Yapraklarda beliren problem?

GROWDER.06

Yeni üye
bir arkadaş calmag eksikliği var diye yorumlamıştı geçen haftaki sulamamda 1 ml Adv calmagxtra verdim ama yeni yapraklarda ufaktan aynı belirtileri gördüm yaprak renkleri koyu renkte görünüyor Ve içe doğru pençeleşme var we.yesiloda ‘ yaprak problemleri konusunun içinde
( nitojen fazlalığı olarak yorumlanmış) yardım bekliyorum...
@Ripley'sOG , @2moreweeks , @RabbitKanka
RESİMLER
NOT : 2. Resim problemin ilk başladığındaki yaprağa ait 1 ay oldu diye tahmin ediyorum

S

silas

Guest
Bitkin çiçeklenmeye girmeye hazırlanıyor veya girdiyse gayet normal. Calmag eksikliği bitki büyüklüğüyle orantılı, bitkin yaprak ve dallar dışında calyxler, pistiller, trikomlar üretmeye başlayınca bu ihtiyacı artar, eski büyük yapraklarda bu sorun daha bariz gözlemlenir. Bitki genel olarak bu eski yapraklarını infazda edebilir, enerjisini ve besini sömeklere harcar. Sorun olacak bir problem değil her hafta düzenli calmag takviyesi yap. Bitki ilerleyen zamanda büyümesini durdurup sömeklerini olgunlaştırmaya başladığında calmag ekiskliğide ortadan kalkacaktır. İyi growlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********