ts1000

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15565
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15565

Guest
Selam kankalar ts1000 iki kıza yeterli mi bi el atın bıktım bu cob dan

Ü

Üye silindi 15565

Guest
Valla kanka alanım dar ısınma sorunu oluşuyor banyoda yapıyorum hazır elime de imkan geçmişken alayım bi ts1000 dedim max kaç olur kanki 120x120 kabinde düşünüyorum

nasa

Doktor
Valla kanka alanım dar ısınma sorunu oluşuyor banyoda yapıyorum hazır elime de imkan geçmişken alayım bi ts1000 dedim max kaç olur kanki 120x120 kabinde düşünüyorum
kanka bi başla hasad sorma hele bi dur. bu arada hasad işi tamamen profosyonellikle alakalı

Ü

Üye silindi 15565

Guest
İlk growum değil kanka az çok yapıyoruz birşeyler şimdiki aiatemim cob sistem 150 Watt tek kıza baktım hep elime imkan geçti ts1000 alıcam botanikten bide kabin max üç düşünüyorum ama derseniz fazla üç iki iyidir iki yaparım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    NewGardener NewGardener: ********** *****