Yapraklarda sarı leke başladı

Zoo

Yeni üye
Arkadaşlar merhabalar;
İlk defa evimde yetiştiriyorum.bitkim 15 günlük ve yapraklarında bugün sararma gördüm 400 watt mh suanda takılı tohum sensi seed fire og ve silver haze karısımı bir genetik gübre suanda Sensi grow A-B kullanıyorum saksım 20lt her gün 1lt su veriyorum 1 gün gübreli 1 gübresiz durmu nasıl sizce.

Zoo' Alıntı:
Arkadaşlar merhabalar;
İlk defa evimde yetiştiriyorum.bitkim 15 günlük ve yapraklarında bugün sararma gördüm 400 watt mh suanda takılı tohum bitcoin seed fire og ve silver haze karısımı bir genetik gübre suanda bitcoin grow A-B kullanıyorum saksım 20lt her gün 1lt su veriyorum 1 gün gübreli 1 gübresiz durmu nasıl sizce.

2195incis4866551.jpg

Kanka

Administrator
Yönetici
Dostum netleştıremedım foto nu ama tahmınımce buna sebep olan 2 şey vardır , 1. si gübre fazlalığı veya erken dönemde gübre takviyesi , 2. si yanlış ph

Kanka

Administrator
Yönetici
Çizelge ne dıyorsa yarısını ver dostum , markalar hızlı tukensın dıye oranlı max derecede yazarlar , 2 sulama boş yap bundan sonrakılerı , sonrasında yarım ölcek devam et

Zoo

Yeni üye
Çok sağol dostum her gün 1 lt su vermem doğrudur umarım 20lt saksım çok soru sordum sana :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******