Uygun fiyatlı kabin ihtiyacı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22921
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22921

Guest
150.150.200 ölçülerinde uygun fiyatlı kabin nerden bulurum arkadaslar . En uygunu 1600tl ya. Yokmu 2.el falanda bulamadım nası yapcaz

Ü

Üye silindi 12891

Guest
boruyu 25mm bulamadım 25mm alırsan daha iyi olur ucunu bantlaman gerekir, köse bağlantılarının oturması için yada köselere 24mm bul

Ü

Üye silindi 12891

Guest
yok kendin ne kadar kestirmek istiyorsan söylüyorsun o sekil kesip sana gönderiyor 1 tanesi 6mt uzunlugunda sitede, 4 tane 2 mt, 9 tanede 1.5mt alacaksın

Tamboline426

Yeni üye
tamamdır hocam teşekkür ederim.ayrı bir sorum olacaktı size başlamam için gerekli görülen biobizz starter pack almam gerekliymiş.ben bunu türkiyedeki dükkanlardan temin etmeye çalışıyorum ancak bir türlü bu paketin içindeki sıvı gübrelerin içeriğini öğrenemiyorum.bi kaç tane özelliği aynı oluyor ama mesela azot var ekstradan içerisinde yada 1 maddesi tutuyor diğerleri yok.türkiyede bildiğiniz kullanabileceğim ucuza sıvı gübre alabileceğim yer varmı.yada bu biobizz starter pack ın içindekilerin daha ucuz muadilleri?

Tamboline426

Yeni üye
Reis cok güzel paylasım tesekkur ederimde . Bunları yapıp neyle kapatcaz kabinin kumaşı ?
onada ben cevap vereyim kumaşın adı 600d oxford . bunun içinede odan ne kadar ise o kadar uzunluklukta mylar yansıtıcı film alacaksın. 600d oxford kumaşı türkiyede sorduğun anda esrarcı muamelesi görüyorsun.oyüzden muadillerine bakacaksın iki katlı kumaş ısı ve su geçirmeyen isteyeceksin onlar kumaşı presleyip sana vercekler. sonrada terzide ölçülerle diktirceksin içinede myları kapat hayırlı olsun

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Reis cok güzel paylasım tesekkur ederimde . Bunları yapıp neyle kapatcaz kabinin kumaşı ?
panda yansıtıcı linki attım dostum onunla kapatacaksın kabini, fermuarda var yapışkanlı 60tl falan olması lazım toprak suda bak ondan alacaksın, kumasa gerek yok bence. maliyetii düşürmek zaten amaç

Ü

Üye silindi 12891

Guest
tamamdır hocam teşekkür ederim.ayrı bir sorum olacaktı size başlamam için gerekli görülen biobizz starter pack almam gerekliymiş.ben bunu türkiyedeki dükkanlardan temin etmeye çalışıyorum ancak bir türlü bu paketin içindeki sıvı gübrelerin içeriğini öğrenemiyorum.bi kaç tane özelliği aynı oluyor ama mesela azot var ekstradan içerisinde yada 1 maddesi tutuyor diğerleri yok.türkiyede bildiğiniz kullanabileceğim ucuza sıvı gübre alabileceğim yer varmı.yada bu biobizz starter pack ın içindekilerin daha ucuz muadilleri?
kanka @silas o yönden bilgili ben gübrelere çok para bayılıyorum görürse yardımcı olur :)

S

silas

Guest
Bunlara ek olarak herhangi bir markanın calmagını ve ghe 'nin ph düşürcüsünü al. 3-4 bitki için 5 sene yeter.

Tamboline426

Yeni üye
Bunlara ek olarak herhangi bir markanın calmagını ve ghe 'nin ph düşürcüsünü al. 3-4 bitki için 5 sene yeter.
teşekkür ederim üstadım. elimde 4 adet photo purplehaze var.
150x150x200 kabinim,480m3 karbon ve sistem tamam.ışık olarak 1000w spektrum yaptırtıyorum + 4000 kelvin destekli 63k lümen.
bu sisteme göre yukarıdaki ürünleri alırsam çizelgeyi nasıl belirlemeliyim

S

silas

Guest
auto yap, 2 lt 8 adet saksıya saksı, plagron light mix toprak, ilk 15 gün nem %80-90
ölçekleri sonra konuşuruz :)

Ü

Üye silindi 22921

Guest
teşekkür ederim üstadım. elimde 4 adet photo purplehaze var.
150x150x200 kabinim,480m3 karbon ve sistem tamam.ışık olarak 1000w spektrum yaptırtıyorum + 4000 kelvin destekli 63k lümen.
bu sisteme göre yukarıdaki ürünleri alırsam çizelgeyi nasıl belirlemeliyim
Işığın aylık elektrik faturası ne geliyormuş öğrendinmi reis birde +4000kelvin ne oluyor

Tamboline426

Yeni üye
Işığın aylık elektrik faturası ne geliyormuş öğrendinmi reis birde +4000kelvin ne oluyor

hocam şöyle anlatıyım.bitkiye sürekli fotosentez yapmasını söyleyen şeyin adı full spektrum ışık.bunların rengi mor. 96 çip full spektrum.tanesi 1watt bunun hps karşılığı 10 watt. 960w full spektrumdan çektik. köşelerin hepsine 4000 kelvin led yerleştiriyor.buda güneş ışığı rengine güneş ışınları vursun diye. yani anlayacağınız mayıs sonunda başlayarak eylül ayına kadar bu ot dışarıda ne kadar verim alıyorsa bunun 2 veya 2.5 katını veriyoruz.

120w kadar yakar dedi arkadaş bize.çok elektrik kaçmaz led olduğu için.onun yalancısıyız.denediğimde size yazarım aylık ne kadar geldiğini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • kralartur01 kralartur01:
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ******* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** ****** dready* ****** *****
    +1
  • K Kafirimam:
    ***** ***** ******* **** ******** *********** ********* ** ********* **** ** ******* ********* ***** ********* ******
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ******** * *** *** ** ******** **** ****** ****** ***** ** ***** ***** ******* ********* ** * **** ***********
    +2
  • B bandaleros:
    ******* ******** * *** *** ** ******** **** ****** ****** ***** **
    +1
    ***** ***** ******* ********* ** * **** dready* ********** * ******* *** *****
    +1
  • B bandaleros:
    ***** ***** ***** ** ***** dready *********
  • B bandaleros:
    **** ******* ****** ***** ******* ******** ********* *** * ****** ******** **** ** dready*
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ******* ***** **** ******* ****** ***** ******* ******** ********* *** * ****** ******** **** ** dready*
    ***** ****** **** ****** ***** ****** **
  • B bandaleros:
    ******* ****** ******* ****** ***** *** ********* ** ** ****** ******* ** *****
  • B bandaleros:
    **** ***** *********** ****** **** ****** ***** ****** **
    B bandaleros: **** ***** *********** ****** **** ****** ***** ****** **