White widow - first grow

ads06

Yeni üye
Dostum aynı dayıdan alıyorum su an 900w olanı 3 tane bord var tek ünitede arada kaldım 600w Quantum sipariş ettim ilk önce sonra satıcı aklımı çelip daha ucuz rakama daha verimli olacağını iddia ettiği şeninde 600w olarak kullandığın Edison LEdleri tavsiye etti çok kararsızım
aynı diyaloğu bende yasadım bendede 900 edison var kanka

Cengoxl

Kıdemli Üye
aynı diyaloğu bende yasadım bendede 900 edison var kanka
Kankalar ışık konusunda size bir bilgi vereyim! Bende Edison marka LED kullanıyorum dostlarım ilk zaman bende sıkıntı yaşadım ancak sonra araba camı için kullanılan reflektörler aklıma geldi. Onları LED lerin etrafına sarıp çiçeklere doğru ışıkları odakladım 1 hafta içinde bitkilerim 4 katı boya gittiler yani kendilerine geldiler. O zamandan beri o şekilde kullanıyorum fakat sömekleri şişirme konusunda bana göre zayıf şimdiki aklım olsa quantum LED alırdım çünkü bendeki LED ayda 300 TL ek yük getiriyor o kadar duvardan watt çekmesine rağmen sömekler konusunda zayıf kalıyor sanki! Güzel sigaralar içirdi bana ama ne bileyim aklım quantum olanlarda kalmadı değil...

ads06

Yeni üye
Kankalar ışık konusunda size bir bilgi vereyim! Bende Edison marka LED kullanıyorum dostlarım ilk zaman bende sıkıntı yaşadım ancak sonra araba camı için kullanılan reflektörler aklıma geldi. Onları LED lerin etrafına sarıp çiçeklere doğru ışıkları odakladım 1 hafta içinde bitkilerim 4 katı boya gittiler yani kendilerine geldiler. O zamandan beri o şekilde kullanıyorum fakat sömekleri şişirme konusunda bana göre zayıf şimdiki aklım olsa quantum LED alırdım çünkü bendeki LED ayda 300 TL ek yük getiriyor o kadar duvardan watt çekmesine rağmen sömekler konusunda zayıf kalıyor sanki! Güzel sigaralar içirdi bana ama ne bileyim aklım quantum olanlarda kalmadı değil...
kanka bende quantuma çevirmeyi düşünüyorum kesinlikle 600 w canavar gibi yapar bide videolarını izlerdim cidden cok verimliler. Kanka sömek şişer over drive alsana.Kanka senin fotolardan gördüm bende aynı araba öncam yansıtıcılardan koydum 4 gün önce

KafamguzeI

Yeni üye
selamlar konu güncelse aciliyetten sorum olacak haber bekliyorum ? bende bir satıcının aklımı çelmesiyle karşı karşıyayım oda bana böyle direk mor ışık öneriyor küçük led halinde hazır araba merceği var önünde, fiyatı uygun dediğiniz gibi al dua edeceksin ben herkese bundan yapıyorum tarzında konuşuyor ama internette ve burada bütün qb ler gün ışıığında ve bu samsung olması neyi değiştiriyor güncelse hasat sonucunu merakla bekliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S sumugan: *****