Yapraklar kıvrıldı büzüştü büyüme durdu sorun nedir arkadaşlar

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Brolar merhaba bir bitkimde yapraklar kivrildi ve aşağı ya doğru düştü sulamamda vs sorun yok sizce sorun nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim kök çürümesi dicem değil ışık stresi değil çözemedim revive alg a mic verdim hala aynı
https://ibb.co/ScM8Jvr
https://ibb.co/6bMtQv8
https://ibb.co/F38LxSm
kanka revive ve alg a mic aynı işi yapıyor. sen besin problemini çözerken ekstra besin vermişsin. gübre kaynaklı stresler için revive de alg a mic de çözüm değil. önce flush ve düzelme süreci, akabinde revive veya alg a mic uygulaman gerekir. ikisi benzer elementlere sahi,p olduğu için ikisini aynı anda vermen de sorun yaratır. böyle durumlarda bir sulamada revive ver diğerince alg a mic sonra ikisini de stres yaşayana kadar kullanma, hele aynı anda hiç kullanma. yorarsın kızcağızı

Gübrenin bokunu çıkardım ağalar demek genetikten genetiğe değişiyo bazı genetikler kaldırıyo fazla gubreyi bu kızcık kaldiramadi flush atma imkanim malesef yok örümcek ağı gibi içerisi scrog filesi eğitim vs kıpırdamıyor kız 2.3 sulama boş gecicem veya daha fazla toparlayana kadar

Kullandığın gübreleri liste ölçülerine göre mi kullanıyorsun ?
Yok dostum astım fazlasıyla erken basmaya başladım gubreyi bir sure sade gidicem toplayinca devam son 15-20 gun kala asiliyodum gübreye normalde ama bu sefer fazla abarttım biobizz ve AN serisi bütün besinler var diyim sana hepsinide bastim aslinda 2ml olarak gittim aşmadim belki 0.5 0.8 ama sade sulamayı cok az yaptim

kanka revive ve alg a mic aynı işi yapıyor. sen besin problemini çözerken ekstra besin vermişsin. gübre kaynaklı stresler için revive de alg a mic de çözüm değil. önce flush ve düzelme süreci, akabinde revive veya alg a mic uygulaman gerekir. ikisi benzer elementlere sahi,p olduğu için ikisini aynı anda vermen de sorun yaratır. böyle durumlarda bir sulamada revive ver diğerince alg a mic sonra ikisini de stres yaşayana kadar kullanma, hele aynı anda hiç kullanma. yorarsın kızcağızı
Kanka 1 kere karıştırdım 2 sini gereksiz hareketlerde bulunuyorum bu aralar harmanlik beynimle oynuyor sanki erken cikaricam kafasina girdim Ayı yavrusunu severken öldürürmüş misali

Yok dostum astım fazlasıyla erken basmaya başladım gubreyi bir sure sade gidicem toplayinca devam son 15-20 gun kala asiliyodum gübreye normalde ama bu sefer fazla abarttım biobizz ve AN serisi bütün besinler var diyim sana hepsinide bastim aslinda 2ml olarak gittim aşmadim belki 0.5 0.8 ama sade sulamayı cok az yaptim
Kanka bide şöyle bi muhabbet var ne kadar verdiğin değil bitkinin ne kadarını alıp ne kadarını kullandığı az az git

bu problemi 1 haftada aştım.tavsiyem gübreyi yarı kısman en azından 1 haftalık ve bol su vermek.altından iyice su akmasını sağlaman gerekiyor 1 hafta boyunca her sulamada. flush tavsiye etmem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* **** hahahaha***
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ****** ******* hahahaha hahahaha******* *********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ** ****** ** ***** *** ********* *
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** *** **** ******** ****** hahahaha*** ** ***** **** *** **** ** ** * * ***** **** ******** hahahaha* *** ****** ********* **** ********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
    **** **** ***** ****** ** ******* ****** *** **** ***** ****** **** ***** ******* **
    +2
    ******** ***** ****** ***** hahahaha * ****** ****** ********
    +1
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ****** **** ***** ******* ** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** hahahaha
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** ** hahahaha *** ******** ********** ********* *********
    +1
    ********* *** ********** hahahaha ********* ******** ***** *****
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
    ***** **** ***** ******* **** *** ***** ***** *
  • deyorke deyorke:
    hahahaha ********** ****
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** ***** ****** ******* hahahaha **** ** ***** ******* ********* ********** ***** ********** *********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********** ***** ****** ******* hahahaha **** ** ***** ******* ********* ********** ***** ********** hahahaha** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    ** ******* *** ** ********* hahahaha
    Emmy Emmy: ** ******* *** ** ********* hahahaha