Yaprak saplarında ki MORARMA neyin habercisidir?

Kankam bu kesin mantar sakin kesip atma ilacla kurtaririsin daha cok saglikli yesil yaprak var, Simdiye kadar ilaclamis olman lazimdi. Önce ilacla mantari durdur, sonra o darbe yemis yapraklarin yesil kismini biarakarak sari kismlarini kes ve yoluna devam et. Daha yeni yapraklarda gelecek. Sen mantari durdur gerisi gelir kanka. Yapraklarin alti üstü toprak dahil. Ilacla, belkide 2. kere belkide 3. kere ilaclaman gerekebilir.
Brom 3 gündür yatak döşek yatıyorum korona oldum sandım çok şükür değilmişim şimdilerde gözümü açtım ayaklandım malum yere gidiyorum ilaç alıcam dediğin gibi ilaçlayacağım brom

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bak kanka ben bunu buldum ama internetten siparis vermeden alabilirsen iyi olur, yada yasadigin bölgede zirai ilac satan bir dükkan varsa git kendin al. Illa internetten siparis vereceksen bir arkadasin siparis versin senin adin adresin hic kayitlara girmesin.

Bak kanka ben bunu buldum ama internetten siparis vermeden alabilirsen iyi olur, yada yasadigin bölgede zirai ilac satan bir dükkan varsa git kendin al. Illa internetten siparis vereceksen bir arkadasin siparis versin senin adin adresin hic kayitlara girmesin.

Brom şimdi yoldayım oraya doğru gidiyorum

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bitkileri tamamen full+full organik büyütmeye alışsanız çok iyi olur. Ne dert var ne tasa. Bağışıklığı daha kuvvetli daha kolay bakılıyor. Bak sana örnek vereceğim şimdi. Günde 2 buçuk saat güneş gören bitki sence nasıl olur? Birçok kişi olmaz da diyecek. Şimdi geçen sene öylesine hergün sigara içtiğimiz mekanda full organik 1 buçuk saat güneş gören hiç dik güneş ışığı almayan ve büyürken bizi hiç uğraştırmayan bi kızımızın resmini atayım gör

Aynı üründen aldım onlarda bunu tavsiye ettiler. Dedikleri miktarda ilaçladım ilacı emsin sarıları temizleyeceğim. Resim paylaşırım. İlgin için teşekkür ederim brom

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam kanka ayni tavsiye ettigim ürünü almisin, ama yazdiklarima dikkat et bir kere ilaclamakla ile gitmez bu lanet mantar.

AA450802-1670-4310-969F-EBE302815506.jpeg90E4738B-6BE7-474A-A480-76580E5ED17E.jpeg12F6352D-0E70-46C1-8E95-C71EE872817E.jpeg
1lt ye 5ml ilaç ile yaprak altını üstünü ve toprağı iyice ilaçladım. Yeşile dokunmadan sarı kısımları temizledim. Son durum bu şekilde 10 gün sonra tekrar ilaçlayacağım. Herkese iyi geceler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **********