Yakalanan arkadaslar hikayeleriniz neler?

• Konbuyu başlatan nnDMT25
  • Başlangıç tarihi
C

Cibril

Guest
bu son cidden, arkadas corbaci, evinde grow var, ama genclerle takilmayi cok seviyor
oturup tek basina tv izleyip oyun oynayip duramiyor, illa evde 3-4 tane muhabbet etcek, abi cekcek, ayak islerini yapcak adam, ve tabi genc hatunlar olsun istiyor.
e bu gencler geliyor gidiyor ama bitanesinin ailesi killaniyor, cocugun esrar icmesini istemiyorlar vs. altindan girip ustunden cikip bunun bizim arkadasla takildigini, adresi vs ogreniyorlar, ve HER GUN ariyorlar karakolu, her gun. cidden semtin emniyetini her gun arayip yetkili birine baglanip sikayet edip sik sik ediyorlar. bizim evladimizi bir torbaci kandirdi, her gun yaninda, korkuyoruz bisi olcak vs diye

bu aramalara 1 ay boyunca dayaniyor karakol, sonunda bir gun eve baskin duzenliyorlar,
cocuk polisleri kapida gorunce growu dolabini komsunun balkonuna firlatmis ama evde bulunan ufak tefek esyalar, normalde tutukluluk gerektiren birsey yok AMA GROW ICIN KULLANDIGI BIR BESIN-GUBRENIN NE OLDUGUNUN ANLASILAMAMASI, HAKIMIN LABROTUAR SONUCUYLA BILIRKISI RAPORU ISTEMESI sebebiyle eleman 1 yila yakin sure tutuklu kaldi, o lab ve bilirkisi raporunun hazirlanmasi zaman aldi...
Dostum sanırım polissin sen , çünkü anlattığın hikayelerdeki ,verdiğin detaylar sanki bu operasyonları sen yapmışsın gibi:)

nasa

Doktor
bu son cidden, arkadas corbaci, evinde grow var, ama genclerle takilmayi cok seviyor
oturup tek basina tv izleyip oyun oynayip duramiyor, illa evde 3-4 tane muhabbet etcek, abi cekcek, ayak islerini yapcak adam, ve tabi genc hatunlar olsun istiyor.
e bu gencler geliyor gidiyor ama bitanesinin ailesi killaniyor, cocugun esrar icmesini istemiyorlar vs. altindan girip ustunden cikip bunun bizim arkadasla takildigini, adresi vs ogreniyorlar, ve HER GUN ariyorlar karakolu, her gun. cidden semtin emniyetini her gun arayip yetkili birine baglanip sikayet edip sik sik ediyorlar. bizim evladimizi bir torbaci kandirdi, her gun yaninda, korkuyoruz bisi olcak vs diye

bu aramalara 1 ay boyunca dayaniyor karakol, sonunda bir gun eve baskin duzenliyorlar,
cocuk polisleri kapida gorunce growu dolabini komsunun balkonuna firlatmis ama evde bulunan ufak tefek esyalar, normalde tutukluluk gerektiren birsey yok AMA GROW ICIN KULLANDIGI BIR BESIN-GUBRENIN NE OLDUGUNUN ANLASILAMAMASI, HAKIMIN LABROTUAR SONUCUYLA BILIRKISI RAPORU ISTEMESI sebebiyle eleman 1 yila yakin sure tutuklu kaldi, o lab ve bilirkisi raporunun hazirlanmasi zaman aldi...
aga sen polissin burda ne arıyon sorması ayıptır ne iş

Polis değilim, hikaye çok çünkü yaşım nispeten büyük.
Detayları biliyorum çünkü konu olanlar arkadaşlarim yahut ortaklarım.

Yeniamaetkili

Yeni üye
allah allah bu kadar tanıdık olay yaşıyo veya sen yaşıyon hala içerde değilsin ilginç itiraf edebilirsin ya merak etme seni satmayız biz. korma la biziz halk!
Dostum bedel ödedik diye içeri girip çıkanlara sesleniyorum. Eğer zaten akıllı olsaydınız bedel ödemenize gerek kalmazdı. Bu arkadaşımız bence çok akıllı adam çevresinde dönenlere bi göz kırpıyor ve takip ediyor ne oldu ne olacak sırada ne var derken olayı çözüyor moruk ardından diyor ki kendine bu salaklar bana ders oldu tecrübe kazandım bedavadan diyor içeri girmiyor ve polis olduğunu da sanmıyorum. Adamlar evine narkotik baskını yapıyor dolap hariç herşey evin içinde eşgalsin netsin yani kardeşim o ortamda sende olsan bence anlatılan kadarına söylüyorum

şu ana kadar ağır bedel odemediysem, sadece ve sadece şanstan dolayı diye düşünüyorum. Şimdi kendimi güvenli bı yere aldim, legal memlekette yaşıyorum artık, gurbette.

Çünkü ben bu mereti seviyorum, ve tr de kalıp kovalamaya devam etsem, elbet sıra bana da gelecekti, 13-14 yıldır aktif kovaladim, hızlı takıldım, ama çekirge 1-2 zıplar....

Uyanık olun akıllı olsun arkadaşlar

Mhmt1212

Üye
Evet kankalar grow yaparken yada sigarar ile yakalanan arkadaslar hikayelerini anlatmasi icin baslik acmak istedim. Anayasa ile problem yasan arkadaslar hikayelerinizi bekliyorum :D
Ben grow yaparken değil de eski iş yerimin patronu ile arabadaydık 10 TL lik bonz vardı 1 kağıt sarıp içelim dedik adam kağıdı çıkardı ben sigarayı bekçi geldi 2 tane altlarında motorsiklet vardı kimlik felan istediler indik elinizdekileri görmediler sonra biri arabayı hafif aradı buldu ozaman 17 yaşındaydım 1 sene denetime gittim başka bişey olmadı

Ü

Üye silindi 24264

Guest
şu ana kadar ağır bedel odemediysem, sadece ve sadece şanstan dolayı diye düşünüyorum. Şimdi kendimi güvenli bı yere aldim, legal memlekette yaşıyorum artık, gurbette.

Çünkü ben bu mereti seviyorum, ve tr de kalıp kovalamaya devam etsem, elbet sıra bana da gelecekti, 13-14 yıldır aktif kovaladim, hızlı takıldım, ama çekirge 1-2 zıplar....

Uyanık olun akıllı olsun arkadaşlar
kanka hangi ulkeye nasil gittin? scilin bozuk olunca gitmen imknasiz olmuyoru artik gocmen falan olarak kanada gibi ulkelerde?

abd

denetimlim oldu, 3 yil sonra sicilden sildirdim.
gocmenlik sirasinda gecmiste suca karistiniz mi sorusuna hep hayir dedim, mahkemeden sicil kaydi aldigimda da cikan birsey yoktu, sorun olmadi.

Ü

Üye silindi 24264

Guest
abd

denetimlim oldu, 3 yil sonra sicilden sildirdim.
gocmenlik sirasinda gecmiste suca karistiniz mi sorusuna hep hayir dedim, mahkemeden sicil kaydi aldigimda da cikan birsey yoktu, sorun olmadi.
bende cok istiyorum abd ye yerlesmek yada kanada umarim basarabilirim

her yil greencard cekilisine gir, uni mezunu olduktan sonra, ingilizceni de gelistir,

2-3 kere gir greencard cekilisine, her yil gir, denemeye devam, bidon GC sayilarini arttiracaktir, cok insanla tanisiyorum oyle gelen

Ü

Üye silindi 24264

Guest
her yil greencard cekilisine gir, uni mezunu olduktan sonra, ingilizceni de gelistir,

2-3 kere gir greencard cekilisine, her yil gir, denemeye devam, bidon GC sayilarini arttiracaktir, cok insanla tanisiyorum oyle gelen
ingilizcem ana dilim gibi abd ye girmisligim falanda var her sene basvurucam dedigin gibi belki sans yuzumuze guler

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Bır akşam vaktı arabayla gıderken yanımda bir kardeşimle beraber uzerımızde guzel cheese varken narko cevırmeye dustuk bızım kardeşe dedım donuna sok yanımızda bırde bong borusu kellesı var neyse sıgarayı soktu boruyu da kemer ıc tarafına soktu cektım arabayı saga memurlar geldı dırek uzerimizi aradılar bızım kardeşte borunun ucunu gordu **** dırek malı cıkart dedı cıkarttı mecbur dırek kımlıgını aldılar sıgarayla beraber foto cektıler yapma etme demeye kalmadan , ondan sonra arabanın bagajını bıle kaldırmadılar ben dırek abı benlık bışe var mı dedım yok sen gıt dedıler dırek yol aldım bılıyom ıdrara goturecekler hemen uzadım zaten bızım kardes dıyor abı sen gıttın sordular ne yaptınız dıgerını bıraktık fılan demısler nıye bıraktınız şudur budur , bızım kardeş emnıyete gıder kapıda beklıyorum bende zulada sıgarayı açıyorlar emnıyette bu marı bunu nerden buldun pıyasa sıgarası degıl bu , tabı bızım cocugu tenbıhlemısım bıse olursa su mahalleden cozdun ıslak caldı yanastın para verdın aldın aynısını soyluyor ıcerde ıfade verdı sonra hastane ıdrar testı ve 1 sene denetemlıkle sonuçlanan bır anı. Önceden böyle degıldı memurlar afıyet olsun dıyıp gıttıgını bılırım kaç defa sıgarayla yakalandık bırınde bıle işlem yapmıyorlardı bu suleyman soylu geldıkten sonra atmaca gıbı cokuyorlar bır cıftleden denetımler fılan ayık olun dışarda kesınlıkle ıcmenızı tavsıye etmem ayık olun.

Bedük

Üye
Sene 2016 ben ve 2 arkadaşım çıktık tepelere. Sağolsun bizim arkadaşlardan birisi ısrar etmeyi de kova yapmayı da sever. Dedi ki kova yapalım. Ben oldum olası sevemedim kovayı neyse bize rahat battı kovayı kurduk. Hava rüzgarlı diye de arabanın yolcu tarafının kapısını açtık sonuna kadar. Ben arabadayım sakilik yapıyorum, önümde bir arkadaş sağımda bir arkadaş takılıyoruz. İlk kapakları döndükten sonra ben ikinciyi içtim tam bizim ısrarcı müptezele kaldırıyorum bi Baktık sağ taraftan farları kapalı bi araba geliyor. Tepesinde de çakar değil ama ortasında park lambası gibi sönük bi sarı ışık. Dedim ki polis geliyo ****. Kapağı kaldırmışız tam içecek bizimki dedi ki bunu napıcaz? Dedim onu alıcan artık çaresi yok. Bu aldı peti kafayı indirdi kapağı almasıyla polisin dibimizde bitmesi bir oldu zaten. Ben o ara sigarayı kağıdına sarıp arabanın tekerinin altına attım ama eminim ki maaşını hakeden her polis oraya bakar ****. Neyse polisin bi gelişi var direkt oo gençler gova mı yapıyonuz la dedi :D

Polis yaklaşırken kovadan kapağı içmek zorunda kalan arkadaşım diyo ki hayır :D

Neyse abi indiler arabadan kovaya filan baktılar bi tane yaşlı kurt bi tane de parasızlıktan polis olmuş gazi matematik mezunu genç polis. Kimlikleri kurt aldı arabayı matematik dehası kardeşimiz aradı. Poloları bilen bilir koltuk altında çekmeceleri vardır oraları görmedi onları da ben açıp gösterdim abi valla yok içtik hepsini diye. Yaşlı kurt kovaya baktı dedi ki tertemiz daha yalan söylemeyin **** verin sigarayı göndericem sizi diye. Biz başta reddettik bi kere adam diyo ki ben bulursam ***. Ölümüne reddettik **** arabanın altına feneri tuttu aha dedim siki tuttun bu sefer. Polia kimliklere bakarken bizim arkadaşın biri gazi çocuğu çıkarmış gazi yakını kartını gösteriyor ahahja otobüs sandı **** heralde diye gülmemek için zor tutuyorum sigara bi yandan gıdıklıyor kafamızı. Neyse bizi 1 2 örseledi biz de döv abi filan hiç caz yapmıyoruz adamın elindeyiz ****. Amca bize diyo ki yrrağı yediniz gençler hayatta devlet memuru olamazsınız. Kova yapalım diyip bizi yakan eleman diyo ki yok abi öyle bi uğraşımız zaten. Ki şu sıralar kpss kasıyor o da geçen geyiğini yaptık noldu lan ötüyodun polise bik bik diye :D

Neyse adam sigarayı bulamadı o konuyu geçti öğüt aşamasına geldik. Dedi ki içmeyin gençler uyuşturucu bu. Hiç aklınıza gelir miydi bak polisin geleceği buraya. Ben dayanamadım artık baktık **** altına gidiyoruz bari içimi dökeyim lan dedim. Dedim aklımıza gelmedi zaten kimse gelmesin diye allahın dağına çıkıyoruz ****. Her yerde serbest bi burda suç ben hiç ot içip olay çıkartan kavga eden kaza yapan kendini rezil eden adam görmedim. Alkol daha beter filan. Adama bi samimi geldi heralde kimlikleri verdi kovayı attırdı tepeden aşağı bıraktı gitti. Bize gidin bile demedi ****. Adamlar gitti arabayı 2 metre ileri aldım sigarayı bulduk güzel bi üçlü sarıp devam ettik başka tepeye. 15 senedir hemen her gün içerim tek paket olma hikayem de budur. O gün kova yapmayıp da kağıt içseydik hiçbiri başımıza gelmezdi ****.

bende anlatayım bari ama bizim ki yakalanma degil kıl payı kurutulma, bulundugumuz şehrin elit semtinde yaşıyoruz, pandemiden dolayıda yasak var ama biz dışardayız yasak biteli yarım saat geçmiş eve geçelim dedik ama arabada 1 tane joint var bitti biticek birer dumanlık kaldı neyse arabada yiyeceklerde var ayagımın oraya koydum arabada, arkadaş dedi şunlar yiyelim bari çekti kenara arabayı arada 1-2 dakika geçmedi ekip arabas birden önümüze kırdı siz napıyorsunuz dedi biz şok olduk, dedik işte inşaatımız var malzeme flan getirdik, polis dedi inin araçtan yasak var napıyorsunuz siz biz araçtan indik arabayı aramaya başladı birşey bulursam yakarım dedi jointte arabada küllüğün içinde arkadaş inerken onu daha çok aşşağı indirmiş küllüğün dibine inmiş polis aramaya başladı bizim götümüz tutuşuyor, arabada şirketin arabası, oturup elimizi koydugumuz yerde tütün dolu :D neyse polis dedi bu tütün niye burda flan bende dedim ya ne bilelim abi şirket arabası günde 5-6 kişi degiştiriyor bu arabay flan dedik zor bela kurtulduk :D bizede büyük ders oldu bir daha arabada durupta birşey yapmıcaz dedik araç hareket halinde yada evde takılırız hep dedik :D

ELblanko

Yeni üye
2018 yılında arkadaşın birini evine bırakacaktım, motosikletle cebinden cigarayı çıkartıp uzattı al içersin ayağına kendi üstünde beş tane hap içeri atılacak kadarda cigara vardı..
Otoyola indik kask falan takacağız nereden çıktığını anlamadık jandarma siren çalıp yaklaşmaya başladı attım tabi üstümde ne varsa hemen yolun kenarındaki kanala, ekip otosu yanaştı kimlik VS sordu kimlikleri verdik Bi yerleri aradı sonrasında üstümüzü aradı ben attığım için bişey çıkmadı diğer itin üstündekiler çıktı it diyorum çünkü benim üzerime attı suçu bende içmiyorum VS dedim test yaptılar Allahtan on onbeş gün gibi bir süre ot içmedim hapı sevmem zaten..

Ben temiz çıktım onda hapta otta çıktı 3 bin lira ile yırttım, o ise üç yıl ceza aldı..
İlişkiyi ölene kadar kestim o itle..
Kılpayı yırttım..

Artemis

Üye
2016 da yakalandım 2012 den beri ticaretini yaptım 5 sene kapalı yattım 2020 aralık ayında açığa çıktım 2021 şubat ayından beri izindeyim koronadan koronanın bitmesini istemeyen nadir insanlardanım :D 4 sene daha açık var sonra 1 sene denetim yaşadıklarınızın hepsini okudum ben onları günlük hayatın olağan akışında hep yaşadım (daha fazlasını ) yalnız bazılarınız yalan söylemiş tecrübe işte biraz oradan anladım şimdi kendime yetiştiricem forumdan yardım alıyorum bakalım hayırlısı iyi günler

Helopapa

Üye
corbaciyla bulustum, normalde hep adresime gelirdi, o gun beyoglundaki evine cagirdi, yolda 1 tane daha musteri aldik yanimiza, guzel genc bi kiz.

sokaga girerken, `polisler var sokagin basinda, merak etme hepsi benim adamim` fln dedi, inandim adama, vay be dedim, cidden sokaga girerken basiyla selam verdi amcalar, amcalarda karsilik verince, dedim harbi polisleri baglamis.
neyse, girdik alisverisi yaptik, yilbasi oncesi yuklu birseyler aliyordum es dost herkes icin, 70-80 gr sigara, hap, cilek, hersey var.

evden cikip 5 adim attik o polisler bizi tuttu kelepceledi, ozel tim geldi fln eve kapiyi kirip girdiler, adami bulamadilar, biz paket olduk
cok genctim,18 yasindaydim, parlak surat fln, acidilar karakolda, haplari cilegi yazmadilar, sigarayida azalttilar, 2.5 gr sigara cikti uzerinden diye yazmislar.

neyse, kotu bir aksamdi, annem babam tarafindan karakoldan toplandim, tramva oldu, sonrasinda mahkeme ve denetimli serbestlik, cok tecrube oldu bana, paket olmak cok kotu

sicilinden sildirene kadar(5yil) surekli GBT lerde ustunu ariyorlar, cok stres oluyorsun, anne babanla arabada olsan arabadan indirip ustunu ariyorlar fln, cok mutsuzdum o yillar. neyse gecti, sonra daha fazla da paket olduk, daha buyuk dertler de yasadik, ama ilk paket olmam buydu

denetimli o zamanlar samatyada yapiliyordu, cok komik insanlarla tanistim denetimli sirasinda, ve o hastanenin bahcesinde hayatimda ictigim en guzel sigaralari ictim, asdfasd, valla. hic kaba isetmediler, paf kuf ayni takiliyordum o surecte.
Kanka evet doğru birlikte çalışıyorlar senin kara kaşına gözüne 2.5gr yazmadılar bunlar oyun. 2.5gr üzerinden tutanak tutarak geri kalan malı torbacıya geri verilip parası alınıyor bu sistem böyle işler çoğunlukla özellikle İstanbul'da. Çünkü hem torbacı hemde polis iş birliği içinde . Anlattığın gibi çok hikaye duydum hepsi bundan ibaret

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...