WW AUTO

Klakek

Üye
Herkese iyi growlar. WW auto bakıyorum 70*70*160 kabin mars hydro TS1000 led ve havalandırma sistemim mevcut sponsordan alındı.1 bitki bakıyorum 20/4 ışık veriyorum ayın 3.de baş gösterdi 12 sinde ışığın altına alabildim nem makinam aktif sıcaklık 28-29 derece vantilatörüm çalışıyor nem 70-75 civarı önerileri alırım arkadaşlar yapmam gereken ince hareketleri söylerseniz çok mutlu olurum. 20/4 ışık periyodunda 4 saat dinlenmede olan bitkiye vantilatör ve nem makinası çalışmaya devam etmeli mi ? Herkese bol hasatlı growlar

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
nemi bi tık yukarı çekmen lazım daha iyi gelişmesi için. Işıklar kapalıyken havalandırma çalışmaya devam etmeli. Eger bitkiler bir pet şişenin içine girebilcek küçüklükteyse nem makinesini kapat ve pet kesip tepesine koy. bi kaç yerinden del bu petleri ve günde 2 defa havalandır bitkiyi. nem makinesinden daha cok nem alır bu şekilde ve nem makinesi elektronik aletlere zarar vericek derecede nem üretmiş olmaz.

Klakek

Üye
nemi bi tık yukarı çekmen lazım daha iyi gelişmesi için. Işıklar kapalıyken havalandırma çalışmaya devam etmeli. Eger bitkiler bir pet şişenin içine girebilcek küçüklükteyse nem makinesini kapat ve pet kesip tepesine koy. bi kaç yerinden del bu petleri ve günde 2 defa havalandır bitkiyi. nem makinesinden daha cok nem alır bu şekilde ve nem makinesi elektronik aletlere zarar vericek derecede nem üretmiş olmaz.
Bitkileri çadıra yeni aldım balkonda dediğin sistemde devam ediyordum kanka fakat çadıra geçince üstüne geçirince şişeyi sıcaklık 34 derecelere gitti sıcaklık sorununu çözemiyorum vantilatör ve nem makinasını bugün koydum sıcaklık 28-29 a anca düştü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T totiko:
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • T totiko:
    ** ***** ** ***** hahahaha** ****** ***** *** *** ******* ******* ***
  • lavrens lavrens:
    +1
  • T totiko:
    *** ******** hahahaha*** **** ****** ******* ***** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • T totiko:
    ******* ********* *** ***** ********** *** ********* **** hahahaha ****** hahahaha **** ***** ***** *** ********* ***** ***** ****** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
  • T totiko:
    hahahaha* **** ******** ******** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha** ******** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ********** ****** ***** ****** *** ***** ******* ***** ******** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* **** ***** hahahaha ***** ***** hahahaha*
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha**** ********* ** ****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ***** ***** hahahaha ****** ** *** **** **** ********* hahahaha**** ******** hahahaha* *********
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    *** ******* hahahaha**
  • T totiko:
    ********** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha***** ******* hahahaha**
    hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** ******* *
    ** ***** ****** *** hahahaha**** **** ****** ********** **** ***** hahahaha**** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha**
  • U ucankarga:
    ****** ******* ***** hahahaha* *** *
    U ucankarga: ****** ******* ***** hahahaha* *** *