Yapraklar Eriyor, İskelete Döndü Bitki Çözümü Varmı Bunun Dostlar

Retroman

Yeni üye
Bitkinin yaprakları bu şekildi beyler, böcek değil, böcek gibi duruyor ama ne böcek ne tırtıl, neem azal ve farklı ilaçlarda denedim yok düzelme, 2 kez flush attım yok gözümün önünde eriyor, forumda örneğinide görmedim.Yeni çıkan yapraklarda yamuk yumuk çıkıyor mutasyona uğramış gibi.Yanındaki bitkide birşey yok bu bu halde.Daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlardan destek bekliyorum

Hoca666

Müptezel
Bitki güneş ışığını enerjiye çevirir yaprakları sayesinde. Gübre işin yüzde 5i Yaprak olmazsa hasat da olmaz. Biran evvel sorunu çözmeye bak

Retroman

Yeni üye
Çekirge, thrips, ne ararsan var :) bitkinin yerini değiştirmeyi dene yapamıyorsan file çekmeye çalış etrafına. Çok yemedikleri sürece sorun olmaz. Bu arada toprak kurumadan bitkiyi sulama kanka.
Yok kanka böcek çekirge değil, sürekli bakıyorum kontrol ediyorum, gece ışık tutup bakıyorum yanındaki çiçekte bu tarz olağandışılıklar yok bunda var sadece, sulama konusunu dediğin gibi yapıyorum, toprak kurumadan sulamıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • DiabLoo DiabLoo:
    * ** **
  • DiabLoo DiabLoo:
  • zero00 zero00:
    **** ****** * ** *** ** ******** ****** ******** ****** ***** hahahaha ********
  • S sharkek:
    **** ****** **** ***** ***** ****** ** ***** *** ******* ** ******* ********** **** ***** ** ********* hahahaha ****** ******* **** *** ****** *********
  • DiabLoo DiabLoo:
    ***** ***** ******** ********** **** ****** ** ********** **** hahahaha ** *** **
  • Melez Melez:
    ** *** ******* ***** ******* ******** hahahaha* ***** ** ***** ****** ****** ***** ******* ********* * ** **** ******** *** *** ** ***** ****** *** * ** ***** ****** **** **** ****** hahahaha
  • S sharkek:
  • zero00 zero00:
    ****** ***** ** ******* **** ** ***** ********** **** ****** hahahaha* **** ******* *** ****** ****** * **** * ******* ******* ******* * ** ****** ******* hahahaha
  • DiabLoo DiabLoo:
  • DiabLoo DiabLoo:
  • zero00 zero00:
    ****** hahahaha
  • Melez Melez:
  • zero00 zero00:
    **** ***** ** ***** **
  • S sharkek:
    ***** ******** ******* ******* ******** ****** ***** ******* * ******** *** hahahaha* * ****** ****** ****** * **** ** ** *** * **** ** ** ******* **** ****** ** ******** *** *** ******
  • zero00 zero00:
  • DiabLoo DiabLoo:
    ***** ***** ***** ** ******* ***** * ** ******* ***** ******** **** *** **** ******
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • S sharkek:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** hahahaha**** **** *****
  • DiabLoo DiabLoo:
    ** ********* ****** ****** * ** ******* * ****** *** hahahaha*
  • Melez Melez:
    ***** **** hahahaha ********* ******* ******* ** **** * ******* * **** ****** ****** ******* ********* ******
  • DiabLoo DiabLoo:
  • DiabLoo DiabLoo:
  • DiabLoo DiabLoo:
    DiabLoo DiabLoo: ******