Yapraklarda ki sorunlardan anlayan varmı ?

Horoznuri007

Yeni üye
Beyler uzun zamandır grow yapıyorum bir grow dada bi sorunla karşılaşmayayım diyorum ki duruma bakın

Isıdan kaynaklı olduğunu düşündüm ama bilgi sahibi olan varmı? Büyüme sorunsuz 11 tane var. Bruce banner genetik 7 si bu şekilde büyüyor

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Beyler uzun zamandır grow yapıyorum bir grow dada bi sorunla karşılaşmayayım diyorum ki duruma bakın

Isıdan kaynaklı olduğunu düşündüm ama bilgi sahibi olan varmı? Büyüme sorunsuz 11 tane var. Bruce banner genetik 7 si bu şekilde büyüyor
Kanka gönderdigin linke bak gerci almanca ama google tercüme eder sana.

Horoznuri007

Yeni üye
Kanka gönderdigin linke bak gerci almanca ama google tercüme eder sana.
Bakıyorum forumada yabancı sitelere baktım ama hiçbirisiyle kıyaslayamadım sanıyorum ph dalgalanması 2 kez musluk suyu verdim sonra advanced n seti var auto ph onada başlayınca oldu diyicem ama ona başlamadan ilk 4 yaprakta gösterdi kendini çok ilginç ya hayretle izliyorum ilk defa küçükken böylr bişey yaşıyorum ilerleyen süreçte yaşadığım sorunlar oldu ama eksiklikten kaynaklıydı bu farklı bi mevzu çözemedim

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Bakıyorum forumada yabancı sitelere baktım ama hiçbirisiyle kıyaslayamadım sanıyorum ph dalgalanması 2 kez musluk suyu verdim sonra advanced n seti var auto ph onada başlayınca oldu diyicem ama ona başlamadan ilk 4 yaprakta gösterdi kendini çok ilginç ya hayretle izliyorum ilk defa küçükken böylr bişey yaşıyorum ilerleyen süreçte yaşadığım sorunlar oldu ama eksiklikten kaynaklıydı bu farklı bi mevzu çözemedim
Kanka magnezyum eksikligi gibi görünüyor. Bak linkte ayni sorunlu yapraklardan göreceksin yaninda da tedavisi yaziyor

Horoznuri007

Yeni üye
Advanced net 3 lü seti var ya ondan daha 2. Sulamayı yaptım ilk 14 gün gübre vermedim doğru söylüyosun bencede eksiklikler yüzünden oldu gibi neyse düzelir umarım 2. Sulamayı yaptım bugün gübreli 18. Günündeler muhtemelen 1 haftaya normali görürler diye tahmin ediyorum

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Advanced net 3 lü seti var ya ondan daha 2. Sulamayı yaptım ilk 14 gün gübre vermedim doğru söylüyosun bencede eksiklikler yüzünden oldu gibi neyse düzelir umarım 2. Sulamayı yaptım bugün gübreli 18. Günündeler muhtemelen 1 haftaya normali görürler diye tahmin ediyorum
Bence de gübreye devam sikinti gitmez ise tekrar resim yüklersin bakar herkes

s2p60

Yeni üye

bro bende Bruce banner bakıyorum evet başta böyle büyüyor tribe sokuyor sonra düzeliyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
    G GaribanMüptezel: ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***