatmaya çalıştım senin tecrüben çok bu toplulukta parmakla gösterilirsin :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yok kanka abartili olur parmakla gösterilmek ama kanka. Bizim kizlar cok hassas en ufak bir hatayi af etmiyor hemen tepki gösteriyorlar. Ondan dolayi yazdim kizlari rahat birak diye.

OttoMan347

√SEFİR√
Sen bilgilisin. Bu konu hakkında boş zamanında bir konu açabilirsin yeni başlayacaklar photo bitkiden başlamalı gibisinden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahaha hahahaha** ****** hahahaha****** *** ***** ********* ******* ***** **** ********* hahahaha
  • K kamdavulu:
    **** ** ******** ******* ***** ***** *** *** ********* ******** ****** ******** ******** ****** ****** ****** hahahaha ***** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    *** *** ****** ******** ** ******* ******* ***** *** ********** *** ***** ********* *****
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha** hahahaha ***** ** ****** ******** ******* ****** **** ** ****** **** ******** ****** ********** ****** ** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ****** **** *** *** ******* ******** *** ********* ** ***** ** ****** ******** ****** ***** * ***** ** ****** ********** ***** hahahaha hahahaha** ****** hahahaha****** ***
    +1
  • Night owl Night owl:
    * ******* *** *** ** ********* ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ** ******** ******* ***** ***** *** *** ********* ******** ****** ******** ******** ****** ****** ****** hahahaha ***** ***** ******* **
    hahahaha* hahahaha* ** **** ** ******** ******* ***** ***** *** *** ********* ******** ****** ******** ******** ****** ****** ****** hahahaha ***** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ****** **** ***** ****** ****** ** ******** hahahaha** hahahaha * ******** ***** **** **** ****** hahahaha*** **** hahahaha*** **** ****** ******** ******* ******** **** ** ***** ****** ******** ******** hahahaha ******** hahahaha** hahahaha ***** ** ****** ******** ******* ****** **** ** ****** **** ******** ****** ********** ****** ** ******
  • NewGardener NewGardener:
    *** ** **** ** ** ****** ****** ** **** ** **** ******* ********** ** ** ** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** *** ***** ********** ** ****** **** *** *** ******* ******** *** ********* ** ***** ** ****** ******** ****** ***** * ***** ** ****** ********** *****
  • K kamdavulu:
    *** ******* ******** ***** ******** ******** hahahaha*** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    *** * ***** ** ******** ******* ****** *** ******* ******** ***** ******** ******** hahahaha*** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha***** **** ** ******** ****** hahahaha ******
  • K kamdavulu:
    ********** **** ***** ******** *** hahahaha *** ** *** ******** ********** ***** ******* ****** *** hahahaha***** **** *** ******* ******** *** ***** **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** *** ** ****** ** *** *** ******* ******** ***** ******** ******** hahahaha*** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** ******* ***** ** **** *** ** ***** ******** ******* ********** ****** ***** ****
  • K kamdavulu:
    *** * **** **** *** hahahaha** hahahaha***** *** **** *** ** ****** ** ***
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ********** *** ******** ***** *** **** *** ******** ******* ***** ****** *** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha*** ** ********* **
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******* ****** **** **** ********** **** ***** ******** *** hahahaha *** ** *** ******** ********** ***** ******* ****** *** hahahaha***** **** *** **
    +1
  • K kamdavulu:
    **** ****** ***** ******** ******** ***** ******* ****** hahahaha ******* ***** ******* ***** ** **** *** ** ***** ******** ******* ********** ****** ***** ****
    TabldotLife TabldotLife: ****** ***** ****