Videoya göz atarmısınız ?

Video bu arkadaşlar sömekler kocaman ve oldukça bol adamın yetiştirmesini günden güne izledim 25. güne kadar gübre bile kullanmıyor ondan sonra başlıyor sömek dallarına lst uyguluyor ancak bu kadar kocaman ve bol sömek almak için bunlar yeterlimi bu sömekler genetiklerdenmi kaynaklı gübredenmi faktörler nelerdir ve en önemlisi bu bitki auto yani adam 170 gr kuru alıyor 80 günde nedir bunun hikmeti ?

ve dikkatimi çekende şu adamın veg döneminde bitkilerinin yaprakları kocaman kocaman oluyor ve genetikten kaynaklı değil bu farklı farklı genetik yetiştiriyor ancak hepsinde bu şekilde oluyorr

higthead

Jolly Green
Yaprakların buyuk olması vegde sert egıtımden kaynaklı bıtkı fazla boya gıdemedıgı ıcın fan yapraklarını buyutur. Buyuyen fan yapraklarıda daha guzel fotosentez yapar. Yıne bu arkadasın yaprakları kucuk.Ben veg donemınde egıtımde alt fan yaprakları 1 karıs oluyor=)

Yaprakların buyuk olması vegde sert egıtımden kaynaklı bıtkı fazla boya gıdemedıgı ıcın fan yapraklarını buyutur. Buyuyen fan yapraklarıda daha guzel fotosentez yapar. Yıne bu arkadasın yaprakları kucuk.Ben veg donemınde egıtımde alt fan yaprakları 1 karıs oluyor=)
ama auto da 170 gr hasat almak mümkünmüdür inanılmaz bişey bence

higthead

Jolly Green
hocam burdaki önemli püf noktalar nedir

Dostum 1. si auto 20lt saksı altı yapmayın.Ne kadar büyük ev okadar rahatlık demek. veg döneminde çiçeğe girene kadar köklendirici ve mikoriza lar kullanın mesela (vodoo juıce pırhana tarantula 3 lusu gıbı) Ne kadar sağlam kök okadar sağlam bitki demek. Geri kanal şeyler stressiz ilerledin mi bitkide sana meyvesini verir.

Dostum 1. si auto 20lt saksı altı yapmayın.Ne kadar büyük ev okadar rahatlık demek. veg döneminde çiçeğe girene kadar köklendirici ve mikoriza lar kullanın mesela (vodoo juıce pırhana tarantula 3 lusu gıbı) Ne kadar sağlam kök okadar sağlam bitki demek. Geri kanal şeyler stressiz ilerledin mi bitkide sana meyvesini verir.
hocam canna rhizitonic var bende 15 lt saksı var canna boost canna pk terra vega terra flores cannazym bu gübreler var inşallah sizinle birlikte yetiştircem yardımınızla şu acemliğimi bi atlatsam gerisi gelicek

higthead

Jolly Green
hocam canna rhizitonic var bende 15 lt saksı var canna boost canna pk terra vega terra flores cannazym bu gübreler var inşallah sizinle birlikte yetiştircem yardımınızla şu acemliğimi bi atlatsam gerisi gelicek

Dostum aklına takılan bırsey oldugunda hemen sor et arastır ki öyle uygulamanı yap.Yapılan hatalardan bazen geri dönüşü olmaya biliyor.

Olur tabıkıde ana gubrelerın oky yan gubrelerde ıyı. Hasat olarak senın yapıcagın seyler onemlıdır gubreler degıl. stressız ve dogru ılerle meyvesını verıcektir.
tamamdır hocam bu adamın uyguladığı lst yöntemini uygulamaya karar verdm bakalım neler olcak bide autoda topping önerirmisin ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha hahahaha*
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    ***** *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ********** ***** *** ******* ***** **** ****** hahahaha**** **** ********** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** hahahaha*** hahahaha **** ******** hahahaha* *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* *** hahahaha****** ******* ******
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    **** hahahaha* ***** ** **** ********** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • A Ahmet84:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ******* hahahaha ******
  • W westside83:
  • Y Yer1n7kat6:
  • kokokoco kokokoco:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** * ****** hahahaha* ***** *****
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ********** * hahahaha hahahaha**** * * ****** ****** hahahaha* ***** ***** **
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* ******** hahahaha ** hahahaha **** ****** ****** *** ** ***** ***** hahahaha* ******
  • kokokoco kokokoco:
    ***** **
    +1
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha