Vay başımıza gelenler..

reaL

Üye
                Ülkemizin büyük bir şehrinde cuma günü iş çıkışı kankam; mahalle'ye gidip, bir evde cigara alıp içebileceğimizi, bu sayede üstümüzde birşey taşımayacağımızı,kafamızdan da alamayacaklarını söyleyeli 15 dk olmuştu.Bense iş yerinden ayrılmadan otoparkta tekli bir cigarayı höfelemiştim bile.
          Tren istasyonundan çıkıp mahalleye girdik,kankam evin önünde bir adet faça araba olacağını, ona selam edip evin  kapısını açtıracağımızı söyledi.Gittiğimizde yüksek sesle müzik çalan kuş serisi bir arabaya selam çaktık ç orbacı kapıyı açtı bizi içeri buyur etti.İçeri girdiğimde içeride 4 kişi daha vardı biri sobayı yakıyor bu ç orbacının yaveri,iki kişi çekyatta cigara içiyor, biride sandalyede oturup sadece bira içiyordu bunlarda müşteri idi.
         Adama kene verip cigara aldık,tohumsuz güzel bir cigaraya benziyordu,bu evin çarşaf ve boş cigara serviside vardı.Masanın üzerinden arap çarşafı ve 1 tane samsun 216 alıp bir fişeği açıp, üçlü cigara yaptım.Kankamla cigarayı inceden içmeye başladık, o sırada diğer iki, cigara içen maydonozun muhabbetlerini dinlemeye başladım.
Kel olan gayrimeşru işlerden,cinayetlerden bahsediyordu. Façalarıda yerindeydi o an bunların ağır abi olduğunu düşünmeye başladım, kendi kendime ulan burası ne sikko yer,şimdi risk almamak için burda içeriz dedik üstümüzde taşımayız şuanda bizi burada cigara içerken yakalasalar hepten siki tutarız dedim,evde tahminim çuval hacminde cigara vardı.
         Yaptığım üçlünün bitmesine yakın iki ağır abi sandalyede oturan ve sadece bira içen adama gider yapmaya başladılar,ortalığın karışacağını anladım, kankamla göz göze geldik kafam taşak gibiydi ve tribe girmiştim.
Ağır abiler silahlarını çektiğinde ben ve kankam dış kapıyı açmaya çalışıyorduk,mandalı kaldırıp koşmaya başladık sonra bahçe kapısını açtık ve 2 el silah sesi duyduk,kapının önündeki faça arabadaki herif bize silah çekti, ellerimizi yukarı kaldırdık, içeriyi işaret ettim.Adam içeri girdiğinde var gücümüzle kaçmaya başladık koşarken bir el daha silah sesi duyduk, mahallenin çıkışına geldiğimizde yavaş yürümemiz gerektiğini yoksa dikkat çekeceğimizi söyledim.Ağır ağır tren istasyonuna geri geldik burdan anlaşıp evlere dağılalım diye karar aldık kankamla.
           Yatağımda uyumaya çalışırken orda olan olayları ve faili meçhul olabilecek cinayetlere tanık olduğumuzu düşündüm,ertesi gün işten ayrılıp büyük şehir yaşantısına bir son verdim, taşrada yaşamanın keyfini sürüyorum ve kendim yetiştirip kendim içiyorum kankalar!

dip not: bu hikaye tamamen hayal ürünüdür ;)

yasin3443

Yeni üye
Bu yüzden köftecilerin mekanında cigaramızı içmemeliyiz. Yalnız şunu söyleyim gerçekten yaşamış kadar oldum silah seslerini duydum amg :D

S ZLYN

Yeni üye
Cvp: Vay başımıza gelenler..

kanka sanırım mahalleyi biliyorum :D  aynı şekilde taşrada yaşıyorum kanka büyük geçmiş olsun D:

prof33

Yeni üye
öf kanka bu ne hikaye be ::D geçmiş olsun gerçekten.2tane ağır abi bir oldumu bide silah oldumu ortalık karışırmış ::D karışmış kanka dikkatli olmak lazım yani kokaini evde içireni duydumda bu gelenek bişey zaten adam tüm parasını bıraksın gitsin diye.esrarı ilk defa duyuyorum düşünsene kanka 30dkda 20kişi geldiğini ::D 50 kişi ciara içiyonuz ::D bi pislik çıkar orda zaten ::D iyi kurtarmışssın boşver ama bidaha içme kanka kmsenin evinde esrar bu rakı gibi adamı vezir de eder rezil de eder.o tırrekler gtü kaybetmiş içince ::)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C caaranasıl:
    ** ********* hahahaha* ******* *** ***
  • S Suyyss:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    **** ** ***** **** ******** *** ****** ******* ****** ******* ** ***** ******
  • C caaranasıl:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* **
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ***** hahahaha ***** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
    ******* **** ****** ****** hahahaha* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha** ****** ****** *******
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ***** ****** ** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha** ****** ****** ******* ***** ***** ***** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: ***** ********* ******