Devil's Kiss ** White Widow | Hasat | Kafa Raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka bende ilk karbon filtre ve çıkış fanını dediğin gibi almıştım herkes olmaz falan filan dedi bunu önerdi değiştirdim ama minimum seviyesinde kullanıyorum bu karbon halı altı ısıtıcıyı deniyecem ve buda ortam sıcaklığına göre mecbur çalışacak sürekli bu senin faturaya ne kadar yansıdı normal ısıtıcı fan gibi elektrik harcıyorsa vay halimize bu konuda bilgin varsa söylersen çok sevinirim ısıtıcı fan kadar elektrik harcamıyorsa hemen alıcam
Fan gibi harcamaz kanka. Şöyle söyleyeyim, 2 adet TS1000 kullandım. Gerektiğinde ısıtıcı fan kullandım, karbon ısıtıcı sürekli açık. Toplam 390 TL geçmedi faturam...

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka çok teşekkür ederim hemen onun siparişini verip deniyeceğim. Sen direk onu öyle koymuşsun sanırım kabin içerisine ben keçeyle sarıp birde folyo ile bi kaplıyayım yansımada yapsın diye bakalım nasıl olacak çok sağol bol hasatlar
Öyle kullanmadım kanka, üzerine halı serdim kullandım. Sen üzerine keçe veya halı tarzı bişey ser, onun üzerine de yansıtıcı yaparsın.

Unutma, karbon ısıtıcı termostatlı ya, sıcaklık ölçüm zımbırtısını direk karbon ısıtıcının üzerine yapıştır, sonra koy keçe veya halıyı. Açarsın dereceyi 50-55 civarı, 2-3 derece artıyor ve yeterli oluyor.

Vybz Kartel

Müptezel
80x100 ebatında aldım kabin zaten 100x100 bu ebatta olmadığı için en yakın buydu bunu aldım üstüne ve altına keçe yapıcam üzerini folyo ile kaplayıp saksıları yerleştiricem saksıların altında tabakları var direk öylemi koyayım yoksa yükseltme yapayımmı ve 50-55 derece yaparsam ortam ısısına 3-4 derecemi tekabul ediyor onuda yazarsan sevinirim kanka çok sağol yardımların için
Kanka öncelikle folyo ışığı soğurur ve faydadan çok zarar verir. Normal folyo ile kaplama. Ürün bu ama, durum yok diyorsan bak çaresine kanka. Ben hiç bir şey kullanmadım, direk halı serdim.

Saksıları kesinlikle direk üzerine koyma, önce alt tabağı ısıtır sonra saksıyı. Kabini 2-3 derece ısıtacak ama bunun için kendisi 50-55 derece olacak. Ben altlık kullanmıyorum. Bu ürünü kullanıyorum. Izgara kullanabilirsin veya saksı tabaklarının altına, yükseltmek için kısa tahta veya mermer parçaları, yada saksı tabağının ısınmasını engelleyecek bişeyler ayarla kanka. Direk üstüne koyma yani..

Kolay gelsin

Woppy

Ordinaryüs
Knk suan iç Anadolu'da 25 g 5 bin diyorlar dediğin gibi 10 bin yapar. Ama şöyle düşün burada insan görüyor kol gibi sömekleri insan istiypr ki okadar emek verdim benimde böyle olsun ama olmayınca bunalıypr insan. Yinede bunalmamak lazım ne olursa olsun ne cıksrsa cıksın kafası olsunda sonucta sen yetiştirdin

zbambam

Kıdemli Üye
Knk suan iç Anadolu'da 25 g 5 bin diyorlar dediğin gibi 10 bin yapar. Ama şöyle düşün burada insan görüyor kol gibi sömekleri insan istiypr ki okadar emek verdim benimde böyle olsun ama olmayınca bunalıypr insan. Yinede bunalmamak lazım ne olursa olsun ne cıksrsa cıksın kafası olsunda sonucta sen yetiştirdin
kanka kafa gibi sömek alanlar bu işte kaşarlanmış insanlar. ekipmanları da çok iyi o yüzden kıyaslamamak lazım. idareli içsen 50 gram 3 ay kurtarır o arada bi grow daha yaparsın. en güzel kısmı da dediğin gibi ne içtiğini biliyosun. itle kopukla muhattap olmuyosun.

@Cnnbsedm Kanka growun hayırlı olsun güzel kafalar yaşarsın umarım .Soğuk stresi hasatını düşürmüş sanırım bende aynı dertten yakınıyorum , ama kafası güzel diyosun .Daha ne ister zaten bi grower .Ayrıca o kadar ufak saksıdan gaaayet başarılı bi hasat oranı bence .Elindeki ışıkla yazında grow yaparsın gibi geliyor bana .Nice hasatlara kankacım

Son düzenleme:

Vybz Kartel

Müptezel
@Cnnbsedm Kanka growun hayırlı olsun güzel kafalar yaşarsın umarım .Soğuk stresi hasatını düşürmüş sanırım bende aynı dertten yakınıyorum , ama kafası güzel diyosun .Daha ne ister zaten bi grower .Ayrıca o kadar ufak saksıdan gaaayet başarılı bi hasat oranı bence .Elindeki ışıkla yazında grow yaparsın gibi geliyor bana .Nice hasatlara kankacım
Selam kanka

Bazı kişisel sorunlarımdan dolayı az forumdan uzak kaldım.. Cevap geç geldi kusuruma bakma...

Aynen soğuk stresi kanka... Az verdi ama mesela 57 gram sigara 2 ay oldu içiyorum.. O kadar güzel yani :) .

Dediğin gibi şuna 3. growdayım. Mart başı başladım.. Eeeeee her şey mevsiminde güzel :) . Kusursuz gidiyoruz.

İnşallah kafaları da kusursuz olur....

Nice hasatlara kanka.

50 gram az demişim ama degil aslinda otomatik icin rakamlar hep boyle oluyor. Bir daha oto ekeni gondiklesinler 3 ayda 30-40 alcama 6 ayda 100 alırım.

Vybz Kartel

Müptezel
50 gram az demişim ama degil aslinda otomatik icin rakamlar hep boyle oluyor. Bir daha oto ekeni gondiklesinler 3 ayda 30-40 alcama 6 ayda 100 alırım.
Hasat miktarı oto veya feme göre şekillenmez kanka. Tabi ki uzun dönem görece olarak daha fazla vermesi beklenir. Ama yetiştiricinin etkisi çok daha büyüktür.

Tohumu aldığın banka, tüm yaşamı boyunca yaşadığı stresler, tüm yaşam boyunca kabin sıcak değerleri, dışarıdaki mevsim şartları, ışık mesafen, sulama periyodun ve gübrelerin vb vb vb... tüm bunlar etkendir. Mesela bu 57 gram aldığım growu kış mevsiminde yaptım. 14-15 dereceleri de gördüm. Soğuk stresinden gelişemedi..

Forumda autodan 240 gr alanı da gördüm ( konusu ), 15 gram alanı da.. Velhasıl, auto 50 gr verecek diye bişey yok.

1 m2 kabine tek bi auto yap, ışığın da 240 watt QB olsun, Gübreleme / sulama periyodunu da kusursuz yap ve uygun dönemde CO2 kullan. Bakalım 450-500 gram veriyor mu vermiyor mu ? :)

Hasatın bol olsun...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: