Umut varmı?

harlem1

Yeni üye
Herkese selam dostlar çok kötü giden grow serüvenimde bir olumsuz gelişme yaşadım. Bitkim gübreden dolayı çogu yaprağı yandi bende kuruyan yaprakları kopardım sadece uç sömek başları kaldı allahtan oralar fazla etkilenmedi bitki kamçı gibi kaldı yaprakları koparınca

Bu kızlar yaşarmi azda olsa hasat verirmi yeni yapraklar gelişirmi yani umut varmı yoksa bu cigaradan birsey beklemeyeyimmi. O kadarda yol geldik simdi 65 gunluk ciceklenmenin 13. Günü

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Böle bir budama şekli var ağır binbudama swezereng budama kelimeyi yanlış yazmış olabiliri bende bu budamayı yapmıştım şuan iyi sonuçlar aldım seninkide ona benzemiş sadece çiçek yaprakları kalıyo bütün enerji çiçekte toplansındiye bence iyi hasat alıcan youtubeden bak bu budama şekline için rahatlasın biraz bundan sonra iyi bakmalısın

harlem1

Yeni üye
Valla durum bu reis yaktik bitkiyi flush falan attim ama duzelirmi bilmiyorum ne yapacagimida bilmiyorum bekliycez boyle

harlem1

Yeni üye
Böle bir budama şekli var ağır binbudama swezereng budama kelimeyi yanlış yazmış olabiliri bende bu budamayı yapmıştım şuan iyi sonuçlar aldım seninkide ona benzemiş sadece çiçek yaprakları kalıyo bütün enerji çiçekte toplansındiye bence iyi hasat alıcan youtubeden bak bu budama şekline için rahatlasın biraz bundan sonra iyi bakmalısın
İçime su serptin kanka

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Sıkma canını güzel hasat alıcan fakat sen şimdi gübreden kormuşsundur aman bidaha yakmıyım diye bitkiyi aç bırakma youtube den izle videoları gör kendinde

szrlkrsii

Müptezel
kanka en güzel cevap zaman bence umarım arkadasın dedigi gibi olur ama ne biliyim dallar çok cılız kalmıs boyuna göre sömeklense bile bu iskelet o eti nası tartacak sorarım, fizik seven arkadaşlar gelsin tartışak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • AmanBee AmanBee:
    dready**********
  • zero00 zero00:
    **** * ***** **** ** ** *** *** * ** ****** **** ***** ** ******** ****** ** *
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
    **** * ***** **** ** ** *** *** * ** ****** **** ***** ** ***** ***** ********** ******
  • AmanBee AmanBee:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • AmanBee AmanBee:
  • AmanBee AmanBee:
    dready**********
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • cokorama cokorama:
    ******* ** dready ***** dready**********
  • E ErdemRS6: