Vendor Önerileri!

grower07

Üye
tomandjerry dolandirici diyorlar dostum, temkinli davran
Evet tüm vendorlar hakkında bu tarz paylaşımlar var kanka! Ama bu işte ilk dikkat edilecek şey kullandığınız market linkinin scam olup olmadığı! Scam olmayan bir markette Level 5 ve üzeri her satıcı %99 realdir! Ve her zaman vendor ile mesajlaşın!

DTK

Üye
Evet tüm vendorlar hakkında bu tarz paylaşımlar var kanka! Ama bu işte ilk dikkat edilecek şey kullandığınız market linkinin scam olup olmadığı! Scam olmayan bir markette Level 5 ve üzeri her satıcı %99 realdir! Ve her zaman vendor ile mesajlaşın!
kanka nabtın amsterdam dan geçtin mi sipariş bizim hoffman white house market e geçmiş orada da mesajlaşmak sıkıntı arkadaş her mesajında pgp aç yolla

grower07

Üye
kanka nabtın amsterdam dan geçtin mi sipariş bizim hoffman white house market e geçmiş orada da mesajlaşmak sıkıntı arkadaş her mesajında pgp aç yolla
Selam kanka! yok vermedim daha sipariş amsterdam'dan icarustan. Aynen wakiki white house geçmiş. bende zaman bulamadım daha oalara bakmaya! BTC alım yapınca yapacak muhtemelen sipariş. Bir de hafta içi kullanacağım gelenlerden

DTK

Üye
Hoffman dayıdan mesaj aldım arkadaşlar siparişi olanlar için bi mesaj yazmış telegramdan kendileri mesajın içeriği şöyle ;

Hello Friends, Hofmann-Crew here!

Last weeks we work really hard to get our business there where is should be.
We will let you know that after Empire exit scamm we losed a lot of money, people ask us for reships and we cant check the orders. So we got a lot of negative feedback around. In cases we have the order in our ordersystem, we reshipped everything, also when the money was escrow and we losed money and drugs. We always ship pkg and we never scammed! We are Drugsdealers, not thiefs.

In cases you wait multiple days for reply your message, we are so sorry for that and thanks to be patient!

Some good news 09-09-2020!
We Re-stocked UK, so we ship UK-WW and WW-WW.

Hofmann-Crew

empire kapandıktan sonra çalışmayı bırakmamış dayımız iyi adamdır severim kendisini

jantr

Yeni üye
Kankalar bu pgp kodunu nasil elde ediyorsunuz whm den ürün alicam herseye pgp kodu istiyor

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
arkadsalar telegram uzerinden birinden iletisime geciyorsaniz sunu unutmayin %99 oraninda dolandirilcaksiniz. Bu adam dunden beri emonder i farkli farkli hesaplardan onerip duruyor ben banlamaktan biktim kafanizi kullanin bu tarz alisverisleri sadece iyi yorum almis vendorlardan yapin. Sirf birisi telegram ismi veriyor ve guvenilir dedigi icin yapmayin alisverisinizi.

aa6theweed

Yeni üye
Hofmann-Crew dayidan 9 gün önce verdiğim kavgalı gürültülü siparis bugün sabah geldi. Zarf Hollanda'dan yollanmış içine mektup tarzı bir kağıtla kamufle et demiştim ayni şekilde yapmış. Zarf gümrükte açılmamış. Hic gelmesine ihtimal vermediğim bir sipariş geldi. Darısı diğer bekleyen arkadaşların başına.
Vayy çok iyi haber hayırlı olsun dostum bende sipariş vermek istiyorum beni sevindirdi bu haber

gegele47

Yeni üye
Hofmann-Crew dayidan 9 gün önce verdiğim kavgalı gürültülü siparis bugün sabah geldi. Zarf Hollanda'dan yollanmış içine mektup tarzı bir kağıtla kamufle et demiştim ayni şekilde yapmış. Zarf gümrükte açılmamış. Hic gelmesine ihtimal vermediğim bir sipariş geldi. Darısı diğer bekleyen arkadaşların başına.
Kanka adres doğru isim yanlış mı verdin nasıl oldu whm den mi aldın ödeme vs nasıl oldu yesillendir bizi

sickrimpson

Yeni üye
Sahte adres ama bildigim apartman sahte isim soy isim takipsiz. Zarfın içinde mektup var. Mektubun içinde malzeme. Adami whm'den buldum telegramdan sipariş verdim. Botun söyledigi tutarı tam yatirman gerekiyor. Sonra sipariş onaylaniyor. Bot kolay geldi ordan sipariş verdim. Marketten de verilebilir.
Ödemeyi btc ile mi yoksa xmr la mı yaptın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
  • M Mamba70:
    ****** ** ***** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    ** **** ***** ******* ******* ******** ***** **
  • M Mamba70:
    ******** ****** dready****** *
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ******* ******* ***** **** ****** ***** *********** ***** *********** ******* ***** ******* ******* **
  • M Mamba70:
  • VendettaX VendettaX:
    **** ***** *** ****** ********* **
  • M Mamba70:
    ********* **** ****** ******* ****** ****** ****** ****** ********** ****** ********** ***** ****** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ** ******** ***** ****** ***** ******* ******* *** ***** **** **
  • VendettaX VendettaX:
    ******* ********** ****** ****** **
  • M Mamba70:
    ****** ** ******** ***** ****** ***** ******* ******* *** ***** **** ** ********* ******** ****
  • Sleepless Sleepless:
    ******* ******** ******* ****** ***** ***** ******* ****** ** ***** ****** ******** ***** ******** **
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ******** **** ***** ****** ***** ****** **** ** ** ***** ******* ***** ** **** ****** *** ********** ***** *******
  • M Mamba70:
    ********** * ******** ******* ** ***** *** dready*** ***** *** ** ***** *** ****** * ***** *******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********** * ******** ******* ** ***** *** dready*** ***** *** ** ***** *** ****** * ***** ******* ********* ******
  • M Mamba70:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ***** ****** ******* ***** ***