yapraklarda forumda bulamadığım bir sorun var yardım edin

beyler lemon og 58. gününde forumda çok aradım taradım ama bulamadım. bilenler yorum atarsa sevinirim, hasata yakın böyle bir problem canımı sıkıyor. ilk grow.

üst yapraklarda daha belirgin olmak üzere alttaki bazı sömeklerin yapraklarında da var.

bestwa 600w ışık mesafesi lstyi sonradan yaptığım için biraz yakın 30 cm (fotodaki sadece, diğerlerinin mesafesi daha iyi)
gübre sadece biobizz heaven
nem ölçerim ısı ölçerim yok. gardrobun içinde yapıyorum.
karbon filte var fan var.
sıcaklık oda sıcaklığı aşağı yukarı.

bu arada şu detay belki önemlidir. imkansızlıklardan dolayı ph ölçeri ilk başta almadım ve daha sonra da durumum olmadı. 7,5 ph ile sulandı 48 gün. 10 gün önce edinebildim ve flash attım. ph ayarlı su vermeye başladıktan sonra daha belirgin olmaya başladı ama phtan önce de sanki vardı çok az emin de değilim tam.

morarma gibi siyah gibi ama yaprağın da belli bölgelerinde. kenarlarından başlayan gibi. lokal değil.

@Blueberry @silas @Kanka @Mr.Mrs.420 @Ripley'sOG

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahaha ** ***** ******* ***** ******* **** hahahaha** **
  • A angeshar:
    ** ** ****** **
  • A angeshar:
    ********** hahahaha* ***** **** ****** **** hahahaha* ** ******* *** ****** ** ****** ***** ******* ****** hahahaha*
  • A angeshar:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • A angeshar:
    ********** ******* ***** ******* **
  • A angeshar:
    ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ***** ****** ******* ***** ******** ***** ******** ********* ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
    Night owl Night owl: **** ***** ** ***** ****** ******* ***** ******** ***** ******** ********* ******** ******...