Trikom Gözlem Ustalar Yardım Lazım !

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Bekle kanka tekrar güncelle burdan. Overdriwe varsa hemen başla. İşin rast gelsin :)
aklımdaydı yazmayı unuttum usta kısa cümleler kuramıyorum, uzun uzun yazarken de unutuyorum :)

börü, kankacıım overdrive son 2 hafta verilen sömek şişirici gübre, adva nut ürünü, yaklaşık 250-300 tl 250 ml'si ama 1 yıl götürür seni. imkanın varsa al, bombabomba'ya bağlar bitkin çok müsait over için

Börü

Üye
aklımdaydı yazmayı unuttum usta kısa cümleler kuramıyorum, uzun uzun yazarken de unutuyorum :)

börü, kankacıım overdrive son 2 hafta verilen sömek şişirici gübre, adva nut ürünü, yaklaşık 250-300 tl 250 ml'si ama 1 yıl götürür seni. imkanın varsa al, bombabomba'ya bağlar bitkin çok müsait over için
Kanka verdim 2 gün önce over kuruyunca gübrelerle de vereyim diyorum hatta sana sormuştum gübreyle yarım doz veriyorum demiştin bende öyle yapıcam

OttoMan347

√SEFİR√
Bitki tamamen ölene kadar tricom üretir. Bu kestikten sonra bile aynıdır bir süre daha basar. Şeffaf olarak tricom üretir sonradan bulutsu ve ambere döner. Sen şimdi şeffaf var diye kesmezsen hiç kesemezsin taa ki ölene kadar. Şimdi tek yapman gereken tricomlari takip et calyx üzerindeki tricomlar tamamen rakı balık Ayvalık olunca thc en üst düzey olur. Benim tercihim %15 20 amberi görünce makas vurmak

Börü

Üye
Bitki tamamen ölene kadar tricom üretir. Bu kestikten sonra bile aynıdır bir süre daha basar. Şeffaf olarak tricom üretir sonradan bulutsu ve ambere döner. Sen şimdi şeffaf var diye kesmezsen hiç kesemezsin taa ki ölene kadar. Şimdi tek yapman gereken tricomlari takip et calyx üzerindeki tricomlar tamamen rakı balık Ayvalık olunca thc en üst düzey olur. Benim tercihim %15 20 amberi görünce makas vurmak
tamamdır üstadım haftaya konuyu yenilicem tekrar gözlemleriniz için

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka verdim 2 gün önce over kuruyunca gübrelerle de vereyim diyorum hatta sana sormuştum gübreyle yarım doz veriyorum demiştin bende öyle yapıcam
kankacııım gübrelerle birlikte over verebilirsin. ben gübrelerle yarım veriyorum çünkü top max veriyorum gübrelerle birlikte. iki kütle artırıcıyı tam doz uygulamıyorum tercihen. ama normal gübrelerle birlikte over tam doz uygulamanda bir sıkıntı çıkmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ******* ********** ***** *
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** hahahaha* **** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******** hahahaha**** ******** **** ** *** ******** hahahaha ******** ******* ********
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** *** **** ****** ***** ** *** ***** ********* ******** ******** ******* ******* ********* ***
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha* **
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** ********* ******** **** ********* ******* **
  • L lavrens33:
  • L lavrens33:
    ******* ******** ***** ********* ******** ***** ***** ***** ****** ******** ****** ***** ****** *******
    L lavrens33: ******* ******** ***** ********* ******** ***** ***** ***** ****** ******** ****** ***** ******...