Ustalar dan yardım ilk growvum hasatta ne kadar ? Ve aklımdaki soruları cevaplarsanız çok menüm olurum

Emel

Üye
büyüteç.jpgbuyutec.jpgfoto.jpgfoto 2.jpg

1. hasatta sizce nekadar var hasatta almadan kurmaya 1 gun karanlıkta kalmalimi
2. somekleri geliştirmek için ne yapmalıyım biobizz setini kulaniyom
Big bud da söyleyeyim mi
3. Big bud bio bizzle kullanılır mı yok sa ayrımı kulanmak gerek şuan somek gelişsin die topmax veriyorum
4. Big bud almaya degermi

Ratata

Kıdemli Üye
doğru hasat zamanı için miktoskopa ihtiyacın var, artık big bud değil de, son iki hafta kala overdrive kullanırsın harika sonuçlar alırsın. Kesmeden önce de iki gün karanlıta bekletir öyle kesersin

Emel

Üye
Mikroskop la nasıl anlicam hasat zamanı oldunu ? Mikroskop değil ama bı buyutecim var ve koydum ilk iki resim büyüteç ten çekilmiş resim

Ratata

Kıdemli Üye
Mikroskopla hasat takibi konusu var forumda ordan resimli olarak anlayabilirsin. Büyüteç kurtarmıyor ne yazık ki. Kaç hafta oldu çiçeğe başlayalı? Ona göre yaklaşık bir hasat zamanı öngörülebilir ancak çok da doğru bir töntem değil mikroskop şart

Emel

Üye
Ak 47 die aldım siponsor sayfasından photo yalnız çok acayip bı kokusu var birde elini sürünce yapışkan surmus gibi yapışıyor elle ama 47 ye benzetiyorum yada bana öğle geliyor

Şakkir

Kıdemli Üye
Ak 47 die aldım siponsor sayfasından photo yalnız çok acayip bı kokusu var birde elini sürünce yapışkan surmus gibi yapışıyor elle ama 47 ye benzetiyorum yada bana öğle geliyor
47 nin kokusu 1 km’ den bile gelir. Gördüğüm en ağır kokan genetik. Aracımda yaklaşık 10 gram vardı da polis kokudan ayıkmıştı.

Emel

Üye
Kokusu uzak fsrk edilmiyo elledigin zaman elime siniyo kokusu ve bazen buludugu odada oluyo koku ara ara ama ağır bı koku vermiyo dediğim gibi elimi deydimmi elime agir bir koku sarıyor

Emel

Üye
1. En az iki hafta var. Karanlık tekniği 3 gün karanlıkta çalışır. Oda her genetik için geçerli değildir. Sana kalmış denemek, zararı yok.
2.overdrive kullanabilirsin sentetik olsa bile son 2 hafta uygulayacağın için zarardan çok faydalı olur. tabikide tavsiye etmiyoruz. ama deneyip memnun kalan bi okadar insanda var.
İstersen organik tarifte verebilirim.
3.söyleme.
4.bigbud çiçek başından itibaren düzenli kullanılır. Geç kalmışsın onun için.
Bonus. Hongkong marka 40x büyüteç öneririm. Elindeki büyüteçle tricom takibi yapabilmen için elf olman gerekiyor.
Hasatında dumanında bol olsun kanka :)
Tafsiyelerin için çok teşekkür ederim büyüteç ve önerdin somek geliştiriciye bakicam organik tarifte verirsen çok mutlu olurum

Ajdar

Yeni üye
zaten olmuş bitmiş daha neyin big budı?

çok iyi gelişmişler bu arada bu saatten sonra dumanın bol olsun.

Forever+

Yeni üye
İlk growuna göre başarılı bı iş cikarmissin eline sağlık hasatin bol olsun tek saksı galiba biobiz gubrene devam et bu saatten sonra extra bişey vermene gerak yok zaten hasatina az kalmış topmax 4 ml çıkarman yeterli takvime uy yeter dumanın bol olsun

Emel

Üye
İlk growuna göre başarılı bı iş cikarmissin eline sağlık hasatin bol olsun tek saksı galiba biobiz gubrene devam et bu saatten sonra extra bişey vermene gerak yok zaten hasatina az kalmış topmax 4 ml çıkarman yeterli takvime uy yeter dumanın bol olsun
Teşekkürler

Emel

Üye
Çimlendirmelik mısır ve kırmızı fusulye gerekiyor. her ikisinide tohum çimlendirir gibi bir kapta peçete arasına koyup nemlendirerek çimlendir. Her ikisindende bir tatlı kaşığı yeterli. 1cm kök çıkardıkları zaman bir çay bardağı su ekleyerek blenderda çek süz sulama suyuna ilk vereceğin zaman 10ml sonraki sulamada sorun yok ise 15 ml çıkar. Her hafta 5ml arttır. Maks 30 ml hasata kadar kullananbilirsin. mısırda büyüme hormonu vardır fasulyede yüksek oranda potasyum ve carb vardır. Bu verdiğim tarif sömeklerini gözle görülür oranda şişirecektir dikkat et serttir, bitkiyi kolaylıkla yakabilir. Bu tarifi haftada bir kullan. Not: doz artışı sırasında Yaprak uçlarında hafif yanma görürsen endişelenmene gerek yok. dozu bir önceki miktarda sabit tut. Rica ederim kanka bol dumanlar.
Teşekkürler

Emel

Üye
büyüteç.jpg

Ben bı mikroskop siparişi verdim ama tirikomlara nasıl ve neresine bakılır bilmiyorum bana resmi işaret liyerek resim atabilirmisiniz

Ratata

Kıdemli Üye
Tricomlara bakacağın yer calyx denen bölüm. Sömek üzerinde pistil dediğimiz o tüyler var ya, işte onların çıktığı yuva calyx. Mikroskopla ona bakacaksın. Google a cannabis calyx yazarsan da bulabilirsin görsel olarak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • C CashYeşiL:
  • S smoke420:
    ***** **** hahahaha** ***** ****** ******* ******
  • S smoke420:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • NewGardener NewGardener:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******* ******* ** **** ********** ********** **** ***** **** ** *****
    NewGardener NewGardener: ***** ******* ******* ** **** ********** ********** **** ***** **** ** *****