Trikomlara göre hasat.

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi

Cashh

Doktor
Dostum her türlü flush atmaya gerek var, neden flush atiyoruz acikliyayim sana, flush atarak topraktaki gübreyi temizliyoruz ve bitki topraktan daha fazla gübre almadigi icin bünyesinde daha önceden almis oldugu gübreyi kullaniyor, böylece sömekleri mümkün oldugu kadar gübreden temizleyip kokusu,aromasi icimi daha iyi bir cigaraiz oluyor, karankiliga almamizin sebebi ise, bitkiyi strese sokup son anlarinda THC üretimine agirlik verdirmek icin.
Kanka selamlar. Ben şimdi flush attım. Üç gün daga Işık altında durdu boş sulama yapıp karanlığa alıcam. Sonra hasat. Aslımda flush tan sonra karanlığa almayı unuttuğum :) konuyu okuyunca aklıma geldi :)

Woppy

Ordinaryüs
Kanka selamlar. Ben şimdi flush attım. Üç gün daga Işık altında durdu boş sulama yapıp karanlığa alıcam. Sonra hasat. Aslımda flush tan sonra karanlığa almayı unuttuğum :) konuyu okuyunca aklıma geldi :)
Sen olayı yanlış anlamışsın sanırım flusn atıyoruz sonrasınd ışık altında kurumasını bekleyip kuruyunca 24-48 saat aralığında karanlığa alıyoruz sonra vur baltayı.

Cashh

Doktor
Oda olur dostum, mühim olan 1-2 gün karanlikta kalsin kesmeden önce
Tamam dostum. Teşekkürler. Bir şey sorucam aklıma takıldı şimdi trikomlar biraz saydam şeffaf biraz rakı biraz amber durumda erken kesmek istemiyorum da biraz daha beklersem rakı tamam olmadan amber çoğalıcak belli sorum şu amber çoğunlukta thc bozuluyor işe yaramaz hale mi geliyor yani kafada eksiliyormu cbd ye dönünce ağır kafa olması sorun değil hatta gece yarısı işten geliyorum içip uyumak hoş olur dert etmem ağır kafa diye ama thc bozulup kafada eksilme olmaz ise devam etmem yok kafa da eksilme olmaz sadece ağır kafa olur uyutur dersen biraz daha bekliycem ne diyorsun dostum?

Cashh

Doktor
Kısaca thc de kafada azalma olur mu olmaz mı ambere dönünce yoksa sadece ambere dönerse uyutucu ağır kafa mı olur

C

Canna

Guest
Dostum ambere dönünce THC azalmaz veya CBD ye dönmez, sadece CBD artar ne buda indikaya benzer kafa yapar, yani rahtalatir, kafani yapar, uykunu getirir

Cashh

Doktor
Dostum ambere dönünce THC azalmaz veya CBD ye dönmez, sadece CBD artar ne buda indikaya benzer kafa yapar, yani rahtalatir, kafani yapar, uykunu getirir
Yani kafadan thc den azalma bozulma olmaz aksine ağır kafa olur uyku getirir e güzelmiş o zaman dostum tedirgin olmaya gerek yokmuş

C

Canna

Guest

Woppy

Ordinaryüs
Knk bence tam zamanı biraz sefaf gerisi rakı ve amber en sevdiğim kafa. Eger elinde 1 den fazla bitki varsa birini kes bu durumbdayken test et birdahaki grow ona göre kesersin

Cashh

Doktor
Knk bence tam zamanı biraz sefaf gerisi rakı ve amber en sevdiğim kafa. Eger elinde 1 den fazla bitki varsa birini kes bu durumbdayken test et birdahaki grow ona göre kesersin
İki dal kesin üç gün önce yani kırıldı almam gerekiyordu aldım petek te iki gün kuruttum içtim amaninbow :) acayip iyi kafası elimde üç photo dan karışık sigara onlarla alakası yok çok yüksek kafası. Az daha sabredicem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ** ***** **
  • F FirstGrowing:
    hahahaha** ***** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
  • bandaleros bandaleros:
    +1
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* ******** ********* ****** ******* ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha* ****** ****** ** *********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** ******* ****** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** hahahaha* ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahaha *** ******** ********* ******* ***** ** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ******** **** hahahaha* ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ****** *** ********* hahahaha *** ******** ********* ******* ***** ** **** ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    TabldotLife TabldotLife: ** *** ** ******** *** ****** *** *** ******* ********* **** *********