yapraklarda sararma

orgıkush

Yeni üye
Arkadaslar herkese hayırlı growlar bıtkım 33 gunluk henuz gubre vermeye baslamadım buyuk saksıya gecmedım yapraklarda kahverengı seklınde lekeler basladı bırde yapraklar sarımtrak fazlamı sulama yapıyorum yada bıtkı artık gubre mı ıstıyor growcu knkalar bır yorum yaparsa sevınırım bırde henuz cınseyıtını bellı etmıs mı bakar mısınız ?

zbambam

Kıdemli Üye
33 güne göre az gelişmiş dostum. outdoor mu yapıyosun? gübreye niye başlamadın, all mix mi toprak?

orgıkush

Yeni üye
33 güne göre az gelişmiş dostum. outdoor mu yapıyosun? gübreye niye başlamadın, all mix mi toprak?
aynen knka dısarda yapıyorum toprak suan humuslu torf topragı ılk ektıgım toprak gubreye baslamaya acıkcası cesaret edemedım suan bıraz daha buyusun bıraz daha buyusun derken boyle oldu

orgıkush

Yeni üye
Man5arın neyini açıklim kanka mantar işte muhtemelen topraktan bulaşmıştır
knkam kok mantarı yazıp bırakmıssın sence bu acıklayıcı bır ıfade mı kok mantarı sadece kok mantarı bırde neyını acıklıyım falan anlasılır cumle kuramıyorsun adam gıbı yaz ıste kok mantarı bulasmıs su sebepten dolayı soyle yapsan ıyı olur dıye 2 kelıme yazıp yardımcı olmuyorsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** **** hahahaha ***** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** hahahaha* *** **** ***** ********** ********** hahahaha * ******** ******** ****** ***** ******** ***** ****** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ********** **
  • Night owl Night owl:
    **** ***** *** ****** * ****** ********** ***** ********** * ***** **** ***** hahahaha ******* **** ****
  • muadip muadip:
    ******* ******* **** ** *** ** *** ** ******** ********* ********* ** hahahaha*** ******* ****** **** ****** *** *** ****** ******* ***** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******** ****** ********* ****** ***** ******** ** ********** **** ****** **** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ********** ******* ****** ****** ** ** *** ******* **** ******* ****** ***** hahahaha ********** hahahaha* *** **** ***** ********** ********** hahahaha * ******** ******** ****** ***** ******** ***** ****** *
  • Night owl Night owl:
    **** **** ** *** ******* ******* ********* ** hahahaha ******** ****** ******* ******* **** ** *** ** *** ** ******** ********* ********* ** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ** hahahaha** ******* ******* ** ****** hahahaha* ********** **
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ******* **** **** ****** ****** * **** ****** ******** ** *** *** ******* ******* **** ** *** ** *** ** ******** ********* ********* ** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** **** ** ******* hahahaha** *****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha*** ** ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** hahahaha**** ******** **** ****** ****** ****** *** ** ********* ****** ****** ********* ******** ****** ********* ****** ***** ******** ** ********** **** ****** **** hahahaha *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ****** hahahaha**** ******** **** ****** ****** ****** *** ** ********* ****** ****** * ***** **** ********* **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ****** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ** ****** hahahaha*** ** ***** *****
  • Night owl Night owl:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha** ****** ******* ****** ******* **
    Night owl Night owl: **** hahahaha** ****** ******* ****** ******* **