Ustalar bakabilirmisiniz

Ketchap

Yeni üye
Kuzenim sponsor auto yollamıyor senin bitkilerin photo..gelişimini tamamladığında 12/12 ye dön çiçeklenmeye sok..onun haricinde yapman gereken birşey yok fazla su verme fazla Gübre verme ince ince büyür bunlar iyi growlar

Üstadlarım acil yardımınıza ihtiyacım var. Tüm dönem için ışık tavsiyesi istiyorum. Şuan da resimlerde gördüğünüz gibi trouc 50 w 4100 lümen beyaz led lamba kullanıyorum. 7 adet çiçeğim var 7 adet lamba kullanıyorum. Sizce ne ışık almalıyım fazla bütcem yok.
Yada bu ışıkları çiçek başına 4 de çıkarıp 16 400 çıkarsam hasata kadar yetermi. Hasat yapabilirmiyim

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Üstadlarım acil yardımınıza ihtiyacım var. Tüm dönem için ışık tavsiyesi istiyorum. Şuan da resimlerde gördüğünüz gibi trouc 50 w 4100 lümen beyaz led lamba kullanıyorum. 7 adet çiçeğim var 7 adet lamba kullanıyorum. Sizce ne ışık almalıyım fazla bütcem yok.
Yada bu ışıkları çiçek başına 4 de çıkarıp 16 400 çıkarsam hasata kadar yetermi. Hasat yapabilirmiyim
16 400 yeter ama ne kadar verimli olur bir şey diyemem ben çiçeklenme döneminde en az 30 000 veriyorum 50 000 üstüne de çıkıyorum ama ışık stresi yaptı hemen fark edip 50 cm çektim şu an 30 000 4 çiçeğim var sayılır.. deneyeceksin dostum yapacak bir şey yok maddi durumun düzelince alırsın önemli olan hasat zamanını tam gününe doğru karar vermek..

16 400 yeter ama ne kadar verimli olur bir şey diyemem ben çiçeklenme döneminde en az 30 000 veriyorum 50 000 üstüne de çıkıyorum ama ışık stresi yaptı hemen fark edip 50 cm çektim şu an 30 000 4 çiçeğim var sayılır.. deneyeceksin dostum yapacak bir şey yok maddi durumun düzelince alırsın önemli olan hasat zamanını tam gününe doğru karar vermek..
Eyvallah üstadım. Bu şekilde hasat yapıp daha prof yapmayı düşünüyorum. Ama aklımda deli sorular olucak mı olmuyacak mı diye. Malum emek zaman masraf edip sonuç almamak yıpratır insanı. Amacım çiçek başına 100 gr kuru almak. 7 adetten 700 gr almak.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Eyvallah üstadım. Bu şekilde hasat yapıp daha prof yapmayı düşünüyorum. Ama aklımda deli sorular olucak mı olmuyacak mı diye. Malum emek zaman masraf edip sonuç almamak yıpratır insanı. Amacım çiçek başına 100 gr kuru almak. 7 adetten 700 gr almak.
Dostum dilerim diyeceğim inşallah alırsın ....

Havze

Üye
Dostum güncel fotoğraflar var mı? Çieçk dönemi gübreleri mesal yarasa gübreleri nasıl etki yaptı görme açısından?

Bro bunlar çok ısı yayar malum yaz geldi kabin ici sıcaklığın ne durumda
Güçlü fanlara sahibim 400 lik aspiratör içeriden hava çekiyor 400 Lük aspiratör temiz hava veriyor içeriye. Şuanda en çok mesala bugün hava çok sıcak şimdi baktım 30 dereceyi geçmiyor. Normali 26 derece. Baktığın Genetik te önemli tabi. Ben blue dreem bakıyorum sitrese acemiliğe gübre fazlalığı na yapabileceğin tüm acemiliği kaldırıyor. Tabi takip önemli. Bende hasata bakıyorum kuru ne kadar geçiçek elime diye. Şuan hepsi çiçekte ve güzel gidiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ********* *** ****** *** ******** ******** hahahaha***** ****** ** **** *********
    Mordecai Mordecai: **** ********* *** ****** *** ******** ******** hahahaha***** ****** ** **** *********