Vivaled den qb alip kullanan var mı ?

Varmıbiseyler

Kıdemli Üye
120 watt quantum board almayı düşünüyorum fiyatı normal gibi hazır sistem 1250 tl alıp kullanan var mı ürünler kaliyelimidir 2 autoya bakabilirmiyim yoksa tek bitki mi yapmalıyım sizce

Kuşcu

Kıdemli Üye
120 watt quantum board almayı düşünüyorum fiyatı normal gibi hazır sistem 1250 tl alıp kullanan var mı ürünler kaliyelimidir 2 autoya bakabilirmiyim yoksa tek bitki mi yapmalıyım sizce
Bavagreen bak gardens garageden sponsorumuz ürünler çok iyi tavsiye ederim %15 indiriminde var hemde
Ayrıca 240 bak bence almışken tabi bütçe meselesi

Vivaledin quantum boardları sahte. Ojinal Samsung LM301H kullanmıyorlar. Alıp iade eden çok oldu forumda. Vivaledin ledlerini ve orjinal Samsung LM301H ledlerini karşılaştırdık burada ve bariz farklı çıktılar. Vivaled sahte mal satıyor göz göre göre. Bilmeyenler de tongaya düşüyor.

skapix

Üye
Vivaledin quantum boardları sahte. Ojinal Samsung LM301H kullanmıyorlar. Alıp iade eden çok oldu forumda. Vivaledin ledlerini ve orjinal Samsung LM301H ledlerini karşılaştırdık burada ve bariz farklı çıktılar. Vivaled sahte mal satıyor göz göre göre. Bilmeyenler de tongaya düşüyor.
hocam elinizde kanıt olmadan burda insanlara sallamayın. insanların ekmek teknesini kötülemek doğru bir olay değil bence.

purplehazen

Yeni Üye
çakma diyen arkadaşlar merak ediyorum nerden anlıyorsunuz ben de kullanıyorum kanıt atabilir misiniz yandaş medya gibisiniz bawa green tekel market sandılar herhalde burayı nasıl resim istiyonuz atayım ben

Dostum mercedesle renault u bır tutma. Kullanılan malzemelere göre fiyat. Arz talep meselesi bu.
kanka fiyatlari yurt disindaki fiyatlardan cok daha pahaliya veriyolar nerden baksan yani bunu savunmanin anlami yok malzemeleri iyi ama buildlerinin sorunlu oldugu yurt disinda biliniyor zaten. Bir zamanda kullandiklari chipler hakkinda yalan soylemeleri iyi bir kanit birakmiyor insanda su an nasil is yapiyorlar bilmiyorum ama guvenmesi zor bir sirket haline geldi yalan soylemesinden sonra

PickleRick

Kıdemli Üye
ben buradan qb satın aldım. 2 aydır kullanıyorum. forumda sahte olduğuna dair yorumları okudum. iade garantili aldım ürünü. çipleri bir bilene incelettim (osramda çalışan bir arkadaş) çipler orjinal lm301h. arkasındaki kelebekten tut, yana açılan ayaklara kadar. elimde test raporları da var ürünün. sahte diyen almasın, içine sinmeyen almasın. ben aldım çok memnunum.

Salviaman

Kıdemli Üye
Vivaled çakma ln 301 kullanıykr biliyorum. Arkadaşım almıştı yan sanayi oldugu anlaşılfı geri verdi.

Dreamcatcherr

Kıdemli Üye
Bende aldım 3 growdur kullanıyorum.garantili ürün mars hydro almıyorsanız alabilirsiniz.çinden gelen board a drivere a bişey olsa muhattabın yok. Arızalandıgında 1 yıl onarım garantili.arkadaş çekmiş fotosunu ben samsung Müdürlüğüne götürdüm orjinal değil diyemem sökmeden diyor ama orjinal bence dedi.almışken 240w al en azından 2 3 bitki bakabil..ürünü beğenmedin iade hakkın var.ben bizzat gidip aldım boardları. fabrikada makine değil elle diziliyor. Genç akıl dolu bi mekatronik muhendisi. Büyük firmalar zaten zengin türk kardeşimiz neden kazanmasın.ısık aynı icraatı aynı.

Dreamcatcherr

Kıdemli Üye
koçtaş elektroniğe götürmeni tavsiye ederim osramda çalışan birisinin samsungun ürettiği çipler hakkında net bir yargıya varması ilginç geldi bana
Kanka vivaled bütün driver ve cip diyotları Koçtaş teknolojiden alıyor birde ben faturasını gördüm.hatta benim ışık koctas teknoloji kolisine koyduk

purplehazen

Yeni Üye
koçtaş elektroniğe götürmeni tavsiye ederim osramda çalışan birisinin samsungun ürettiği çipler hakkında net bir yargıya varması ilginç geldi bana
elimde cinden aldığım ürün de var aynısı reis şey mi yine yangınlar yine ben tekelleşme savaşını bırakın bence takdir etmeye bakın adam türkiyede aliexpress parasına satıyor sonuc olarak elle dizilmesinin bana bi zararı yok calısıyor sıkıntısız