Ustam filizin üstünden toprağı açtım ama??

Türk

Üye
Selam merhabayn ustalar. 2. Filizim çıktı sonunda 6 da 2 oldu. Tabi tam çıktı denemez ama. Topragi kabartmis bende üstündeki toprağı açıp üstüne bardağı tekrar koyup ışığın altına aldım. Herhangi bir öneriniz yada sorun varmı bununla alakalı?

LucaChangretta

Kıdemli Üye
1-2 cm olunca büyük saksıya geçir auto tohumsa en büyüğüne geçirebilirsin photo tohumsa saksıları adım adım büyütüp son evreye ulaştır

Türk

Üye
1-2 cm olunca büyük saksıya geçir auto tohumsa en büyüğüne geçirebilirsin photo tohumsa saksıları adım adım büyütüp son evreye ulaştır
Ustam şuan 1-2 cm oldu bitki. Ama zaten 1.5 gun falan oldu topraktan çıkalı. Yarın yada birgün dibine biraz su gezdirip sonra saksıya alacağım. Ustam kabinde nem makinesi var ışık var. Yapraklarda filiz yapraklarinda falan buhar olusuyor nem çiğ oluşuyor. Sorun olurmu bu?

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Ustam şuan 1-2 cm oldu bitki. Ama zaten 1.5 gun falan oldu topraktan çıkalı. Yarın yada birgün dibine biraz su gezdirip sonra saksıya alacağım. Ustam kabinde nem makinesi var ışık var. Yapraklarda filiz yapraklarinda falan buhar olusuyor nem çiğ oluşuyor. Sorun olurmu bu?
yapraklarda çiğ oluşmasın mercek etkisi yapar yakar bitkiyi ışık altında, güneş altındaki şişeden orman yangını nasıl çıkar o misal nemi ona göre ayarla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    TabldotLife TabldotLife: **