Yapraklarda kivrilma

• Konbuyu başlatan Skywalkerhaze
  • Başlangıç tarihi
S

Skywalkerhaze

Guest
Merhaba arkadaslar bitkimin 2. Haftasi yeni doldu lemon og auto yetistiriyorum 2 bitkim var birinin yapraklarinda kivrilma meydana geldi digeri gayet sagliklik ilerliyor sorun ne olabilir ve ne gibi bi tedavi sekli uygulamaliyim

https://ibb.co/02BT32q

S

Skywalkerhaze

Guest
Cvp: Yapraklarda kivrilma

Cosmotiva' Alıntı:
Işığın mesafesi nedir dostum. Ve ne kullaniyorsun

Cob led kullaniyorum knk mesafe 25-30 cm arasi bitkilere direk isi verme gibi bi sorun yok fakat yetirstigim kabin bugun 28.5 dereceydi tekrar 25 e düşürdüm

Skywalkerhaze' Alıntı:
Cosmotiva' Alıntı:
Işığın mesafesi nedir dostum. Ve ne kullaniyorsun

Cob led kullaniyorum knk mesafe 25-30 cm arasi bitkilere direk isi verme gibi bi sorun yok fakat yetirstigim kabin bugun 28.5 dereceydi tekrar 25 e düşürdüm

Bende lemon og yetistiriyorum. Bu kivrilmalari bi iki kere bende yaşadım. Led i 10 15 cm yukari çekince düzeldiler.
Lemon og nin seklini semalini merak ediyorsam konuma göz atabilirsin :)

Vedoo

Kıdemli Üye

Skywalkerhaze' Alıntı:
Merhaba arkadaslar bitkimin 2. Haftasi yeni doldu lemon og auto yetistiriyorum 2 bitkim var birinin yapraklarinda kivrilma meydana geldi digeri gayet sagliklik ilerliyor sorun ne olabilir ve ne gibi bi tedavi sekli uygulamaliyim

https://ibb.co/02BT32q

Isı sitresi gibi lamba ve bitki arasındaki sıcaklık fazla mı ölçsene sıcaklığı bir de nem düşükse %50 %60 yap

S

Skywalkerhaze

Guest

Kanka bende isidan dolayi oldugunu düşünüyorum bugun uyandigimda kabin sicakligi 28.5 du belki ben bakmadan once daha sicaj bi ortam vardi gece son bi kontrol yapmadan uyumuyorum bi sorun yoktu suan sicaklik 25 derece yapraklar icin yapabilecegim birsey var mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha*** ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
  • Probis Probis:
  • D despacito:
    ******** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    ****** ****** ********* ******* ***** **** ***** ********** ***** ******* *********
  • Probis Probis:
    * ******** ********* ***** ********** ** ** hahahaha** hahahaha**** *** **
  • Probis Probis:
  • T Turco:
    ***** ******* *** ***** ******** ******** ******* * *** ***** ********** *** *** ******** *** *** * ****** ******
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha ******** ********* ******** ********** hahahaha*
  • T Turco:
    ******** ******* ******** **** ****** **
  • T Turco:
    ********* * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* hahahahahahahahahahahaha ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    ****** * ****** ***** ****** ******* ***** ****** ******* ***** **** ******* ** ******* ***** ****** *********
  • Probis Probis:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* **** ******* ******* ******** hahahaha***** * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* ********
    T Tropikal.MR: ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* ****...