Yaşadığınız en zirve kafa..

RedLag

Yeni üye
Bonzun ilk çıktığı zamanlar sari pakette satılıyordu onlardan almıştım bonk da iki kapak asildim sonra hersey her yer süpermariodaki gibi kare kare olmuştu bir yere dönmek için geniş açı viraj alıyordum sonunda eve ulaştım ayılmak için banyo yapmaya girecektim ne olsun banyo kapısında takili kaldim içeri girmedim gidip yattım yatarken resmen kalbim kulaklarımda atıyordu dünya yüz seksen derece değil bin yüz seksen derece donmeye başladı hersey amaçsızca gelmeye başladı ne yataktan kalkabildim ne uyuyabildim resmen baga girdim ve mükemmel son bir güç kalktim duşa kendimi attim çeşme yukarıdan akıyordu ben yerde yatıyordum ve ayıldım.. simdi komik bi ani ama o gün gerçekten çok sürükleyici bir gündü..dddd

Sigarayı ilk içtiğimiz zamanlardı güzel yerli sigaralar içerdik ne içsek güzel geliyor kafamıza giriyordu . neyse

O zamanlar paketli orjinal jameica'lar dönüyordu etrafta biz ne olduğunu bilmezdik tabi sadece duyuyorduk

Müzik stüdyom vardı orda arkadaşlarla otururken kova çıkarttık kapaklar alınacak vs bana dediler ki al kanka sen ev sahibisin başla sadece kapağı aldığımı ve dumanı verdiğimi hatırlıyorum meğerse g.tler bana jam vermisler hemen tuvalete gittim kapısını kapattım kafam da sela veriliyordu gözümün önüne teletex ve kanal d 'nin reklamlarda dönen logosu vardı dın dın dındındın diye bilirsiniz sürekli o var gözümün önün de beynimin kıvrımlarını görüyorum hepsi yer değiştirip puzzle gibi tekrar birleşiyor ben durumu biraz kontrol altına almaya çalıştım kendi kendime sigara içtin çok kötüsün ama 1 2 saate bir şeyin kalmayacak dayan olum ama aynı zamanda da aklım birden gidiveriyordu .

Birden duvarın arkasını görmeye basladım tuvaletten odayı görebiiyordum arkadaşlarım yere çökmüş ağlıyordu kapı çaldı birden içeriye polis daldı ardından sedye ile acil yardım ekibi yerden beni kaldırdılar herkes ağlıyor köşe de annem babam aglıyor baska bir yakın arkadasım ne icirdiniz bu cocuga diye bizimle takılan arkadasımı duvar kenarında yumrukluyordu .

Sonra birden içeriye elinde pastayla jandarma girdi sürpriz diye bağırdı ben sedyeden kalktım mum üfledim herkes mutluydu jandarma ve polisler stüdyonun içinde havaya ateş ediyorlardı anneme babama sarıldım herkes doğum günümü kutladı sonra beni aldılar asansöre bindirdiler 2.kata indik asansörün kapısını bir açtım yüzüme bembeyaz bi ışık vurdu bir sürü kişi ıslık ve alkışlar eşliğinde beni karşılıyordu gözlerim kamaştığı için göremiyordum sonra her şey yavaştan netleşmeye başladı nerdeyim ben derken yanıma mehmet ali erbil geldi çarkıfelek stüdyosundayım .

valla hatırladıgım kadarıyla yazdım ayıldıgımda stüdyo da pasta yiyordum tuvalete kusmusum üstüme kusmusum sonra millete atarlanıp asagı inip 8 kisilik pasta almısım simit sarayından hayatımın en garip 3 5 saatiydi her şey çok gerçekçiydi .
Tüylerim diken diken oldu ****. Bembeyaz bir kapak almıştım kovadan bonz .O kanal d ve teleteks logosu dediğin taraf hatta dın dın dın sesi dahil bonzaili kafayla benim de sürekli gözümün önüne gelmişti 7-8 senesi var. Vay ****. Harbi garip oldum. Kollektif bir olay mı acaba. Yoksa aynı bilinmeyen bir şey mi bilinçaltımıza kaznınmış? Böyle bir trip yaşayan var mı?

AnorPauSee

Yeni üye
İlac çozüp ilden ilceğe yolculuk yapıckyım cigaramda vardı çorbacı bana ilacı verirken olum yolda sakın içme çok sağlam ilac olduğunu söledi ben tamam diyip aldım ama dayanamadım ilden cıkarken petrolofisinin tuvaletinde yuvarlayıp cigaramı yapıştırdım. :) yola koyuldum gittiğim yol 1 Bucuk saatlik yol amkk ilac 20 dk da terlemeyle geldi ohh dedim çok keyifli gece gidiyorum ama kafam sürekli yükseliyor sigarayıda yaptım 2 nefes bir aldım arabanın far ışığı sarı iken bir mavi oluyor bir yeşil bir beyaz :d:d karşıdan araba geliyor **** arabanın kendisi yok sadece yan yana 2 far var araç yok hay amkk dedim böle cinayet kafa mı var km göstergesine bakıyorum araba 100 le gidiyor ama sanki yürüme hızıyla ilerliyormuşum gibi yolda ceşme başında durdum kafamı acayım elimi yüzümü yıkayayım dir yüksek sesle müzik dinlediğim için köpekleri farkedemedim o.ç köpekler saldırdı ayak bileğimi yedi bi tanesi arabaya zor attım kendimi bir kapattım 150 160 la giderken arabayı beyaz bir köpek solladı amkk .d.dd.d ilceğe inesiye kadar 100 km yol gittim köpekler hala kolavalıyor amkk böle birşey mümkün değil dedim taşşak gecmeye başladım .d.d rahattım yani. Ama hala söverim o köpeklere özel hastaneye 350 tl para verip tetenoz yaptırdılar bana .d.d.d

5.yaprak

Yeni üye
Ne oldugunu bilmiyorum arkadastan 2 duman aldim duvara yaslanmistim yoruldum dizlerimi kontrol edemedigimden yurumeyi gectim yere cokemedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********