White Widow Günlükleri ( hasat edildi )

LvbelC5

Kıdemli Üye
Merhaba bu günlükte 150w cob ledle büyüyen auto white widowu konuk edecez

EKİPMANLAR :
150w cob led
11 litre Air saksı
indoor pack
cal mag
bud candy
buhar makinesi
kendi yapımım 40x60x180 kabin
klipsli fan

Işık döngüsü 20/4 olarak devam etmekte

13/06/2021 bitkim 7-8 saat önce baş verdi 30ml ayarlı su verildi

Tıkla

20/06/2021 bitkim bugün 1. Haftasını tamamladı 100ml ayarlı suyla devam
Tıkla

26/06/2021 bitkim bugün 2. Haftasını tamamladı 300 ml gübreli su verildi lst yapmayı düşünüyorum artk

Tıkla
Tıkla

03/07/2021 bitkim bugün 3. Haftasını tamamladı 1 litre gübreli su verildi lst+topping eğitimi uygulandı
Tıkla
Tıkla

10/07/2021 bitkim bugün 4. Haftasını tamamladı 1 litre gübreli su verildi tekrardan topping eğitimi uygulandı 1 ayı geride bıraktık ne çabuk geçiyor zaman
Tıkla
Tıkla

18/07/2021 Çiçeklenme 1. Hafta bitkim bugün 5. Haftasını tamamladı 2 litre suya 4ml grow 2 ml blom 2ml topmax 2ml ilave edilip verildi 5 gün önce bitki çiçeklenmeye girdi
Tıkla
Tıkla

27/07/2021 Çiçeklenme 2. Hafta bitkim bugün 6. Haftasını tamamladı 3 litre suya 6 ml grow 3ml bloom 3 ml topmax ilave edilip veriliyor her 10 günde bir 3 litre suya 3ml cal mag 3 ml candy ilave edilip veriliyor bitkim bu aralar çok stres yaşadı kayıp olmaz umarım
Tıkla
Tıkla
Tıkla

03/08/2021 Çiçeklenme 3. Hafta bitkim bugün 7. Haftasını tamamladı 3 litre suya 8 ml grow 6 ml bloom 6 ml topmax ilave edilip veriliyor her 10 günde bir 3 litre suya 5 ml cal mag 5 ml candy ilave edilip veriliyor
Tıkla

Tıkla

10/08/2021 Çiçeklenme 4. Hafta bitkim bugün 8. Haftasını tamamladı 3 litre suya 8 ml grow 6 ml bloom 6 ml topmax ilave edilip veriliyor her 10 günde bir 3 litre suya 5 ml cal mag 5 ml candy ilave edilip veriliyor
Tıkla
Tıkla
Tıkla

18/08/2021
Çiçeklenme 5. Hafta bitkim bugün 9. Haftasını tamamladı 3 litre suya 10 ml grow 10 ml bloom 10 ml topmax 6ml cal mag 3 ml overdrive 3 ml candy ilave edilip veriliyor
Tıkla
Tıkla

07/09/2021 hasat 3 hafta felan günlüğü güncellemeyi unuttum pek zamanım olmolmadı ağacı 3 gün önce kestim burda havalar 40 derece olduğundan bitki karanlıkta 3 gün gibi bir sürede kurudu bile sömek somek ayırıp cam kavanoza ekledim artk içime hazır 65gr kuru hasat çıktı herkese bol dumanlar...

Son düzenleme:

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kanka ben fan bulamadım hangisinden kullanıyorsun
Trendyolda kiwi marka bi klipsli fan aldimda şimdi zamanı deil 5 gün felan sonra kullanmayı düşünüyorum henüz dallar çok hassas ayrıca kabinde aspiratör felanda mevcut hava akışını öyle sağlıyorum kabindeki ısıyı kabinde tutarak hararet elde etmemek içinde kabinin her iki köşesine iki adet mini fan yerleştirdim ısıyı yukarı yükseltiyor aspiratör yardımıylada dışarı çıkıyor bahsettiğim kiwi marka fanin linkide şurada https://ty.gl/nne1dbqn

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kanka efsane olacak bu, iki haftalık halinden belli:) Ellere sağlık
Eyw kankam baya güzel bakıyorum bitkimede yani lst yapsam mı yapmasam mı arasındayım 2 haftalık bitki için güzel gelişmiş lst yapmaya varmış gibi duruyorda bazıları 2 haftalık daha olmaz diyor arada kaldım 1 hafta daha beklesem bitki artk saksıya sıgmicak lst için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
    A akaaka123: ******* **** ******