Ya tamam ya devam

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Kanka gubre her hafta veriyom nerdeyse 8.4.4 ve kafadan 2 kere 20.20.20 verdim.
Nasil eksiklik ceker anlamadım ?
Öğlen 1 aksam 8 gunes goruyor ve aynı anda attigim diger bitki buyuyor bu aynı kaldı 2 aydır böyle

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Olcmuyorum kral ama iki bitki de aynı anda atıldı.
Bir lt. Suya 1 cay kasigi sirke koyup veriyorum.
Biri olurken digeri neden olmaz aklim almiyor herşeyi aynı

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Bir evde iki kardeş düşün biri hemen hasta oluyor diğeri yerden taşda yese hiç birşey olmuyor :) neye göre sirke veriyosunki kanka belki ph düşük suyun daha da düşürüyorsun ?
Musluk suyu kanka en az iki gun dinlendirip veriyom ph musluk suyunda yuksektir diye sirke veriyom ama dedigim gibi tek farkları biri topping yaptim digeri duz gidiyor

püskütvarmı

Ordinaryüs
Onunda ondan pek bir farkı yok ki bro , o bitki hiç mi rüzgar görmüyor o bitkinin sapı ne öyle somek taşıyamaz bitkine ışık yetersiz geliyor bilgin olsun . Tüm sorunların bu .

esrarii

Müptezel
çomakları çıkar , saksının altını iyce del , bol bol temiz oksijen ver cam kenarından. bide flush at , baktın aynı sök at

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
kanka outdoor zaten oksijende sıkıntı yok . birde kumaş saksı zaten dışarıda duruyor .
son olarak çok sallanıyodu rüzgardan yüksekte olduğu için ev o yüzden sopa koydum kırılmasın diye

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Dostum sirknin bitkiye zararı varmış diye duydum limon suyu damlar istersen daha mantıklı ama fazla değil bir litreye 3veya 4damla yeterli olacaktır .

Ü

Üye silindi 899

Guest
saksın kaç lt kanka ? saksı küçük geliyor olabilir mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********