Uyuşturucu bağımlıları için özel cezaevi… Yeni yargı paketinden çıktı

Kickstrt

Üye
Ben şu an denetim sürecindeyim ve sürpriz idrar mevzusu var. Ben bu aralar takılıyorum ve sürpriz idrar olur da kirli çiş verirsem bu yasa paketinden mi işlem görürüm kankalar? Çok sıkıntı olaymış
Kirli verirsen dosyan kapanır, sil baştan yaparsın. Bu işler eğer resmi gazetede yayınlanırsa savcının takdirine kalırsın.
 
Bu mevzu daha önce Flipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte'nin uyuşturucu satanlarla kullananları öldürün ben arkanızdayım demesinden sonra Türkiye'deki kel kafalının uyuşturucu satıcılarının bacaklarını kırın, ben arkanızdayım demesiyle devam etti. Daha o dönemlerde en ağır cezayı verecez, hazırlıkları bu yönde yapıyoruz demişlerdi. Bundan bahsediyordu demek.
Bu işin devamında sentetik, kimyasal, doğal diye ayırmayacak alt taban cezalar bu şekilde işleyecek deniliyor.
Daha önce "Haberler ve Politika" altında "Esrar serbest olsun kampanyası" başlığında -Şu an denetime giden arkadaşlar ileride diyecekler ki bizim zamanımızda gidip çiş veriyorduk, seminere katılıyorduk bitiyordu.. demiştim, bakın hep birlikte bunu göreceğiz.
O kelin etrafındakilerin alayı kokocu pezevebkler ilk önce kendilerinden başlasınlar
 

Saykosky723

Yeni üye
Bu ceza otu da kapsiyor knk denetimi de pis verenler bitiremeyenler ve 2 veya 3 kez yakalananlara da ayri bir ceza evi yapcaz diyor caydirici
 

Üst