YAŞANDI VE BİTTİ :) FİRST GROW EXOTİC HAZE 120 GR KURU

Arkadaşlar merhaba geçen şubat sonunda attığım tohumlarımı mayıs ayında topladım. 120 gr civarı kuru hasat aldım. İlk deneyimimdi. ilk 30 gün sistemi tam kuramadığımdan cfl ışıklarla büyüdü. Çiçeklenmeye girdiği hafta 250 watt hps nin altına koydum. Co 2 si gübresi nem makinesi havalandırma sistemi herşeyi tamamen eksiksiz yaptım. Önceden acıcaktım konuyu işten gücten fırsat bulamıyordum. Yaklasık 3 3.5 ay geçti. Suan sadece 6 7 gr lik  1 tane tepe sömek ve hala yaprakları duruyor evde :) Bu ay sonuna kadar Granddaddy Kush veya Og Kush  ve Sour Diesel ekmeyi planlıyorum.

GELİŞİM DÖNEMİ CFL OLDUGU ZAMANLAR :) 

https://imgur.com/a/rE4oNMd

ÇİÇEKLENME DÖNEMİ VE HASAT VAKTİ :)

https://imgur.com/a/L2JSAUT

Dumanınız bol olsun.

Cvp: YAŞANDI VE BİTTİ :) FİRST GROW EXOTİC HAZE 120 GR KURU

desert101' Alıntı:
Kafasi nasildi kanka

knka suanda kalan o 5 6 gr yi iciyorum hala kafamı g*t gibi yapiyor. Cok farklı sigara paranoyasıda cok ağır tribide cok ağır gündüz sigarası tam ama  bu sigarayı bugün iç yarın içme  yarın tribe giriyorsun kanka mutsuzluga dşürüo paranoya  yapıyo bişi olcak hissi mal gibi oluosn :)

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Baba Haze' Alıntı:
knka suanda kalan o 5 6 gr yi iciyorum hala kafamı g*t gibi yapiyor. Cok farklı sigara paranoyasıda cok ağır tribide cok ağır gündüz sigarası tam ama  bu sigarayı bugün iç yarın içme  yarın tribe giriyorsun kanka mutsuzluga dşürüo paranoya  yapıyo bişi olcak hissi mal gibi oluosn :)
Kanka ben stonedman bu arada 4.levent lemon haze muhabbetleri gecmisti exotic haze yetistiren bi sen vardin ordan tanidim seni bende nasipse bu ay basliyom growa, super lemon haze bubba kush ekcem bakalim ;) 
Bol keyifler gorusmek uzere

desert101' Alıntı:
Baba Haze' Alıntı:
Kanka ben stonedman bu arada 4.levent lemon haze muhabbetleri gecmisti exotic haze yetistiren bi sen vardin ordan tanidim seni bende nasipse bu ay basliyom growa, super lemon haze bubba kush ekcem bakalim ;) 
Bol keyifler gorusmek uzere

hatırladım kral seni :)
zaman hızlı geçiyor ektik bitti şimdi yenisini ekicez. Ayrıca bubba kush benimde aklımı cok kurcalıyor sitesinde m2 520 gr yazıyor kafasıda ağır indica  granddady,og,bubba arasında kaldım bende 1 tane haze 1 indca ekicem ama bakalım hngisini vericez sipariş. Bol keyifler sanada kral kendine iyi bak

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Baba Haze' Alıntı:

Kanka sana bisey sorcam; 2 bitki yetistirdin ya hani mekan benimde dar elbise dolabinda yetistircem **** ,yapraklari birbirine degse bisey olur mu ikisi farkli cins bide nem makinesi bitkinin hemen dibinde olcak sıkıştırcam onu oraya mecbur bi sıkıntı yasar miyim acep ?

desert101' Alıntı:
Baba Haze' Alıntı:

Kanka sana bisey sorcam; 2 bitki yetistirdin ya hani mekan benimde dar elbise dolabinda yetistircem **** ,yapraklari birbirine degse bisey olur mu ikisi farkli cins bide nem makinesi bitkinin hemen dibinde olcak sıkıştırcam onu oraya mecbur bi sıkıntı yasar miyim acep ?

bende aynı öyle yapmıştım hiç bi sıkıntısını çekmedim ama nem makinesinin kapağı direk bitkiye vurmasın en azından kanka cok sulandırır yoksa bitkiyi.  benımkılerın yaprakları birbirine değiyoru geç direk üst üste biniyordu yerim ksııtlı oldugundan bitkim 120 cm idi  bende  X  haline getirdim kanka fotoğraflarda belli oluyordur

azamet

Yeni üye
paranoya yapması sanırım cigaradan değil paranoya yapanlara cigara içmeyi önermiyorlar sonunda şizofreni yapıyor ama bazı ortamlarda paranoya yapıyorsa sanırım normal lakin ben evde paranoya olmuyorum ancak dışarda yada yabancı bir ortamda içince acayip paranoya yapıyor bunlarıda göz önünde bulundur kendini rahat hissettiğin ve güvendiğin ortamlarda iç beyin sağlığın için daha iyi

Ü

Üye silindi 7637

Guest

azamet' Alıntı:
paranoya yapması sanırım cigaradan değil paranoya yapanlara cigara içmeyi önermiyorlar sonunda şizofreni yapıyor ama bazı ortamlarda paranoya yapıyorsa sanırım normal lakin ben evde paranoya olmuyorum ancak dışarda yada yabancı bir ortamda içince acayip paranoya yapıyor bunlarıda göz önünde bulundur kendini rahat hissettiğin ve güvendiğin ortamlarda iç beyin sağlığın için daha iyi

Kardo arkadas adina cevap veriyorum ukalalik sanmayin;

Simdi her sigara paranoya yapar paranoya da sizofren yapmaz birazcik bilgin olsa zaten marijuana cinslerinin genetige gore paronaya da fark gosterdiklerini yani kimi genetikdr hic yasamayacagini(indica) kimilerinde asiri yasayacigini(sativa) gorursun...

Ortam ise diger bir faktor.

desert101' Alıntı:
azamet' Alıntı:

Kardo arkadas adina cevap veriyorum ukalalik sanmayin;

Simdi her sigara paranoya yapar paranoya da sizofren yapmaz birazcik bilgin olsa zaten marijuana cinslerinin genetige gore paronaya da fark gosterdiklerini yani kimi genetikdr hic yasamayacagini(indica) kimilerinde asiri yasayacigini(sativa) gorursun...

Ortam ise diger bir faktor.

desert101 teşekkür ederim kankam cevabın için ::)

azamet dostum paranoya insanın kafasında olan biten birşey dediğin gibi ama benim bu paranoyak hallerim olmasaydı ben bugüne kdar bi şekilde illaki paket olmustum her zaman söylerim paranoya insanı ayık tutar. paranoya dediğimin boyutu var bendeki en yüksek boyut tabiki de değil. ortamla veya tek icmenle alakası yok ben ortamda 2 kişiden fazla kişi ile sigara icmeyi sevmem ne sigaranın keyfini alabilirim ne kafasını kafam olmaz  yanı gıdıklar anca o kadar, cünkü işin icine ortam girince iş müptezellğe giriyor 1 2 3 4 7 8 9 sonu yok, ben her aksam iş cıkısı kahvemı yaparım cigaramı sararım otururum yekten takılırım ::)

ve ayrıca evet desert kankamın dediği gibi 2016 yılında amsterdamdan aldıgım tohumlar.

+  13.09.18 İtibariyle tohumlarım Türkiyeye giriş yaptı yılbaşında ortam olmadan ( yek basıma ) 10 gram granddady purple kıvırıcam blunt  inşallah b kaza bela sorun cıkmazsa grow dönemimde

Ü

Üye silindi 7637

Guest

İnsallah sıkıntı cekmeyiz kanka es zamanli basliyoz senle growa .d.d hayirlisi bakalim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********