Yaprak sorunu

Selam dostlar
Veg 7 .haftadayim mesafeden dolayi kisa kaldi meaafeyi uzatim bu sekilde ilerliyoruz size sorum daha once 2.kez cok saglam budama yaptim fakat boyada giden bitki yapraklarada gidiyor cok buyuyorlar sizce bir daha budama yapmalimiyiz ben yapmam gerektigini duaunuyorum. Birde ilk glowum bitkinin dallarinin govdede birlestigi yerden tekrardan uc veriyor sizce bu normalmi
@OttoMan47
@Nargile

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Cicege girene kadar budama yapma. cicege girdiginde alt taraftan catalin alttan uzayan yapraklarini budarsin. Sakin üste dogru büyüyen yapraklari budama. Üstte dogru giden yapraklar sömek verecek. Birak gitsin yanlara dogru. Biraz daha LST yaparsin.

Cicege girene kadar budama yapma. cicege girdiginde alt taraftan catalin alttan uzayan yapraklarini budarsin. Sakin üste dogru büyüyen yapraklari budama. Üstte dogru giden yapraklar sömek verecek. Birak gitsin yanlara dogru. Biraz daha LST yaparsin.
Ustadim dediklerini her zamn uyguladim ama peki her yerinden dal vermesi normalmi

OttoMan347

√SEFİR√
Nekadar dal okadar sömek. Işığı açman işe yarayacak ama geç yapmışsın baştan olsaa iyi boy atardı şimdi çalı gibi kalacak. Budamayı çiçeğin ilk haftası sömek önü kapatan yaprakları al abartmadan, 4. Haftası altlardan hali hazırda büyüyen enerji tüketen yapraklardan gerekirse eğer alırsın. Önce bi büyüsün palazlansın duruma bakarız tekrar şimdilik elleme

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Normal aslinda vermesi normal degil. Demek ki bitkine iyi bakiyorsun. Iyi bakilan bir bitki nar agaci gibi ,yani bir cali gibi her taraindan dal,yaprak verir. Yakinda görecksin benim bitkileri az kaldi basliyacagim growa

Nekadar dal okadar sömek. Işığı açman işe yarayacak ama geç yapmışsın baştan olsaa iyi boy atardı şimdi çalı gibi kalacak. Budamayı çiçeğin ilk haftası sömek önü kapatan yaprakları al abartmadan, 4. Haftası altlardan hali hazırda büyüyen enerji tüketen yapraklardan gerekirse eğer alırsın. Önce bi büyüsün palazlansın duruma bakarız tekrar şimdilik elleme
Peki kanka boy atarmi daha yoksa hep boylemi kalir

Normal aslinda vermesi normal degil. Demek ki bitkine iyi bakiyorsun. Iyi bakilan bir bitki nar agaci gibi ,yani bir cali gibi her taraindan dal,yaprak verir. Yakinda görecksin benim bitkileri az kaldi basliyacagim growa
Kanka valla suan cocugumdan daha fazla ilgileniyorum.tabi sizin sayenizde siz bilgi veriyorsunuz ben elimden geldigince uygulamaya calisiyorum

Legend86

Müptezel
Ustadim dediklerini her zamn uyguladim ama peki her yerinden dal vermesi normalmi
Bence anormal bir durum, ben ağaçlarımın hepsine topping yaptım 1 agacım 2 ana dal vereceğine 5 ana dal verdi t, toping kısmından yana 2 adet kestiğim yerden 1 adet, 2 tanede diplerinden çıktı, ama sorun değil daha fazla hasat olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Flair:
  • muadip muadip:
    *** * ** *** hahahaha***
  • muadip muadip:
  • F Flair:
  • Melez Melez:
    *** ***** **
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • DiabLoo DiabLoo: