Ww sömekler şişmiyor flush bekliyorum

nasa

Doktor

hasatıma kaç gün var flush bekliyorum gün verirmisiniz ilk growum sonuna yaklaştım
ilk bi 40x zoomla trikom kontrol et zamanı geldiyse flush at 1 hafta normal suyla sula sonra 48 saat karanlık ardından kesersin. ancak eğer trikomlar tam olmadıysa gübrelemeye devam et

novicegrow

Yeni üye

ilk bi 40x zoomla trikom kontrol et zamanı geldiyse flush at 1 hafta normal suyla sula sonra 48 saat karanlık ardından kesersin. ancak eğer trikomlar tam olmadıysa gübrelemeye devam et

novicegrow

Yeni üye
Ya gübre miktarından ya da ışıktan yapraklar hastalanmış bir de bıyıklar beyazdan kahverengiye dönmüş zaten dallar arasında yeni çiçeklenme için tomurcuk yoksa olup olabileceği bu kadar flush a gidip hasat yapabilirsin.
Cuma flush yapayım sgyi buguj içtim kafası çok sağlam değil

novicegrow

Yeni üye
Tam kurumadan kafası gelmez zaten microdalgada sakın yazık etme kuzucuklara. Bekle biraz daha en kötü gözlemle baktın hareketlenme yok öyle giriş, bir de alttaki yaprakların elastikiyetine bak hafif çekince eline geliyorsa zaten fotosentezi bırakıp döngüsünü sonlandırmaya gidiyordur. Yapraklar fotolardan çok kuru gibi geliyor o yüzden böyle söyledim yanlış anlama en kötü budların gelişimini gözlemle hacimsel ya da boy olarak 1 haftada bi değişiklik yoksa tamamlanmış zaten demin dediğim gibi bitkinin bıyıkları oldum ben diyor.
Işık stresine soktuğum için üat yapraklar tarz değişti :) , hafiften yapraklar kuruyor 2 ağaç yapraklarda kuruma yok ama 1 ağaç belkide çok tırtıkladığım için stressden oluyordur bilmiyorum 1 tanesine gözden çıkardım zaten 3-4 sağlam sönek kaldı digerlerine hiç tırtık atmadım

novicegrow

Yeni üye
Tricomlar çok seffaf gözükti bana birde 3 hafta önce içtiğimde fena hızlı kafası vardı şimdi salmış gibi tricom takipi yapıyorum cdb dönüşmeden alıcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **********