Trikomlar ne diyor ?

Reception

Kıdemli Üye
Kankalar herkese hayırlı güzel günler, bu kızı napiyoruz şimdi flush atıyor 3 gün karanlığa alıyorum sizce zamanı gelmiş mı bı desteğe gaza ihtiyacım var galiba bana göre oldu ama koku yok hiç. Çorbacı tohumu limonhaze den alınma.

Kanka

Administrator
Yönetici
şeker yapraklarına bakarak ılerlıyorsan 1 tık yanılabılırsın 1 hafta önden gelır genelde oralar ama calyx ler daha net söyler ama şöyle bı yolda ızleyebılırsın şeker yapraklarında 1 tane degıl de tek tuk kehrıbar goruyorsan eger asagı yukarı kesme zamanıda gelmiş oluyo

Organik

Kıdemli Üye
Kankam tricomlar tam anlaşılmıyor kısacası rakı kıvamı olması lazım daha net bir foto atarsan daha iyi olur kesin birşey söyleyelim ama %60-70i pistiller kahverengiyse bitkinin hazırdır fakat daha vakti var gibi duruyor 1hafta gibi

Reception

Kıdemli Üye
şeker yapraklarına bakarak ılerlıyorsan 1 tık yanılabılırsın 1 hafta önden gelır genelde oralar ama calyx ler daha net söyler ama şöyle bı yolda ızleyebılırsın şeker yapraklarında 1 tane degıl de tek tuk kehrıbar goruyorsan eger asagı yukarı kesme zamanıda gelmiş oluyo
Kanka büyüteç yok telden en iyi bunu yakalaya bildim pistiller oldukça kehribar rengi 4gun önce test için bir dal kopardım kuruttum dün içtim kafama girdi ama thc den çok cbd kafası gibi geldi bana 90-100 gün arası şuan veg de 200w LED ve 409w MH kullandım 18/6
Çiçekte 300w hps kullandım sonuç bu

Reception

Kıdemli Üye
Kankam tricomlar tam anlaşılmıyor kısacası rakı kıvamı olması lazım daha net bir foto atarsan daha iyi olur kesin birşey söyleyelim ama %60-70i pistiller kahverengiyse bitkinin hazırdır fakat daha vakti var gibi duruyor 1hafta gibi
Kanka en üst resimde görüldüğü gibi pistiller neredeyse tamamı kahverengi oldu ama karar veremedim

CahilKush

Doktor
+1 kanka tricomları direkt calyx lerden gözlemle CBD yoğun geldiyse belki geçmiştir var gibi daha ama bak bi ne kadar kehribar lık görüyorsun birde belki genetik olarak CBD eğilimlidir.

Reception

Kıdemli Üye
+1 kanka tricomları direkt calyx lerden gözlemle CBD yoğun geldiyse belki geçmiştir var gibi daha ama bak bi ne kadar kehribar lık görüyorsun birde belki genetik olarak CBD eğilimlidir.
Kankacim pistiller oldukça kehribar rengi aldı ama bunun anası tohumu aldığım güzel net eğlenceli kafası olan bir sigaraydi ama belkide dediğin gibi belkide fazla bekledim ama alt dallar daha yarı yarıya kehribar rengi üstler fazlasıyla

Reception

Kıdemli Üye

CahilKush

Doktor
Kankacim pistiller oldukça kehribar rengi aldı ama bunun anası tohumu aldığım güzel net eğlenceli kafası olan bir sigaraydi ama belkide dediğin gibi belkide fazla bekledim ama alt dallar daha yarı yarıya kehribar rengi üstler fazlasıyla
Kankam pistillere bakmıyacaksın kehribarlık tricomlar da olmalı Pistiller dış etkenler ısı ışık stresi vs gibi şeylerden dolayı önceden kahverengileşebilr. ama tricomlar olunca olur :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** ** ***** *****
    TabldotLife TabldotLife: ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** **...