Ufak Çaplı Bitcoin Mining(Btc Kasma)Yöntemi

Organik

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhabalar bitcoin ile uğraşan aynı zamanda ufak çaplı mining işlemi yapmak isteyenler için bugun araştırıp buldugum yöntemi size aktarmak istedim browserımızın ismi ''Crypto Browser'' aşağıya referans linki bıraktım link bırakmamın sebebi birbirimizle referans bağlantısı kurup daha hızlı bitcoin kasma şansımız oluyor hatta sizlerde kendi referans linkinizi paylaşırsanız çok daha faydalı olur forum dışı bir paylaşım yapıyorsam çok özür diliyorum tek amacım sistemi az çok kavrayıp birbirimize bu tarz platformlarda destek olmaktır.

Mantığı kısaca anlatmam gerekirse arkadaşlar browser kullanırken geçirdiğimiz vakit süresince aynı zamanda bitcoin kasma işleminden faydalanmak.Benzer olarak çalışan browserlarda vardır(reklam,video vb) Ama bizim mantıgımız tamamen bitcoin üzerine onlarıda kendiniz araştırabilirsiniz.Günümüzün erişimleri geregince chrome kullanmanızı tavsiye etmiyorum bu tarz browserlardan  mevcutken ve kullanımlarıda gün geçtikçe artmaya başlıyor.

ref link = https://get.cryptobrowser.site/12408289 

bu browsere paylaşmış oldugum ref linkinden indirebilirsiniz kankalar.Chrome'la senkronize bi şekilde çalışıyo miningi açık kullanıma aldığınız anda arkada kripto para kasa bilirsiniz hız konusundada gayet başarılı buldum ben bi sıkıntı yok kullanışı chromedan farksız sorunsuz bi şekilde kullanıyorum hatta ref linkinizi atın indirdikten sonra hep beraber daha seri bitcoin ağı kurabiliyoruz böylelikle boş boş chrome kullanmayın bi yandanda para kazanın kısa süreçte bi faydası yok ama ayda en azında 20-30dolara kadar kazanabilirsiniz ^^ herhangi bir sorunuz olursada kendimce yardımcı olmaya çalışırım iyi günleriniz olsun dostlar umarım bir faydam dokunmuştur :)

Şurayada Kızlarımın 53.Gününden Fotograflarını Bıraktım ^^ = https://imgur.com/a/nzUi5r1

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    46 KB · Görüntüleme: 41
Cvp: Ufak Çaplı Bitcoin Mining(Btc Kasma)Yöntemi

Sayko14' Alıntı:
Arkadaşlar merhabalar bitcoin ile uğraşan aynı zamanda ufak çaplı mining işlemi yapmak isteyenler için bugun araştırıp buldugum yöntemi size aktarmak istedim browserımızın ismi ''Crypto Browser'' aşağıya referans linki bıraktım link bırakmamın sebebi birbirimizle referans bağlantısı kurup daha hızlı bitcoin kasma şansımız oluyor hatta sizlerde kendi referans linkinizi paylaşırsanız çok daha faydalı olur forum dışı bir paylaşım yapıyorsam çok özür diliyorum tek amacım sistemi az çok kavrayıp birbirimize bu tarz platformlarda destek olmaktır.

Mantığı kısaca anlatmam gerekirse arkadaşlar browser kullanırken geçirdiğimiz vakit süresince aynı zamanda bitcoin kasma işleminden faydalanmak.Benzer olarak çalışan browserlarda vardır(reklam,video vb) Ama bizim mantıgımız tamamen bitcoin üzerine onlarıda kendiniz araştırabilirsiniz.Günümüzün erişimleri geregince chrome kullanmanızı tavsiye etmiyorum bu tarz browserlardan  mevcutken ve kullanımlarıda gün geçtikçe artmaya başlıyor.

ref link = https://get.cryptobrowser.site/12408289 

bu browsere paylaşmış oldugum ref linkinden indirebilirsiniz kankalar.Chrome'la senkronize bi şekilde çalışıyo miningi açık kullanıma aldığınız anda arkada kripto para kasa bilirsiniz hız konusundada gayet başarılı buldum ben bi sıkıntı yok kullanışı chromedan farksız sorunsuz bi şekilde kullanıyorum hatta ref linkinizi atın indirdikten sonra hep beraber daha seri bitcoin ağı kurabiliyoruz böylelikle boş boş chrome kullanmayın bi yandanda para kazanın kısa süreçte bi faydası yok ama ayda en azında 20-30dolara kadar kazanabilirsiniz ^^ herhangi bir sorunuz olursada kendimce yardımcı olmaya çalışırım iyi günleriniz olsun dostlar umarım bir faydam dokunmuştur :)

Şurayada Kızlarımın 53.Gününden Fotograflarını Bıraktım ^^ = https://imgur.com/a/nzUi5r1

Kanka bende yaptım o işi de çok çok çok küçük miktarlar kazıyor hakı bokumu karşılamıyor yani bitcoin anlamında
Kızının da masalahi var he :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ****** ** *** **** ****** ***** ** ***** ****** ***** ***** **** ***** **
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    **** ***** ********* ******* ******** *** **** ****** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha** *** **** ********* ******** **** ** ****** ********* ******* *****
  • C clackster:
    ***** ***** hahahaha **** ** ***** ** ****** ********** **** ** **********
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ****** ********* ********* hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** **** ***** ******** ******** ******** * ***** *** ****** * ****** ***** *********
  • Tiny Tiny:
    ** ****** **** ** ****** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******** ***** ********* hahahaha** **** ***** ******
  • C clackster:
    ***** **** *** ******** ******* ** ******** *** ** *** ********* ***** ******* *** **
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
  • C clackster:
    hahahaha ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • C clackster:
    ***** ******* ***** ** ********* ***** ******* ****** ******** *** ********* hahahaha**** *** ***** ****** ******* ***** ***** ****** ********** ****** *****
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******* hahahaha*** ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ********* ******** ***** ** ******** ******* *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    C clackster: ********* **** ****** ***