Ustalar bakabilir mi

Sa kankalar arkadasın balkonunda seedman 1 adet ww autom var ne zaman ektigimi bile hatirlamiyorum hasata ne kadar var guvercin gubresi ve patates kabugu veriyorum. Suanda kacinci gununde ve hasata ne kadar var merak ediyorum. Goruslerinizi paylasirsaniz sevinirim. Bitkim saglikli be baya buyuk ama somekleri tam dolgun degil daha gelisirmi sizce

higthead

Jolly Green
Dostum foto yükleyememişssin foto yu at bakalım bakalım. Dostum gelişi güzel growunu yapmısşsın ne zaman ektiğini bilmiyorsun kaçıncı gündesin bilmiyorsun çiçeğe ne zaman geçti bilmiyorsun. Böyle bir soruna sen cevap veremezken biz nasıl cevap verelim.

Ancak mikroskopun ile trikom çekimi yap o şekilde bakalım bide bitkinin sömek fotolarını at bakalım.

REsimlerini yükle bakalım dostum.

higthead

Jolly Green
Dostum cevap yaz kısmından cevabını yazdığında veya degıstırmek ıstedıgınde duzenle kısmına tıkla o sekılde tekrar duzenle. ayrı ayrı yazıyosun bu sekılde konun kırlenıyor karısıyor.

kanka daha zamanı var gıbı cıcege gırelı ne kadar oldu somekler dolmasına yardımcı olman lazım gubre verıyormusun
Kanka 25. Gununde cicek vermeye basladi cicekleri ile buyumeye devam etti. Gubre vermiyorum. Tavuk ve guvercin gubresi kullandim bikac kez. Sonra patates kabugu hasladim suyunu verdim tricomlardan bariz artis gozlemledim. Bazi alt dallarda lekeler ve sari yapraklar var. Ve killarda yavas yavas kahverengilesme var resimde gorunuyo. Somekleri doldurmak icin evde ne tur kendim bir gubre verebilirim.

NECCO

Yeni üye
Kanka 25. Gununde cicek vermeye basladi cicekleri ile buyumeye devam etti. Gubre vermiyorum. Tavuk ve guvercin gubresi kullandim bikac kez. Sonra patates kabugu hasladim suyunu verdim tricomlardan bariz artis gozlemledim. Bazi alt dallarda lekeler ve sari yapraklar var. Ve killarda yavas yavas kahverengilesme var resimde gorunuyo. Somekleri doldurmak icin evde ne tur kendim bir gubre verebilirim.
kanka yarasa gubresı ve cok pahalı bısey degıl onun toz olanını kullan onerırım bırde kılların degıl de trıcomların max bal rengıne yakın ıdeal de rakı rengı denıyor bıraz bak mıcroskopla oyle yap hasatını ama acele etme daha zamanı var gıbı

kanka yarasa gubresı ve cok pahalı bısey degıl onun toz olanını kullan onerırım bırde kılların degıl de trıcomların max bal rengıne yakın ıdeal de rakı rengı denıyor bıraz bak mıcroskopla oyle yap hasatını ama acele etme daha zamanı var gıbı
Sagolasin kanka degerli goruslerin icin tesekkur ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********