yapraklar yukarı kalkmıyor

cilgineleman

Yeni üye
Arkadaşlar selam alien hydroponic sistem mevcut . 6 tane bitkim var ama sadece 1 tanesi çok iyi devirdaimli sistem var birinin iyi olup diğerlerinin kötü olmasını anlamıyorum. Suyun sıcaklığı 19-20 iç sıcaklık 25 26 derece quantum board ışık kullanıyorum chillerim var hava motoru var canna aqua gübre kullanıyorum. Hava sirkülasyonu da sıkıntı yok pH derecesi 5.5 6.3 arasında değişiyor. Sorunum şu aynı suyu kullanan 5 çiçeğin yaprakları kalkmıyor havaya ama bir tanesinde hiç sıkıntı yok sorun ne olabilir ? https://ibb.co/b6zJZhm

cilgineleman

Yeni üye
Hocam kök fotoğrafı atamıyorum filelerden dolayı yukarı kaldıramıyorum ppm değil ama ec söyleyebilirim 1.8 ec 3 ml Lt a ve b ekliyorum

cilgineleman

Yeni üye
Şu anda rezervuar suyunu komple boşalttım temiz su ekledim sadece Cal mag verdim 24 saat bekleyeceğim böyle bakalım

hocam.değerler gayet yerinde.farklı genetik olmalarını göz önüne alarak değişkenlik gösterebilir.
benim tavsiyem,azot fazlalılığı var. gübren 2 part olduğu için a gübresini iyice kesmeni b gübresiyle beslemeni tavsiye ederim.ben daha önce denedim bi problem olmadı. pençelerden dolayı nitrojen fazlası var gibime geliyor. 1ml a ve 4ml b vererek bence 1-2 gün içinde toparlarsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
    ********* hahahaha** ** hahahaha** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ******* ***** ******* ********** ****** **** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ***** ********* ** hahahaha****
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • F Fısfısss01:
  • H happyworld:
    ***** ****** ******** ********** **** ****** hahahaha*** ***** *** **** ****** hahahaha** *** *** ****** *** ***** ** **
    +1
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    **** *** *** ***** ****** ** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** *** ** ********** ***** hahahaha* ****** ****** ****** *** ***** ***** hahahaha* ******** ****** ***** **** ****** *** ******** ******** ** **** ********* **** ****** ****** ***** ****** ******** ********** **** ****** hahahaha*** ***** *** **** ****** hahahaha** *** *** ****** *** ***** ** **
  • içiciadam içiciadam:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ********** *** **** ******* ******* *** hahahaha ***** *** ******** ******
  • H happyworld:
    ***** ***** **** **** hahahaha****
  • H happyworld:
  • içiciadam içiciadam:
  • H happyworld:
    ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • H happyworld:
    ***** **** **** ********* ****** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * ***** hahahaha*** ******* ****** ****** ********* ********** **** hahahaha* hahahaha** ******* ******* *** ********* ***** ********* ****** hahahaha ** ******** ******* *** ** *** *** ******* *** **** ****** ***** ******
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******* ********* ***** ****** **** ***** ********* **** ****** ******* ***** ****** **

****** **** ***** hahahaha**
  • H happyworld:
    ** ****** **** ********* ********* **** ********* ***** ******** ***** ******* ** ****** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** * ****** *
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******** ******* ** *** ********** ********
    içiciadam içiciadam: hahahaha* ******** ******* ** *** ********** ********